90' Koniec meczu.
78' Spotkanie się wyrównało. Stomil nadal przegrywa 0:1 w Płocku.
60' Trener Adam Łopatko przeprowadził następujące zmiany: Janusz Bucholc (Adrian Korzeniewski), Arkadiusz Koprucki (Rafał Remisz), Tomasz Bzdęga (Arkadiusz Mroczkowski), Paweł Głowacki (Dawid Kucharski), Yasuhiro Katō (Piotr Głowacki), Łukasz Jegliński (Piotr Łysiak), Karol Żwir (Paweł Łukasik).
59' Uff. Skiba broni strzał zawodnika Wisły Płock. Mogliśmy przegrywać 0:2...
48' Najpierw Bzdęga marnuje dobrą okazję w polu karny, a chwilę później Żwir z głowy trafia prosto w bramkarza.

Piłkarze Stomilu przegrali w Płocku, fot. Emil Marecki

Płock - stadion im. Kazimierza Górskiego, 1 marca 2013 r., godz. 13:30

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 w Płocku

01.03.14 15:14   em   4

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 0:1 z Wisłą Płock w ostatnim swoim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Bramkę straciliśmy z rzutu karnego w pierwszej połowie meczu.

- Mogliśmy dzisiaj strzelić bramkę. W ostatniej minucie nawet powinno paść wyrównanie. Wcześniej też było kilka okazji do strzelenia bramki (Bzdęga, Żwir - red.), ale niestety nic nie wpadło. Bramkę natomiast straciliśmy po mocno kontrowersyjnym rzucie karnym, ale nie ma co tego rozstrząsać, bo wczoraj (piątek) w meczu z Legionovią to nam sędzia podyktował rzut karny z "kapelusza". Dobrze zagraliśmy pierwsze dwadzieścia minut w pierwszej połowie oraz piętnaście w drugiej. Potem mecz był wyrównany. Były fajne momenty w naszej grze. Były także błędy indywidualne, które musimy wyeliminować przed piątkiem - ocenia mecz Adam Łopatko, trener Stomilu Olsztyn.

Stomil: Piotr Skiba - Janusz Bucholc (61 Adrian Korzeniewski), Arkadiusz Czarnecki, Arkadiusz Koprucki (61 Rafał Remisz), Marcin Warcholak - Piotr Darmochwał (46 Michał Trzeciakiewicz), Paweł Głowacki (61 Dawid Kucharski), Łukasz Jegliński (61 Piotr Łysiak), Yasuhiro Katō (61 Piotr Głowacki) - Tomasz Bzdęga (61 Arkadiusz Mroczkowski), Karol Żwir (61 Paweł Łukasik).