Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Redakcyjne "szpiegowanie" na wyjazdach

09.06.16 11:10   em, kyn   2  

Podczas wyjazdów redakcyjnych staramy się nie tylko robić materiały dotyczące Stomilu Olsztyn. Staramy się także podpatrywać jak działają inne kluby pierwszoligowe, w jakich warunkach funkcjonują i co warto przenieść do olsztyńskiej rzeczywistości. Choć mam świadomość, że nie jest to wszystko takie proste.

Bełchatów - Sektor rodzinny. Super sprawa dla dzieciaków. W jednym miejscu spotyka się gromadka dzieci, animatorki zachęcają do dopingu, od małego wpaja im się przywiązanie do klubu. U nas był kiedyś sektor, z nazwy "rodzinny", ale działał bardzo słabo, po zamknięciu Łuku Biało-Niebieskiego i przeniesieniu młyna na sektor 1 - nikt nie płakał za sektorem rodzinnym w olsztyńskiej wersji.

Suwałki - Warunki do pracy i do treningu. Wszystko na miejscu. Stadion oczywiście mają skromny, jednak jak na miejscowe warunki chyba idealny. U nas czekamy na stadion, może kiedyś się doczekamy.

Pruszków (tutaj swoje spotkania rozgrywali Pogoń Siedlce oraz Dolcan Ząbki) - Hala, stadion, boiska treningowe w zasięgu wzroku. Będzie okazja znowu tam pojechać, bo Znicz awansował do I ligi.

Gdynia - Wszystko tam było fajne... łącznie z wynikiem.

Katowice (GKS) - Bardzo dobrze rozbudowany pion marketingu wraz z biurem prasowym. Przykład? Do salki VIP zaprasza piękna blondynka, a nie pani w uniformie ochroniarza.

Nowy Sącz - mają blisko do Zakopanego, o piwku w pomieszczeniu dla dziennikarzy też należy wspomnieć.

Chojnice - Piwko na stadionie oraz... bardzo fajny wystrój pomieszczeń klubowych. M.in. stare plakaty, archiwalne zdjęcia. U nas jak się wchodzi do klubu po bilety, to po prawej stronie mamy... składowisko szpargałów i jeden wielki pierdolnik.

Płock - Napój energetyczny oraz bardzo fajny bar w siedzibie klubu, który otwarty był przez całe spotkanie.

Głogów - Znowu się powtórzę, ale... tam także wszystko w jednym miejscu. Hala, basen, boiska treningowe, stadion, a nawet siłownia w przeszklonej salce. Podobała się nam z Kyniem też jedna akcja społeczna, którą byśmy chcieli wprowadzić jako Socios Stomil. Szczegóły wkrótce.

Kluczbork - Zraszacze na boisku. Taka prosta rzecz, a... należy zazdrościć.

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga


Komentarze

  1. 09.06.16 14:32 krzyżak

    To może takie zraszacze zrobić na bocznym, które ma być remontowane.

  2. 09.06.16 13:46 Wielki Stomil

    my tu gadu gadu a byscie jakies informacje podali kto zostaje kto spieprza i co dalej

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!