Stomil II Olsztyn wygrał 6:0 z DKS-em Dobre Miasto, fot. Łukasz Kozłowski

Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej, 11 listopada 2012 r., godz. 13:00

Stomil II rozgromił DKS Dobre Miasto

11.11.12 14:59   em, mmks   4

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn pewnie wygrali z DKS-em Dobre Miasto w 16. kolejce IV ligi. Podopieczni Adama Łopatki i Michała Alancewicza zaaplikowali rywalom sześć bramek.

Wynik już w 9. minucie otworzył Michał Świderski. Po pierwszej połowie piłkarze Stomilu powinni prowadzić zdecydowanie wyżej, ale zabrakło skuteczności. W drugiej połowie po zmianach w składzie Stomil poprawił grę i worek z bramki się otworzył. Dwie bramki strzelił Paweł Tomkiewicz, po jednym trafieniu zaliczyli: Wiktor Abramczyk, Paweł Głowacki oraz Krzysztof Filipek.

Było to ostatnie ligowe spotkanie Stomilu II Olsztyn w 2012 roku. W 16 spotkaniach piłkarze z Olsztyn zdobyli 32 punkty (10 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki).

Tagi: Stomil II Olsztyn, DKS Dobre Miasto, IV liga, Olsztyn, Dajtki, Paweł Tomkiewicz, Michał Świderski, Paweł Głowacki, Wiktor Abramczyk, Krzysztof Filipek