Olsztyn - 08 czerwiec 2009r.

Podsumowanie statystyczne

08.06.09 13:23   -   0

Przedstawiamy podsumowanie statystyczne minionego sezonu w wykonaniu piłkarzy OKS 1945 Olsztyn.

W 34 meczach piłkarze OKS 1945 zdobyli 63 gole, co daje średnią 2,1 goli na mecz. Na własnym boisku zdobyli 30 goli (48%), a na wyjeździe 33 gole (52%). W I połowach meczów strzelili 27 goli (43%), a w II połowach 36 goli (57%).

Częstość wyników:

2-1 - 8 razy, 0-1 - 4 razy, 1-1 - 4 razy, 3-1 - 2 razy, 2-0 - 2 razy, 1-4 - 2 razy, 1-0 - 2 razy, 0-2 - raz, 3-3 - raz, 0-0 - raz, 2-3 - raz, 1-5 - raz, 5-0 - raz, 1-2 - raz, 10-0 - raz, 3-0 - raz, 4-0 - raz.

Najwięcej goli (10) padło w meczu:
ŁKS Łomża 0-10 OKS 1945 Olsztyn

Najwyższe zwycięstwo na własnym boisku: OKS 1945 Olsztyn 4-0 Sokół Aleksandrów Łódzki.
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe: ŁKS Łomża 0-10 OKS 1945 Olsztyn.

Najwyższy remis na własnym boisku: OKS 1945 Olsztyn 3-3 Przebój Wolbrom.
Najwyższy remis na wyjeździe: Okocimski KS Brzesko 1-1 OKS 1945 Olsztyn, Kolejarz Stróże 1-1 OKS 1945 Olsztyn.

Najwyższa porażka na własnym boisku: OKS 1945 Olsztyn 1-2 Start Otwock.
Najwyższa porażka na wyjeździe: Ruch Wysokie Mazowieckie 5-1 OKS 1945 Olsztyn.

W kadrze znajdowało się 35 zawodników w tym 4 (11%), którzy nie zagrali w lidze. Wszyscy zawodnicy (100%) posiadali obywatelstwo polskie.

Spotkania OKS 1945 Olsztyn sędziowało 27 sędziów, w tym 1 (4%) sędzia techniczny. Najwięcej meczów prowadził Bartosz Frankowski - 3 (9%). Trzech sędziów - Janusz Z., Dariusz G., Krzysztof Z. - zostało zatrzymanych za udział w aferze korupcyjnej.

Piłkarzom OKS 1945 Olsztyn pokazano 74 żółte kartki i 3 czerwone kartki. Daje to średnią 2,2 żółtej i 0,09 czerwonej kartki na mecz. Najwięcej żółtych kartek ujrzał Radosław Stefanowicz - 8 (11%).

Piłkarzom OKS 1945 Olsztyn podyktowano 6 karnych, z których wykorzystano 5, co daje skuteczność 83%.

Zawodnicy wchodzący z ławki:
15 razy - MATEUSZ RÓŻOWICZ.
10 razy
- Piotr Głowacki.
9 razy - Łukasz Suchocki.
7 razy - Przemysław Płoszczuk, Dariusz Frankowski.
5 razy - Piotr Ruszkul, Krzysztof Kowalczyk, Sebastian Spychała.
4 razy - Paweł Łukasik, Łukasz Wróblewski, Daniel Michałowski.
3 razy - Paweł Podhorodecki, Tomasz Aziewicz.
2 razy - Radosław Stefanowicz, Kamil Graczyk, Jakub Prusik.
raz - Andrzej Smetana, Piotr Karłowicz, Piotr Sokołowski, Grzegorz Lech, Marcin Witkowski, Łukasz Wasilewicz, Piotr Kulpaka.

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):
16 razy - ŁUKASZ SUCHOCKI.
14 razy - Łukasz Wróblewski, Grzegorz Piesio.
13 razy - Paweł Łukasik, Paweł Alancewicz.
6 razy - Grzegorz Lech.
3 razy - Piotr Ruszkul.
2 razy - Radosław Stefanowicz, Daniel Michałowski, Marcin Witkowski, Sebastian Spychała.
raz - Mateusz Różowicz, Piotr Sokołowski, Robert Wróblewski, Marcin Wincel, Paweł Podhorodecki, Tomasz Aziewicz, Dariusz Frankowski.

4 gole - Mateusz Różowicz.
3 gole - Tomasz Aziewicz, Arkadiusz Koprucki, Piotr Ruszkul.
2 gole - Sebastian Spychała.
1 gol - Piotr Głowacki, Daniel Michałowski.

Strzelcy bramek samobójczych:
1 gol - ARKADIUSZ KOPRUCKI, ZBIGNIEW MAŁKOWSKI.

Strzelcy u siebie:
7 goli - PAWEŁ ŁUKASIK.
4 gole - Łukasz Suchocki, Mateusz Różowicz.
3 gole - Grzegorz Lech, Paweł Alancewicz.
2 gole - Sebastian Spychała, Grzegorz Piesio.
1 gol - Tomasz Aziewicz, Piotr Głowacki, Arkadiusz Koprucki, Daniel Michałowski, Piotr Ruszkul.

Strzelcy na wyjeździe:
7 goli - GRZEGORZ PIESIO, GRZEGORZ LECH.
6 goli - Paweł Łukasik, Paweł Alancewicz.
2 gole - Tomasz Aziewicz, Arkadiusz Koprucki.

2 gole - Paweł Alancewicz.
1 gol - Sebastian Spychała, Łukasz Suchocki.

Strzelcy wiosną:
7 goli - PAWEŁ ALANCEWICZ.

5 goli - Paweł Łukasik, Grzegorz Lech.
4 gole - Łukasz Suchocki.
3 gole - Arkadiusz Koprucki, Piotr Ruszkul, Grzegorz Piesio.
1 gol - Piotr Głowacki, Daniel Michałowski, Sebastian Spychała.

1077 minut - Paweł Podhorodecki.
895 minut - Dariusz Frankowski.
600 minut - Mateusz Różowicz.
584 minut - Marcin Witkowski.
309 minut - Piotr Ruszkul.
261 minut - Piotr Głowacki.
207 minut - Marcin Wincel.
204 minuty - Marcin Grabowski.
193 minuty - Przemysław Płoszczuk.
180 minut - Krzysztof Kowalczyk.
160 minut - Robert Wróblewski.
137 minut - Jakub Prusik.
71 minut - Piotr Sokołowski.
48 minut - Kamil Graczyk.
30 minut - Andrzej Smetana.
18 minut - Łukasz Wasilewicz.
9 minut - Piotr Karłowicz.
0 minut - Mateusz Czarnecki, Bartosz Grygorowicz, Łukasz Okuniewski, Adam Kapusta.

Żółte kartki:
8 kartek - RADOSŁAW STEFANOWICZ.
7 kartek - Daniel Michałowski, Paweł Alancewicz, Grzegorz Lech.
6 kartek - Grzegorz Piesio, Paweł Łukasik.
4 kartki - Łukasz Wróblewski, Łukasz Suchocki.
3 kartki - Dariusz Frankowski, Sebastian Spychała.
2 kartki - Daniel Iwanowski, Zbigniew Małkowski, Tomasz Aziewicz, Arkadiusz Koprucki, Piotr Kulpaka, Przemysław Płoszczuk, Mateusz Różowicz.
1 kartka - Marcin Grabowski, Marcin Wincel, Marcin Witkowski, Krzysztof Kowalczyk, Piotr Ruszkul.

Czerwone kartki:
1 kartka - MARCIN GRABOWSKI, MATEUSZ RÓŻOWICZ, RADOSŁAW STEFANOWICZ.

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):
3 razy - MATEUSZ RÓŻOWICZ.
2 razy
- Piotr Ruszkul, Sebastian Spychała.
raz - Piotr Głowacki, Grzegorz Lech.

Młodzieżowcy (zawodnicy poniżej 21 lat - Paweł Alancewicz, Grzegorz Piesio, Mateusz Różowicz, Piotr Głowacki, Przemysław Płoszczuk, Robert Wróblewski, Jakub Prusik, Piotr Sokołowski, Andrzej Smetana, Łukasz Wasilewicz, Piotr Karłowicz) rozegrali 6317 minut, co daje 18,81% udziału minut na boisku w stosunku do udziału wszystkich zawodników.

Opracował: MMKS.