Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec

Sparing - 2013/2014 Olsztyn
Stomil II Olsztyn 1:2 Tęcza Biskupiec
Bramki Stomil II Olsztyn: (I połowa) Damian Kucharski - Filip Francuz, Szymon Tarnowski, Adam Janas, Łukasz Wojciechowski - Wiktor Biedrzycki, Paweł Grela, Wiśniewski, Wojciech Dubis, Wojciech Żęgota - Dawid Chabko. (II połowa) Przemysław Rodak - Filip Babicz, Damian Zacheja, Szymon Tarnowski (70 Wiśniewski), Kamil Stankiewicz - Dariusz Cekała, Wojciech Ratajczak, Łukasz Kundo, Patryk Rosoliński, Jakub Mierzejewski - Bartosz Rzeźnik.
Tęcza Biskupiec:

Rezerwy Stomilu Olsztyn przegrały w spotkaniu sparingowym z piątoligową Tęczą Biskupiec 1:2. Bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył Jakub Mierzejewski.

- Według mnie 17-18-latkowie trenujący codziennie w Stomilu, mający aspiracje na większe granie, z całym szacunkiem do rywala, ale powinni takie mecze wygrywać - mówił po meczu trener Michał Alancewicz.

W niedzielę (16 lutego) o godzinie 10:00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 (Dajtki) piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn zagrają w spotkaniu sparingowym z Tęczą Biskupiec.

Rywal "biało-niebieskich" to obecnie dziesiąta drużyna klasy okręgowej gr. 1.