Relacja z meczu Ruch Wysokie Mazowieckie - Stomil Olsztyn

Alancewicz znowu strzela. OKS 1945 remisuje

2010/2011 - Druga Liga Wysokie Mazowieckie
1 Maja 14, 18-200 Wysokie Mazowieckie
Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 Stomil Olsztyn
0:1
63' Arkadiusz Nowicki Bramki 11' Paweł Alancewicz
Bramki Ruch Wysokie Mazowieckie:
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Arkadiusz Koprucki, Paweł Głowacki - Jakub Kowalski, Robert Tunkiewicz, Paweł Alancewicz, Michał Renusz (80 Radosław Stefanowicz), Paweł Łukasik (63 Bartosz Szaraniec) - Krzysztof Filipek (70 Łukasz Suchocki).

OKS 1945 Olsztyn wywiózł jeden punkt z Wysokiego Mazowieckiego. W pierwszej połowie bramkę dla podopiecznych Zbigniewa Kaczmarka strzelił Paweł Alancewicz.

Wynik spotkania otworzył niezawodny w tej rundzie Paweł Alancewicz. Po stałym fragmencie gry w polu karnym Ruchu zrobiło się duże zamieszanie. Strzał na bramkę oddał Paweł Baranowski, piłka odbiła się jeszcze od Pawła Alancewicza i wpadła do bramki.  W pierwszej połowie na boisku dominował OKS 1945, ale niestety nie udało się powiększyć wyniku spotkania. Druga połowa należała już do zespołu gospodarzy. OKS 1945 stracił bramkę w 63 minucie. Piotra Skibę pokonał Arkadiusz Nowicki.

Remis wywieziony z trudnego terenu powinien cieszyć. Teraz trzeba dobrze się przygotować do derbowego pojedynku z Jeziorakiem Iława.

Walka o ligowe punkty trwa w najlepsze. W najbliższą niedzielę OKS 1945 Olsztyn zmierzy się na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Podbudowani dwoma zwycięstwami na początku rundy piłkarze prowadzeni przez Zbigniewa Kaczmarka po raz kolejny zagrają o pełną pulę. Łatwo nie będzie, bowiem ostatnimi czasy "biało-niebieskim" w Wysokiem Mazowieckiem nie szło. Ostatni raz OKS 1945 komplet punktów zdobył tam 30 października 2004 roku, kiedy to wygrał 2:0 po golach Krzysztofa Wierzby i Jacka Gabrusewicza. Jedynym zawodnikiem z obecnej kadry, który pamięta tamten mecz jest Piotr Skiba (zagrał wówczas 90 minut). Mecz z "Mlecznymi" będzie szczególny dla dwóch zawodników "biało-niebieskich" - Pawła Łukasika oraz Krzysztofa Filipka, którzy do niedawna grali w klubie z Podlasia.

Znając Zbigniewa Kaczmarka roszad w składzie raczej nie można się spodziewać. Kibice jednak wierzą, że od początku w miejsce słabo grającego w ostatnim meczu Bartosza Szarańca zagra Paweł Łukasik, jeden z najlepszych w spotkaniu ze Startem Otwock.