Relacja z meczu OKS II Stomilowcy - LZS Lubomino-Wilczkowo

OKS II Stomilowcy 5:0 LZS Lubomino-Wilczkowo
ż 85' Paweł Kacprzykowski kartki Marcin Soszko 16' ż
Marcin Soszko 20' ż
Marcin Soszko 20' cz
Grzegorz Karpiniak 20' cz
Bramki OKS II Stomilowcy: Bartosz Grygorowicz Sławomir Borzymowski Dariusz Maleszewski Bartosz Siedlik Tomasz Długołęcki Karol Miller [ 54' Paweł Radziwon ] Piotr Pająski [ 54' Marcin Bender ] Robert Wróblewski [ 16' Piotr Wałdowski ] Łukasz Jędrzejewski Krzysztof Stankiewicz Piotr Żórański [ 69' Paweł Kacprzykowski ]
LZS Lubomino-Wilczkowo:
Szczegóły Widzów: 100
Sędzia główny: Grzegorz Szczepkowski
Sędziowie liniowi: Zenon Denko, Dariusz Rudziński

Grozą powiało w Olsztynie. W 16. min meczu Marcin Soszka z Lubomina tak sfaulował 20-letniego Roberta Wróblewskiego ze Stomilowców (zawodnik z pierwszej drużyny OKS 1945), że ten doznał otwartego złamania nogi. Mecz został przerwany na ok. 40 minut, bo najpierw przez ponad 20 minut czekano na karetkę. Soszka zobaczył żółtą kartkę, ale już w 20. min po drugiej żółtej wyleciał z boiska. Razem z nim zszedł do szatni kolega z zespołu Grzegorz Karpiniak, który wyjął sędziemu z ręki czerwoną kartkę dla Soszki i... porwał ją.

OKS II Stomilowcy Olsztyn jutro o godz. 17:00 zagrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem będzie zespół LZS Lubomino-Wilczkowo.

Mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku Stomilu. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie, wyniki osiągane przez zespół nie napawają optymizmem, jednak będzie można zasmakować piłki w regionalnym wydaniu tuż przed meczem kadry narodowej. W ostatnim spotkaniu rezerwy przegrały na wyjeździe 0:2 z Fortuną Wygryny, a zespół trenowany przez Jarosława Sankowskiego wygrał u siebie z Cresovia Górowo Iławieckie 4:3. Wygrana w tym spotkaniu pozwoli drużynie OKS-u II opuścić ostatnie miejsce w tabeli.