Relacja z meczu Stal Głowno - Stomil Olsztyn

cz Peter Zeal Keshi 40'
kartki Tomasz Zakierski ż
Daniel Michałowski ż
Paweł Łukasik ż
Bramki Stal Głowno: Kenneth Ndubuisi Njinma Ajumobi Abayomi [ 75' Bartłomiej Adamczyk ] Emmanuel Ifeanyi Emehel Michał Piela [ 46' Tomasz Florczak ] Cliffrichard Chinwendu Nwaike Ikechukwu Okeke [ 58' Łukasz Kluska ] Samuel Uche Obi Ivo Tem Grzegorz Piela Peter Zeal Keshi Joshua Tamunobarabonye Pepple
Stomil Olsztyn: Bartosz Grygorowicz Tomasz Aziewicz Tomasz Zakierski Dariusz Frankowski Jarosław Rzeźnikiewicz Grzegorz Lech [ 88' Dawid Wiśniewski..." class="playerVote">Dawid Wiśniewski ] Kamil Graczyk Sebastian Spychała [ 65' Jacek Gabrusewicz ] Daniel Michałowski [ 82' Łukasz Szymański ] Paweł Łukasik [ 75' Łukasz Harmaciński ] Łukasz Suchocki
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

Z Głowna piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn wywieźli cenne trzy punkty. Bramki strzelali: Zakierski oraz Graczyk

Olsztynianie po sobotnim zwycięstwie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki tym razem wygrali 2:0 ze Stalą Głowno. Pierwsza bramka padła już w czwartej minucie, kiedy Tomasz Zakierski wykorzystał podanie z rzutu rożnego od Jarosława Rzeźnikiewicza. Jeszcze przed przerwą czerwoną kartką został ukarany jeden z zawodników z Afryki występujący w Stali Głowno. Przewagę kilka minut później wykorzystali podopieczni Andrzeja Nakielskiego, a strzelcem kolejnego gola był Kamil Graczyk.

Mieliśmy przewagę i wygraliśmy zasłużenie, ale nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji - mówi trener OKS. - Choć nie było łatwo, bo zespół z Głowna był niewygodnym przeciwnikiem.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Egzotyczna Stal Głowno będzie rywalem piłkarzy OKS-u 1945 Olsztyn w drugiej kolejce trzeciej ligi. Po raz pierwszy w historii olsztyńskiego zespołu może dojść do przypadku, że w składzie rywali nie znajdzie się miejsce dla żadnego polskiego piłkarza.

Na występ w tym spotkaniu nie może liczyć kontuzjowany Paweł Alancewicz, któremu odnowiła się kontuzja eliminująca go z gry nawet przez dwa tygodnie. Drużynę wzmocnią natomiast ostatnio pauzujący za żółte kartki Jacek Gabrusewicz, Kamil Graczyk oraz Łukasz Suchocki. Patrząc na opinie pomeczowe pierwszej kolejki wydaje się, że olsztyńska jedenastka jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Ostatni pojedynek pomiędzy OKS-em a Stalą został rozegrany 26 marca 2005r. w Głownie, wtedy padł wynik remisowy 1:1. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w środę, 15. sierpnia bieżącego roku.