Relacja z meczu Stomil Olsztyn - OKS 1945 Olsztyn (juniorzy)

Stomil Olsztyn 3:0 OKS 1945 Olsztyn (juniorzy)
Bogdan Miłkowski
Radosław Stefanowicz
Janusz Bucholc
Bramki Stomil Olsztyn: Daniel Iwanowski - Janusz Bucholc, Paweł Sędrowski, Arkadiusz Koprucki, Damian Falkowski - Łukasz Suchocki, Tomasz Aziewicz, Paweł Alancewicz, Paweł Głowacki, Piotr Głowacki - Bogdan Miłkowski. W drugiej połowie grali także: Mateusz Różowicz, Sebastian Spychała, Maciej Szostek, Radosław Stefanowicz, Paweł Podhorodecki, Robert Tunkiewicz.
OKS 1945 Olsztyn (juniorzy): (I połowa) Michał Leszczyński - Łukasz Buder, Mateusz Sikorski, Rafał Remisz, Oskar Osika - Daniel Malinowski, Mateusz Mikulak, Sebastian Kowalski, Damian Widuto, Piotr Sokołowski - Andrzej Jaroń. (II połowa) Paweł Drężek - Sylwester Iwanowski, Jędrzej Gęsicki, Michał Rytelewski, Szymon Mróz - Adam Kapusta, Michał Czarnecki, Piotr Łysiak, Andrzej Mański, Jakub Krajewski - Piotr Karłowicz.
Szczegóły Grano 2x30 minut.

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach piłkarze OKS 1945 Olsztyn rozegrali spotkanie sparingowe z drużyną juniorską, które zakończyło się zwycięstwem 3:0. Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Bogdan Miłkowski, Radosław Stefanowicz oraz Janusz Bucholc.