90' Koniec meczu, 3:0 dla Stomilu II.
75' 3:0 dla Stomilu! Bramka Kacpra Nawrockiego!
73' Adam Kapusta zmienia Patryka Kuna.
71' Do wejścia szykuje się Adam Kapusta.
70' Za Pawła Łukasika wchodzi Paweł Tomkiewicz.

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały 3:0 z Mamrami Giżycko, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej, 21 października 2012 r., godz. 14:00

Rezerwy wygrały 3:0 z Mamrami Giżycko

21.10.12 19:58   em   1

Piłkarze Stomilu II Olsztyn planowo wygrali ligowe spotkanie. Planowo, ale nie pewnie. Szczególnie słabo zespół grał w pierwszej połowie meczu.

Pierwszą bramkę Stomil II strzelił dopiero pod koniec pierwszej połowy. Piłkę ze skrzydła dośrodkowywał Patryk Kun, a główką strzelał Karol Żwir, jednak jego strzał odbił Adam Grażulewicz. Na szczęście wobec dobitki Krzysztofa Filipka był już bezradny. Wcześniej oczywiście mogliśmy zdobyć bramki, ale zawodnicy z Olsztyna razili nieskutecznością. Po przerwie podopieczni Michała Alancewicza dorzucili jeszcze dwie bramki (Dominik Kun oraz Kacper Nawrocki - red.) i skromnie zgromadzona publiczność mogła cieszyć się ze zwycięstwa rezerw Stomilu Olsztyn.

- Mieliśmy przewagę przez cały mecz. Mamry dobrze broniły się w pierwszej połowie. Głęboko cofnęły się na własną połowę. My atakowaliśmy, ale nie mieliśmy pomysłu, żeby rozrzedzić tę ich obronę. Dopiero w 45. minucie przeprowadziliśmy ładną akcję oskrzydlającą i zdobyliśmy bramkę. Wcześniej za dużo graliśmy w środku, notowaliśmy zbyt dużo niewymuszonych strat. Generalnie to było łatwe zwycięstwo - powiedział po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Mamry Giżycko, Olsztyn, Dajtki, IV liga, Krzysztof Filipek, Dominik Kun, Kacper Nawrocki