Artykuł

Socios Stomil zorganizował turniej piłkarski dla najmłodszych

10.04.16 17:48   em   1  

W niedzielę na orliku przy ul. Jagiellończyka w Olsztynie odbył się I turniej piłkarski zorganizowany przez stowarzyszenie Socios Stomil. Udział w grze wzięło blisko 50 młodych adeptów futbolu.

Socios Stomil do gry zaprosił młodych piłkarzy trenujących w grupie trenera Jakuba Dujko-Domańskiego 2008-2009. W piłkarskich zmaganiach wzięły także udział dziewczynki z kobiecej sekcji Stomilu Olsztyn. Tego dnia każdy rodzic mógł przyprowadzić swoją pociechę i wziąć udział w piłkarskiej zabawie. Zagrał m.in. syn Łukasza Jeglińskiego.

Tego dnia w rolę trenerów wcielili się piłkarze Dumy Warmii: Łukasz Jegliński, Karol Żwir oraz Kinga Walewacz. Na orliku ku uciesze młodych piłkarzy Stomilu, pojawił się rownież Łukasz Suchocki.

- Pojawiło się blisko 50 dzieciaków, nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji. Postanowiliśmy podzielić drużyny na sześć zespołów, a piłkarzy wybierały dziewczynki z kobiecej sekcji Stomilu. Wyniki? Nikt ich nie notował. Oczywiście to był turniej, każdy zagrał taką samą ilość spotkań, ale zwycięzcami są wszystkie dzieciaki. Na tym etapie nie chodzi o rywalizację, a dobrą zabawę w piłkarskim gronie. Na tym najbardziej nam zależało, czyli na promocji naszego stowarzyszenia oraz integracji środowiska piłkarskiego związanego ze Stomilem Olsztyn - powiedział prezes stowarzyszenia Socios Stomil Bartłomiej Magiera.

Każdy z uczestników otrzymał od Socios Stomil złoty medal, drugie śniadanie, jogurty, owoce i wodę. Na koniec organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek, czyli pyszny tort w barwach Stomilu Olsztyn.

W trakcie spotkań rodzice mogli zapisać do stowarzyszenia Socios Stomil.

Wkrótce kolejne turnieje oraz akcje promocje. A Ty już zapisałeś się do Socios Stomil? Szczegóły pod adresem sociosstomil.pl.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Socios Stomil, Bartłomiej Magiera


Komentarze

  1. 10.04.16 18:16 CardinalPL

    Super zabawa !!!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!