Relacja z meczu Mrągowia Mrągowo - OKS II Stomilowcy Olsztyn

2010/2011 - Sparingi Mrągowo - Stadion Miejski
Mrongowiusza 1, 11-700 Mrągowo
Mrągowia Mrągowo 1:3 OKS II Stomilowcy Olsztyn
1:1
42' Damian Widuto Bramki Mateusz Różowicz 9'
Jarosław Kaszuba 49'
Kamil Maciorowski 80'
84' cz Tomasz Żakowski kartki
Bramki Mrągowia Mrągowo: Piotr Osmański (46 Paweł Lubowiecki) - Karol Lemecha (68 Damian Widuto), Michał Kościuczuk (68 Igor Biedrzycki), Rafał Remisz (77 Tomasz Narel), Tomasz Narel (46 Tomasz Żakowski, 84 Jakub Sierzputowski) - Piotr Bogdziewicz (54 Adam Grala), Mateusz Mikulak (46 Dawid Wiśniewski..." class="playerVote">Dawid Wiśniewski), Igor Biedrzycki (46 Mariusz Narel), Jakub Sierzputowski (46 Daniel Chiliński), Damian Widuto (46 Mariusz Krech) - Kamil Prusinowski (46 Łukasz Kurta).
OKS II Stomilowcy Olsztyn: Michał Leszczyński - Piotr Czuryłło (72 Łukasz Gomoła), Mariusz Stolarczyk (46 Kamil Maciorowski), Dariusz Maleszewski, Paweł Kaszubski (72 Łukasz Sosna) - Karol Miller (46 Adam Kapusta), Tomasz Laskowski, Piotr Pająski (60 Łukasz Bogdanowicz), Wojciech Kardaś (60 Patryk Stadnicki), Jarosław Kaszuba (72 Radosław Białek) - Mateusz Różowicz (68 Piotr Pasek).
Szczegóły Dwuminutowa kara: Tomasz Narel.

W 60. minucie Daniel Chiliński (Mrągowia) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Leszczyński obronił).

Sędzia: Wiesław Raczyński (Mrągowo).
Widzów: 30.

W meczu sparingowym rozegranym w Mrągowie Stomilowcy wygrali z miejscową Mrągowią 3:1 (1:1). Bramki dla podopiecznych Dariusza Maleszewskiego zdobyli Mateusz Różowicz, Jarosław Kaszuba oraz Kamil Maciorowski. Dla gości trafił junior OKS-u Damian Widuto.

"Biało-niebiescy" objęli prowadzenie w 9. minucie. Błąd popełnił Kamil Prusinowski, Mateusz Różowicz przejął piłkę, minął Piotra Osmańskiego i umieścił ją w pustej bramce. Na trzy minuty przed końcem pierwszej cześci gry mrągowianie doprowadzili do wyrównania. Damian Widuto znalazł się w sytuacji sam na sam z Michałem Leszczyńskim i lobem pokonał młodego golkipera olsztyńskiego zespołu.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Stomilowców, co przyniosło efekt w 49. minucie. Jarosław Kaszuba pięknym strzałem z około 30 metrów pokonał Pawła Lubowieckiego. Na dziesięć minut przed końcem gry wynik meczu ustalił Kamil Maciorowski, który wykorzystał błąd mrągowskiego zespołu.