Relacja z meczu Stomil Olsztyn (juniorzy) - Olimpia Elbląg (juniorzy)

2013/2014 - CLJ (1. kolejka) Olsztyn - boisko ze sztuczną nawierzchnią na Dajtkach
17 sierpnia 2013 r.
godz. 12:00

Stomil Olsztyn (juniorzy) 4:0 Olimpia Elbląg (juniorzy)
2:0
39' Cezary Sobolewski
45' Adrian Żukiewicz
54' Bartosz Bartkowski
60' Piotr Wypniewski
kartki Paweł Rogoz ż
Michał Sieńczak ż
Bramki Stomil Olsztyn (juniorzy): 25. Michał Przyborowski - 77. Filip Francuz, 5. Adrian Żukiewicz, 23. Jakub Górski (60, 18. Wiktor Abramczyk), 21. Wojciech Żęgota - 17. Mateusz Sienikowski (65, 15. Dawid Chabko), 6. Dawid Szymonowicz, 55. Bartosz Bartkowski, 95. Cezary Sobolewski, 8. Dariusz Gawryś (55, 9. Patryk Nowak) - 11. Piotr Wypniewski (70, 14. Patryk Rosoliński).
Olimpia Elbląg (juniorzy): 12. Kacper Malewski - 2. Jakub Zyhałko, 4. Paweł Rogoz, 8. Gracjan Straus (60, 9. Damian Bałachowski), 10. Jakub Wojtkiewicz, 11. Maciej Marcinkowski (75, 13. Daniel Folusiewicz), 14. Rafał Maciążek, 17. Mateusz Musiński, 18. Michał Sieńczak, 20. Grzegorz Łazarczyk, 22. Paweł Nowosielski (80, 24. Adrian Zajączkowski).
Szczegóły sędziował: Tomasz Tobiański (Gdańsk).

Juniorzy Stomilu Olsztyn udanie zainaugurowali rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. "Biało-niebiescy" pokonali Olimpię Elbląg 4:0 (2:0).

Gole dla Stomilu zdobyli Cezary Sobolewski, Adrian Żukiewicz, Bartosz Bartkowski oraz Piotr Wypniewski.

- Ciężko się grało w pierwszej połowie, bo nie mogliśmy szybko strzelić bramki. Jednak przed przerwą się udało i potem było łatwiej. W drugiej połowie spokojnie kontrolowaliśmy przebieg meczu i z tej połowy jestem zadowolony. Z pierwszej trochę mniej - mówił po meczu Michał Alancewicz, który w sobotę poprowadził zespół juniorów Stomilu Olsztyn.

W sobotę rusza Centralna Liga Juniorów. Na początek piłkarze Stomilu zagrają z Olimpią Elbląg.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 12 (Dajtki).

Oprócz Stomilu i Olimpii w naszej grupie są także: AP ŁKS Łódź, Broń Radom, GKS Bełchatów, Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa, ŁKS 1926 Łomża, MKS Polonia Warszawa, MOSP Jagiellonia Białystok, Sokół Ostróda oraz UKS SMS Łódź.