Relacja z meczu Polonia Iłowo - Stomil II Olsztyn

ż Marcin Kwaśniewski kartki Adrian Żukiewicz ż
Michał Przyborowski ż
Wojciech Kajat ż
Jakub Górski 77' cz
Bramki Polonia Iłowo: 1. Krzysztof Mankiewicz - 5. Mariusz Popiołek (90, 4. Karol Ernest), 6. Cezary Jakim (80, 18. Dawid Kwiatkowski), 7. Daniel Orzechowski, 9. Krzysztof Pieckowski, 10. Mateusz Janicki, 11. Łukasz Kruszyński (65, 2. Adam Pankiewicz), 14. Kamil Kwaśniewski, 15. Radosław Kupiński, 16. Krystian Gorczyński (65, 3. Patryk Bogacki), 17. Marcin Kwaśniewski.
Stomil II Olsztyn: 82. Michał Przyborowski - 24. Kacper Nawrocki, 55. Adrian Żukiewicz, 87. Jakub Górski, 12. Dariusz Gawryś (55, 4. Adam Janas), 2. Wojciech Kajat, 15. Damian Zacheja (65, 18. Krzysztof Szaj), 27. Michał Wiśniewski, 21. Bartłomiej Duda, 19. Patryk Nowak, 9. Artur Siemaszko.
Szczegóły sędziował: Tomasz Grysz (Iława).

w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Rezerwy Stomilu Olsztyn przegrały na wyjeździe w zaległym meczu 17. kolejki czwartej ligi z Polonią Iłowo 1:2 (1:0). Bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył w 44. minucie Wojciech Kajat.

Od 77. minucie olsztynianie grali w osłabieniu, bowiem czerwoną kartką został ukarany Jakub Górski.

W sobotę (22 czerwca) o godzinie 17:00 w zaległym meczu 17. kolejki czwartej ligi rezerwy Stomilu Olsztyn zagrają na wyjeździe z Polonią Iłowo.

Rywalem "biało-niebieskich" zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów.