Artykuł

Grafika promująca wydarzenie, fot. stomilolsztyn.com

Grafika promująca wydarzenie, fot. stomilolsztyn.com

W środę Warta, w sobotę GKS Katowice. KUP TAŃSZE BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY!

01.10.18 08:48   em   7  

Przed Stomilem Olsztyn kolejny intensywny tydzień. Podopieczni Kamila Kieresia zagrają dwa spotkania w tym tygodniu. Najpierw w środę zaległe spotkanie z Wartą Poznań, a następnie w sobotę z GKS-em Katowice.

Spotkanie z Wartą Poznań zaplanowano na środę (1 października) o godz. 19, a mecz z GKS-em Katowice odbędzie się o tej samej godzine, ale w sobotę.

Ostatnie spotkanie z Odrą Opole oglądał komplet publiczności. Czy teraz będzie podobonie? Klub przygotował promocję dla kibiców, którzy wybierają się obejrzeć dwa spotkania. Bilety w pakiecie kosztują taniej.

Kupujcie bilety w przedsprzedaży żeby uniknąć kolejek przed spotkaniem! W dniu meczu biletych niech kupują kibice, którzy przyjeżdzają do Olsztyna z FC!

Wejściówki można kupić w: 

 • biurze klubu (al. Piłsudskiego 69a, pokój nr 3) w poniedziałek i wtorek w godz. 8-18.
 • sklepie Egit.pl (Centrum H&B, ul. Wilczyńskiego 25e/11) od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w sobotę w godzinach 10-14.
 • Miejska Informacja Turystyczna (budynek olsztyńskiego Ratusza, wejście od ul. 1 Maja) od wtorku do soboty w godzinach 10-16.
 • bilety.stomilolsztyn.com

Ceny biletów kupionych w pakiecie na dwa spotkania:

Normalny - 25 zł,
Ulgowy* - 15 zł,
Szkolny** - 8 zł,
Rodzinny*** - opiekun 15 zł + dziecko 8 zł.

Ceny pojedycznych biletów:

Przedsprzedaż:
Normalny - 15 zł,
Ulgowy* - 12 zł,
Szkolny** - 7 zł,
Rodzinny*** - opiekun 10 zł + dziecko 5 zł.

W dniu meczu:
Normalny - 20 zł,
Ulgowy* - 15 zł,
Szkolny** - 7 zł,
Rodzinny***: opiekun 15 zł + dziecko 5 zł.

* Bilety ulgowe przysługują kobietom, seniorom 60+, młodzieży uczącej się od 17 do 25 lat oraz osobom niepełnosprawnym,
** Bilety szkolne dla dzieci od 13 do 16 lat,
*** Bilety rodzinne dostępne tylko w "zestawie", dzieci do ukończenia 12 roku życia.
Dzieci do 6 roku życia wejście za darmo,
Dzieci i młodzież w wieku do 12 lat wejście tylko z dorosłym opiekunem.

Ceny karnetów:
Normalny - 215 zł,
Ulgowy* - 145 zł,
Szkolny** - 70 zł,
Rodzinny*** - opiekun 150 zł + dziecko 65 zł.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Warta Poznań, GKS Katowice, I liga, bilety


Komentarze

 1. 02.10.18 21:05 SzEFoo

  "Rada Nadzorcza Stomil Olsztyn S.A. zaleciła Zarządowi Spółki przeprowadzenie audytu Fundacji Akademia Sportu Stomil Olsztyn w zakresie prowadzonej gospodarki finansowo-księgowej. Zarząd Spółki będący Fundatorem Akademii, podjął decyzję o powiększeniu składu Zarządu Fundacji - o szczegółach poinformuje w oddzielnym komunikacie. W związku z powyższym, uchwała o odwołaniu prezesa Fundacji Akademii Sportu Stomil Olsztyn zostaje uchylona."

 2. 02.10.18 17:29 Wielki Stomil

  Prezes a mecz to wogóle sie odbędzie? że sprzedajesz bilety? koledzy juz dogadani do przejecia Akademii???

 3. 02.10.18 16:01 Piotruś Pan

  Super pomysł, ej panie prezesie pobudka.......!!!!!! A co z naszą transparentnością, śniadaniami prasowymi itd. Co z naszym audytem i nowym prezesem Fundacji Stomil AP, czyżby skończyła się inwencja? może trzeba się zapytać zaprzyjaźnionych przyjaciół dziennikarzy? tylko SPW

 4. 02.10.18 10:12 zjs

  Bardzo dobra decyzja z biletem łączonym. Mam także nadzieję, że będą dwa zwycięstwa. W dalszym ciągu czekam na list otwarty obecnego prezesa i konferencję prasową poprzednika. Panowie uspokójcie sytuację w drużynie i wśród całego środowiska. Nie można funkcjonować w atmosferze wzajemnych podejrzeń i oskarżeń.

 5. 01.10.18 19:19 lechita

  panie prezesie gdzie transparentność??dni mijają a nic się nie dzieje.sponsorów nie przybywa a sytuacja w klubie nadal nieciekawa.gdzie jakaś informacja na temat prezesa akademii,ponoć chodzi o to że nie pasuje do pana koncepcji.a pan ma przepraszam jakąś koncepcje bo z tego co widzę mówi pan tak samo pięknie jak pana poprzednik.aha i jaskółki ćwierkają że pan Grzymowicz nie popiera pana decyzji co do prezesa akademii i nie zamierza zmienić czegoś co superr funkjonuje,a u rodziców z akademii jest pan już na starcie przegrany.wydaje mi się że długo pan na tym stanowisku nie będzie.

 6. 01.10.18 12:58 A.

  Brawo za fajna inicjatywa z biletem łączonym- dwa spotkania w atrakcyjnej cenie. Teraz wszystko w nogach kopaczy...

 7. 01.10.18 12:49 chodi

  Panowie to dwa bardzo ważne mecze.... chcecie mieć spokojne głowy ? To dwa zwycięstwa w tych meczach są konieczne! Gramy u siebie!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!