Relacja z meczu Sokół Ostróda (juniorzy) - Stomil Olsztyn (juniorzy)

Makroregionalna LJ Ostróda
Sokół Ostróda (juniorzy) 1:3 Stomil Olsztyn (juniorzy)
0:2
73' Marcin Daszczuk Bramki Patryk Nowak 2'
Adrian Żukiewicz 70' cz
Bramki Sokół Ostróda (juniorzy): 16. Grzegorz Lipiński - 2. Łukasz Gwiazda, 4. Łukasz Ostrowski, 5. Przemysław Kurkiewicz (63, 14. Szymon Longosz), 7. Daniel Góralski (46, 10. Mateusz Szymański), 8. Kamil Smyt (46, 17. Łukasz Goździejewski), 9. Adrian Leśnicki, 13. Rafał Gołębiewski, 15. Wiktor Kozicz, 20. Michał Deptuła, 21. Marcin Daszczuk.
Stomil Olsztyn (juniorzy): 25. Michał Leszczyński - 8. Dariusz Gawryś, 5. Adrian Żukiewicz, 15. Jakub Górski, 11. Piotr Wypniewski - 3. Mateusz Sienikowski, 4. Bartosz Bartkowski, 9. Paweł Tomkiewicz (57, 16. Dawid Szymonowicz), 7. Patryk Kun (37, 21. Kacper Nawrocki), 2. Karol Żwir - 10. Patryk Nowak.
Szczegóły sędziował: Krzysztof Szczypiński (Iława).

Juniorzy Stomilu Olsztyn wygrali w meczu Ligi Makroregionalnej w Ostródzie z Sokołem 3:1. Dwie bramki dla "biało-niebieskich" zdobył Patryk Nowak, a jedno trafienie dołożył Karol Żwir.

Od 31. minucie Stomil grał z przewagą jednego zawodnika, bowiem po faulu na Patryku Kunie sędzia pokazał graczowi Sokoła czerwoną kartkę. Siły wyrównały się w 70. minucie. Czerwoną kartkę za faul taktyczny ujrzał Adrian Żukiewicz.