Piłkarze Stomilu Olsztyn cieszą się po zwycięstwie, fot. Krzysztof Piekarski

Stomil wygrał w Pruszkowie!

07.08.11 17:00   em   20

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali 2:1 (0:0) w Pruszkowie ze Zniczem. Bramki dla "biało-niebieskich" strzelali Paweł Łukasik oraz Krzysztof Filipek, dla gości Grzegorz Wojdyga.

90' - Koniec meczu! Stomil wygrywa w Pruszkowie 2:1! BRAWO!

90' - Zmiana taktyczna w Stomilu. Piotr Łysiak debiutuje w II lidze. Zmienia Michała Świderskiego. Chwilę później Paweł Głowacki w fantastyczny sposób powstrzymuje wychodzącego na wolne pole Przemysława Sztybrycha, ta interwencja daje nam trzy, a nie jeden punkt!

88' - GOOOL! Znicz Pruszków za sprawą Grzegorza Wojdygi strzela kontaktową bramkę. Czeka nas kolejna nerwowa końcówka meczu.

85' - GOOOL! Wchodzi i strzela! Krzysztof Filiep i Stomil prowadzi w Pruszkowie 2:0!

77' - Krzysztof Filipek wchodzi na boisko. Zmienia Łukasza Suchockiego.

63' - Kolejna zmiana. Łukasz Jegliński zmienia strzelca bramki Pawła Łukasika.

62' - Pierwsza zmiana. Michał Świderski wchodzi za Igora Biedrzyckiego.

53' - GOOOL! Stomil obejmuje prowadzenie po strzale Pawła Łukasika!

45' - koniec pierwszej połowy. OKS 1945 Olsztyn remisuje bezbramkowo w Pruszkowie. Mieliśmy sytuacje do strzelenia bramki. Najbliżej był Paweł Baranowski. Po jego strzale piłka została wybita z linii bramkowej.

1' - początek spotkania.

Wyjściowa jedenastka: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Arkadiusz Koprucki, Paweł Głowacki, Łukasz Suchocki, Bartosz Szaraniec, Igor Biedrzycki, Radosław Stefanowicz, Dominik Kun, Paweł Łukasik.