Relacja z meczu OKS II Stomilowcy Olsztyn - GKS Wikielec

7 listopada 2010 r.
godz. 13:00

OKS II Stomilowcy Olsztyn 4:3 GKS Wikielec
2:0
14' Krzysztof Filipek
45' Piotr Żurawel
65' (s) Jarosław Płoski
79' Krzysztof Pilski
Adam Jankowski ż
Bramki OKS II Stomilowcy Olsztyn: 77. Marek Maleszewski - 2. Oskar Osika, 3. Krzysztof Pilski, 18. Tomasz Aziewicz, 96. Sebastian Spychała - 25. Piotr Karłowicz (46, 90. Mateusz Różowicz), 23. Tomasz Laskowski, 99. Maciej Szostek (90, 27. Wojciech Kardaś), 14. Krzysztof Filipek (~60, 11. Karol Miller), 9. Jarosław Kaszuba - 10. Piotr Żurawel (88, 15. Łukasz Bogdanowicz).
GKS Wikielec: 86. Kamil Jędrzejewski - 8. Kazimierz Goryński, 18. Jarosław Płoski (68, 15. Adam Jankowski), 13. Sebastian Zawadzki, 9. Jerzy Janiszewski (75, 4. Grzegorz Ostanek) - 10. Bartłomiej Boros, 11. Paweł Szkamelski (77, 2. Tomasz Szpadkiewicz), 6. Szymon Rupa (90, 16. Jacek Hulewicz), 7. Sylwester Maśka, 20. Jakub Drzystek - 14. Marcin Karczewski.
Szczegóły sędziował: Dariusz Rudziński (Nidzica).
widzów: 80.

OKS II Stomilowcy Olsztyn w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej pokonali na stadionie Stomilu zespół z Wikielca. Trzeba jednak przyznać, że w drugiej połowie gospodarze nie potrzebnie zafundowali kibicom nerwówkę.

Pierwsza połowa spotkania ułożyła się idealnie po myśli Stomilowców. Zespół gospodarzy dwukrotnie trafiał do siatki rywala. Na 1:0 trafił Krzysztof Filipek z główki, który wykorzystał idealne podanie od Piotra Karłowicz. Ten sam zawodnik miał współudział przy bramce Piotra Żurawela.

W 56 minucie meczu kontaktową bramkę dla gości strzelił Paweł Szkamelski. Dziewięć minut później grający trener Wikielca strzelił samobójczą bramkę. Przy tej akcji duży udział miał Mateusz Różowicz, który w polu karnym wyskoczył i zasłonił lot piłki bramkarzowi gości. Pretensje o to mieli piłkarze z Wikielca, którzy w tej akcji dopatrywali się faulu na bramkarzu. Utrata trzeciej bramki bojowo nastawiła do gry zespół gości. GKS Wikielec w odstępie trzech minut strzelił dwie bramki i doprowadził do remisu. Na szczęscie ostatnie uderzenie należało do Stomilowców. W 79 minucie w polu karnym mocno huknął Krzysztof Pilski i ustalił wynik meczu na 4:3 dla zespołu gospodarzy.

OKS II Stomilowcy Olsztyn rundę jesienną zakończyli na czwartej pozycji w tabeli. Podopieczni Dariusza Maleszewskiego zgromadzili 31 oczek (9 zwycięstw, 4 remisy oraz 2 porażki).

Spotkanie odbyło się dzięki sponsorowi strategicznemu Stomilowców - firmie PIL - BUD. Boisko do gry starannie przygotowali pracownicy OSiR. Przy organizacji meczu czynnie włączyli się kibice i przyjaciele drużyny. Stomilowcy wystąpili w strojach marki R-GOL ufundowane przez sieć sklepów 34. Dziękujemy wszystkim za okazałą pomoc!

Autor: em

Beniaminek IV ligi OKS II Stomilowcy Olsztyn w najbliższą niedzielę zagrają ostatni mecz w lidze. Do Olsztyna przyjedzie GKS Wikielec.

Trener Dariusz Maleszewski ma kłopoty kadrowe. W meczu nie będzie mógł zagrać Paweł Podhorodecki, który musi odcierpieć karę za cztery żółte kartki. Z powodu kontuzji nie wystąpi Lubomir Wasielewski, chory jest Mateusz Różowicz, który na to spotkanie był przymierzany do pierwszej jedenastki. Do kadry Stomilowców z juniorów do treningów został włączony młody zawodnik Bartosz Sobótka.

Spotkanie odbędzie się dzięki sponsorowi strategicznemu Stomilowców - firmie PIL - BUD. Opiekę medyczną zapewni Anrzej Bronakowski prowadzący gabinet fizjoterapeutyczny Czas Relaksu. Boisko do gry starannie przygotują pracownicy OSiR-u. Przy organizacji meczu czynnie włączyli się kibice i przyjaciele drużyny. Stomilowcy wystąpiął w strojach marki R-GOL. Dziękujemy wszystkim za okazałą pomoc!