Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Redakcyjne "szpiegowanie" na wyjazdach

09.06.16 11:10   em, kyn   2  

Podczas wyjazdów redakcyjnych staramy się nie tylko robić materiały dotyczące Stomilu Olsztyn. Staramy się także podpatrywać jak działają inne kluby pierwszoligowe, w jakich warunkach funkcjonują i co warto przenieść do olsztyńskiej rzeczywistości. Choć mam świadomość, że nie jest to wszystko takie proste.

Bełchatów - Sektor rodzinny. Super sprawa dla dzieciaków. W jednym miejscu spotyka się gromadka dzieci, animatorki zachęcają do dopingu, od małego wpaja im się przywiązanie do klubu. U nas był kiedyś sektor, z nazwy "rodzinny", ale działał bardzo słabo, po zamknięciu Łuku Biało-Niebieskiego i przeniesieniu młyna na sektor 1 - nikt nie płakał za sektorem rodzinnym w olsztyńskiej wersji.

Suwałki - Warunki do pracy i do treningu. Wszystko na miejscu. Stadion oczywiście mają skromny, jednak jak na miejscowe warunki chyba idealny. U nas czekamy na stadion, może kiedyś się doczekamy.

Pruszków (tutaj swoje spotkania rozgrywali Pogoń Siedlce oraz Dolcan Ząbki) - Hala, stadion, boiska treningowe w zasięgu wzroku. Będzie okazja znowu tam pojechać, bo Znicz awansował do I ligi.

Gdynia - Wszystko tam było fajne... łącznie z wynikiem.

Katowice (GKS) - Bardzo dobrze rozbudowany pion marketingu wraz z biurem prasowym. Przykład? Do salki VIP zaprasza piękna blondynka, a nie pani w uniformie ochroniarza.

Nowy Sącz - mają blisko do Zakopanego, o piwku w pomieszczeniu dla dziennikarzy też należy wspomnieć.

Chojnice - Piwko na stadionie oraz... bardzo fajny wystrój pomieszczeń klubowych. M.in. stare plakaty, archiwalne zdjęcia. U nas jak się wchodzi do klubu po bilety, to po prawej stronie mamy... składowisko szpargałów i jeden wielki pierdolnik.

Płock - Napój energetyczny oraz bardzo fajny bar w siedzibie klubu, który otwarty był przez całe spotkanie.

Głogów - Znowu się powtórzę, ale... tam także wszystko w jednym miejscu. Hala, basen, boiska treningowe, stadion, a nawet siłownia w przeszklonej salce. Podobała się nam z Kyniem też jedna akcja społeczna, którą byśmy chcieli wprowadzić jako Socios Stomil. Szczegóły wkrótce.

Kluczbork - Zraszacze na boisku. Taka prosta rzecz, a... należy zazdrościć.

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga


Komentarze

  1. 09.06.16 14:32 krzyżak

    To może takie zraszacze zrobić na bocznym, które ma być remontowane.

  2. 09.06.16 13:46 Wielki Stomil

    my tu gadu gadu a byscie jakies informacje podali kto zostaje kto spieprza i co dalej

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!