Relacja z meczu Orlęta Reszel - OKS II Stomilowcy Olsztyn

2008/2009 - Liga okręgowa Reszel
Kopernika 12, 11-440 Reszel
Orlęta Reszel 1:1 OKS II Stomilowcy Olsztyn
0:1
85' Arkadiusz Klimko Bramki Karol Miller 26'
ż Prusiński kartki
Bramki Orlęta Reszel: Bochno Sokołowski Bieluń Klimko Prusiński (59 Zaleśkiewicz) Wiensław Kuszczak Ślązak Rojek (63 Pawłowski) Wójcik Jankiewicz
OKS II Stomilowcy Olsztyn:
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

Podziałem punktów zakończył się mecz Stomilowców w Reszlu. Rezerwy OKS-u zremisowały z miejscowymi Orlętami 1:1.

Olsztynianie prowadzili po pierwszej połowie mimo, że więcej z gry mieli gospodarze, a OKS stworzył sobie tylko dwie sytuacje. I właśnie jedną z takich okazji wykorzystał Karol Miller, który po szybkiej kontrze w 26 min. spotkania pokonał bramkarza Orląt. Gospodarze mogli wyrównać tuż przed przerwą, ale Jankiewicz trafił w słupek. Ten sam zawodnik trafił w słupek także w drugiej połowie (w 61 min). Pod koniec spotkania Orlęta wyraźnie przycisnęły olsztynian - efekt tego przyszedł w 85 min. Po rzucie rożnym i małym zamieszaniu, najsprytniej w polu karnym olsztynian zachował się Arkadiusz Klimko, który wpakował futbolówkę do bramki OKS-u. Ostatnie słowo mogło należeć do Stomilowców. W 89 min. po rzucie wolnym i sporym zamieszaniu, piłka po strzale olsztynian trafia w słupek. Minutę później bardzo dobra kontra olsztynian zakończona strzałem z szesnastu metrów, który z trudem broni golkiper Orląt. Ostatecznie mecz kończy się remisem. Punkt wywalczony na boisku bezpośredniego sąsiada z tabeli jest bardzo cenny i sprawia, że OKS pewnie "kroczy" w kierunku utrzymania się w lidze okręgowej.