Rzeszów - stadion Resovii, 25 lipca 2009r. godz. 17:00
Olsztyn - boisko na Dajtkach, 25 lipca 2009r. godz. 17:00

Remis w Rzeszowie

20.07.09 13:13   em   8

Po słabym meczu szczęśliwie remisujemy z beniaminkiem

OKS 1945 Olsztyn w meczu pierwszej kolejki II ligi sezonu 2009/2010 zremisował na wyjeździe z Resovią Rzeszów. Na grząskiej murawie przeważali gospodarze, co chwilę stwarzając sobie okazje do zdobycia goli.

OKS 1945 stać było jedynie na pudło Bogdana Miłkowskiego z kilku metrów i kilka ofensywnych wejść Łukasza Suchockiego. Gdyby nie dobrze dysponowany Daniel Iwanowski, Resovia mogłaby zgarnąć komplet punktów, jednak popularny "Zamber" ratował olsztynian przed strzałami Rafała Zawiślana czy Kamila Walaszczyka. W ostatniej minucie zawodników OKS-u uratowała poprzeczka, w którą po indywidualnej akcji trafił Mariusz Wiktor.

Stomilowcy rozgromili Warmiaka Łukta 15:1. Honorową bramkę goście zdobyli w ostatniej minucie meczu.

Bramki strzelali: Paweł Kacprzykowski (47-k., 67, 75, 78, 80), Wojciech Stryżko (13, 27-k.), Marcin Bender (14), Łukasz Komadowski (17), Tomasz Długołęcki (35), Łukasz Krasiński (40), Piotr Pająski (43), Krzysztof Stankiewicz (65), Konrad Myszkowski (70), Paweł Kaszubski (90).