Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - GKS Wikielec

14 września 2011 r.
godz. 17:00:00

Stomil II Olsztyn 1:1 GKS Wikielec
0:0
64' Bartosz Bartkowski Bramki Kazimierz Goryński 75'
ż Paweł Łukasik kartki Sebastian Zajączkowski ż
Jacek Hulewicz ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 88. Michał Leszczyński - 87. Łukasz Buder, 6. Mateusz Sikorski, 8. Michał Miąsko, 3. Wojciech Dziemidowicz - 9. Wojciech Dubis, 4. Bartosz Maternik (48, 22. Jakub Krajewski), 11. Bartosz Bartkowski, 13. Andrzej Mański, 14. Tomasz Strzelec - 10. Paweł Łukasik.
GKS Wikielec: 23. Grzegorz Sobiech - 4. Sebastian Zajączkowski, 5. Jarosław Płoski, 6. Piotr Kacperek, 7. Sylwester Maśka, 8. Kazimierz Goryński, 10. Kamil Tomczyk (65, 9. Jerzy Janiszewski), 13. Paweł Szkamelski, 14. Marcin Karczewski (85, 12. Adam Kołakowski), 15. Sebastian Zawadzki, 16. Jacek Hulewicz (75, 11. Bartłomiej Boros).
Szczegóły sędziował: Robert Michalak (Szczytno).
widzów: 30.

Piłkarze Michała Alancewicza na własnym stadionie zremisowali 1:1 (0:0) z GKS-em Wikielec.

Dopiero w drugiej skromna widownia zobaczyła bramki. Na prowadzenie wyszli "biało-niebiescy". Pięknym strzałem z 30 metrów Grzegorza Sobiecha pokonał Bartosz Bartkowski. Była to 64. minuta meczu. Jedenaście minut później GKS doprowadził do remisu. Bramkę na 1:1 strzelił Kazimierz Goryński.