OKS II Stomilowcy 3:2 Victoria Bartoszyce
Bramki OKS II Stomilowcy:
Victoria Bartoszyce:
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli w niedzielne popołudnie zawodnicy rezerw. Stomilowcy pokonali na boisku na Dajtkach piątą w tabeli Victorię Bartoszyce.

Wygrana sprawiła, że olsztynianie dość mocno podskoczyli w tabeli - aktualnie są na 10 miejscu. Wygrana OKS-u ani przez moment nie była zagrożona. Szybko zdobyte prowadzenie (gol Kowalczyka już w 6 min) sprawiło, że olsztynianie spokojnie kontrolowali grę. Na 2:0 OKS podwyższył zaraz po przerwie. Co prawda bramka kontaktowa Delugi w 67 min. mogła wprowadzić sporo nerwowości w szeregi olsztynian. Jednak tego dnia piłkarze Stomilowców byli niezwykle skoncentrowani i już pięć minut później odpowiedzieli trzecią bramką Pająskiego. Po tym uderzeniu pewne było, że OKS już tego spotkania nie przegra. Mimo, że piłkarze z Bartoszyc zdołali jeszcze zdobyć drugą bramkę honorową, punkty zostały w Olsztynie. Była to pierwsza wygrana Stomilowców od 29 marca.