Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. pzpn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. pzpn.pl

Mecz z Wartą przełożony

02.07.18 14:31   mmks   1  

Stomil Olsztyn poinformował, że spotkanie 1. kolejki I ligi pomiędzy Stomilem Olsztyn i Wartą Poznań zostało przełożone na wrzesień. Ma to związek z wymianą murawy na stadionie OSiR w Olsztynie.

Ponadto trwają rozmowy pomiędzy klubami w celu zamiany gospodarzy i ustalenia konkretnych terminów spotkań (Stomil - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Stomil - GKS Tychy oraz Stomil - Wigry Suwałki), które wypadają w okresie prac.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga, Warta Poznań


Komentarze

  1. 02.07.18 18:03 Wielki Stomil

    a czy ktoś przemyślał to że mogą być opóźnienia w pracach i to że po ułożeniu trawy ona będzie musiała się zakorzenić i potrwa to 1-2 miesiące czyli do wyborów możemy nie grać w Olsztynie

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!