Relacja z meczu Stomil Olsztyn - ŁKS II Łódź

Bramki Stomil Olsztyn:
ŁKS II Łódź:
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 01:24:09

97' Koniec spotkania. 3 porażki w tym sezonie II ligi stała się faktem.
91' Doliczone 6 minut.
83' Yūdai Shinonaga w dogodnej sytuacji, ale cały czas przegrywamy. 1
81' Kontuzjowanego Huberta Sadowskiego zastąpił Filip Szabaciuk. 1
73' Strzał Piotra Kurbiela zblokowany, Yūdai Shinonaga za lekko żeby strzelić gola. 1
72' Filip Wójcik napomniany żółtą kartką. 1
70' Yūdai Shinonaga wszedł za Hubert Krawczuna.
69' Karol Żwir oraz Lukáš Kubáň napomniani żółtymi kartkami. 1
67' 1513 widzów na trybunach.
64' 1:0 dla gości! 1984
62' Nastąpiła potrójna zmiana w olsztyńskim zespole. Na boisku pojawili się Piotr Kurbiel, Bartosz Florek oraz Michał Karlikowski. Zeszli: Tomasz Bała, Radosław Tuleja oraz Filip Laskowski. 1
55' ŁKS znowu mógł objąć prowadzenie, ale Łukasz Jakubowski znowu popisuje się swoim talentem. 1984
52' Groźna akcja gości, ale świetnie broni Łukasz Jakubowski. 1984
52' Świetny rajd Filipa Laskowskiego, ale dośrodkowanie kompletnie bez pomysłu. 1
48' Łukasz Jakubowski broni! 1984
47' Filip Wójcik w polu karnym, odgrywa do tyłu, ale prosto w nogi obrońców gości. 1
46' Początek drugiej połowy. 1984
45+3' Koniec pierwszej połowy. Stomil remisuje bezbramkowo z ŁKS-em II Łódź. Sporo szansa na strzelenie gola, ale niestety tradycyjnie skuteczność na marnym poziomie.
45' Co najmniej 3 minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.
44' Igor Kośmicki z 40-metrów, bramkarz ledwo broni, Hubert Krawczun nie zdążył dobić. 1
38' Ładna akcja Stomilu. Radosław Tuleja wrzutka w pole karne, Tomasza Bała strzela głową, ale piłka obok bramki. 1
35' Jan Łabędzki ujrzał żółtą kartkę. 1984
32' Tomasz Bała znowu strzela głową, ale tylko w obrońcę gości. 1
29' Igor Kośmicki wrzucił idealną piłkę w pole karne, Tomasz Bała w idealnej sytuacji, powinien rozerwać siatkę, ale ledwo podał bramkarzowi gości. 1
24' Filip Laskowski napomniany żółtą kartką. 1
23' Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, zamykał Igor Kośmicki, ale niecelnie. 1
15' Karol Żwir marnuje 200 procentową sytuację. Będąc sam na sam trafił prosto w bramkarza. 1
13' W polu karnym drybluje Hubert Krawczun, oddaje strzał i bramkarz z kłopotami broni. 1
12' Filip Laskowski wywalczył rzut rożny, ale po dośrodkowaniu Radosława Tuleji piłkę pewnie złapał bramkarz gości Michał Kołba. 1
10' Ładna wrzutka Radosława Tuleji, ale piłka nie znalazła w polu karnym Tomasza Bały. 1