Relacja z meczu Stomil Olsztyn (jm) - Zagłębie Lubin (jm)

Finał mistrzostw Polski (3. kolejka) Krasnystaw - 9 lipca 2012 r.

Stomil Olsztyn (jm) 0:3 Zagłębie Lubin (jm)
0:2
Bramki Konrad Andrzejczak 2'
Damian Kowalczyk 18'
Konrad Andrzejczak 53'
Bramki Stomil Olsztyn (jm): (skład wyjściowy) Krystian BurzyńskiWiktor Abramczyk, Adrian Żukiewicz, Jakub Górski, Wojciech Dziemidowicz - Karol Żwir, Arkadiusz Mroczkowski, Bartosz Bartkowski, Dawid Szymonowicz, Piotr Wypniewski - Mateusz Sienikowski.
Zagłębie Lubin (jm): Dominik Hładun - Robert Dziedzina, Jarosław Kubicki, Sebastian Bonecki, Karol Hodowany - Wojciech Galas (76 Dariusz Wieprzowski), Hubert Krawczun, Kamil Komidaj (61 Jakub Kruk), Wojciech Zawistowski, Konrad Andrzejczak - Damian Kowalczyk.
Szczegóły

Juniorzy młodsi Stomilu Olsztyn przegrali w trzecim meczu turnieju finałowego mistrzostw Polski z Zagłębiem Lubin 0:3 (0:2) i zajęli czwarte miejsce w Polsce.

Mistrzami Polski zostali piłkarze Lechii Gdańsk, drugie miejsce przypadło Lechowi Poznań, a trzecie Zagłębiu Lubin.

Zagłębie Lubin pierwszą bramkę zdobyło już w 2. minucie, kiedy to najlepiej w zamieszaniu pod bramką Krystiana Burzyńskiego zachował się Konrad Andrzejczak. Szesnaście minut później Jarosław Kubicki idealnie dośrodkował piłkę na głowę Damiana Kowalczyka, który nie miał problemów z pokonaniem olsztyńskiego golkipera. Swoją przewagę w spotkaniu lubinianie udowodnili w drugiej połowie. Trzecią bramkę dla Zagłębia zdobył Konrad Andrzejczak.