Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Piłkarki Stomilu wyróżnione

14.12.16 21:16   em   1  

W środę piłkarki Stomilu Olsztyn w siedzibie olsztyńskiego klubu świętowały mistrzostwo Polski w futsalu U-16.

Podczas spotkania, które zostało zorganizowane z inicjatywy Socios Stomil, na nasze mistrzynie czekał tort, pamiątkowe zdjęcie oraz nagrody m.in. od prezydenta Olsztyna, czy prezesa WMZPN-u. Na koniec obył się także mały pokaz pirotechniczny.

- Wierzyłem w medal, jechaliśmy tam z bagażem doświadczeń z poprzedniego roku. Dziewczyny przez swoją pracę, zaangażowanie, zasłużyły na to. Jest to taki bodziec dla nas, do większej pracy, dla nas wszystkich. To jest sukces wszystkich dziewczyn, które tutaj trenowały, wszystkich, którzy nam pomagali. Na ten sukces pracowaliśmy bardzo długo. Jest to dobry prognostyk na przyszłość, że dobrą pracą można coś osiągnąć. My trenujemy na otwartych boiskach, a futsal jest takim przerywnikiem, to jest to zwieńczenie naszej dobrej serii, bo od przeniesienia sekcji do Stomil Olsztyn SA nie przegraliśmy jeszcze żadnego meczu. Kolejnym naszym celem jest awans do I ligi. Chcemy podziękować dla Socios Stomil, dla prezesa klubu, którzy zorganizowali to spotkanie, dla obecnych: prezesa WMZPN-u, wiceprezydenta Olsztyn oraz kibiców. Fajnie, że się nas docenia i nie jesteśmy, gdzieś z boku. Padła deklaracja na spotkaniu, że podejmiemy próbę organizacji mistrzostw Polski U-16 w 2017 roku w Olsztynie - powiedział trener Stomilu Olsztyn Marek Maleszewski.

Kadra zespołu, który zdobył mistrzostwo Polski: Paula Zawistowska, Daria Augustyniak, Oliwia Wilczewska, Daria Waszczuk, Adrianna Rosiak, Wiktoria Konopka, Oliwia Cwalińska, Oliwia Wąsowska, Aleksandra Zagórska, Aleksandra Jarocka.

Zobacz także:

  • Fotorelacja: Piłkarki Stomilu Olsztyn świętowały mistrzostwo Polski

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - kobiety, Marek Maleszewski


Komentarze

  1. 14.12.16 21:36 CardinalPL

    Brawo dziewczyny :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!