Artykuł

Pierwsza jedenastka z meczu Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki, fot. Emil Wojda

Pierwsza jedenastka z meczu Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki, fot. Emil Wojda

Węgorzewo - 4 lipca 2012 r., godz. 12:30

Stomil zremisował z Wigrami

04.07.12 14:20   mmks, em   6  

W swoim drugim meczu sparingowym podczas przygotowań do rundy jesiennej piłkarze Stomilu Olsztyn bezbramkowo zremisowali z drugoligowymi Wigrami Suwałki. Spotkanie odbyło się podczas obozu "biało-niebieskich" w Węgorzewie.

Trener Zbigniew Kaczmarek testował bramkarza Tomasza Ptaka, obrońcę Andrzeja Niewulisa, pomocników Michała Glanowskiego, Marcina Kura, Patryka Szymańskiego, Pawła Tomkiewicza oraz napastnika Szymona Kaźmierowskiego.

Stomil: (I połowa) Tomasz Ptak (30 Piotr Skiba) - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Andrzej Niewulis, Paweł Głowacki - Łukasz Suchocki, Robert Tunkiewicz, Łukasz Jegliński, Krzysztof Filipek, Michał Świderski - Szymon Kaźmierowski. (II połowa) Piotr Skiba (60 Michał Leszczyński) - Paweł Tomkiewicz, Bartosz Szaraniec, Rafał Remisz, Tomasz Strzelec - Marcin Kur, Michał Glanowski, Daniel Michałowski, Dominik Kun, Patryk Szymański - Paweł Łukasik.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Węgorzewo, Wigry Suwałki, transfery, sparingi


Komentarze

 1. 06.07.12 12:19 Drinks

  Wywalić Szarańca to bedzie 1 wzmoecnienie zespołu!!

 2. 05.07.12 15:22 nychuu

  Potrzebujemy na gwałt wzmocnień! Jeśli się nie będzie konkretnych transferów to podzielimy losy OE. Zarząd kurwa do roboty, nie rzucajcie słów na wiatr. Nie chcemy być chłopcem do bicia w I lidze.

 3. 04.07.12 19:26 Darek

  Brać kur.... Tumicza lub Tataja. Miał być Zaniewski, ale trafił (sic) do Brzeska. Nie przespać kolejnego okresu transferowego? Wypierd... Szarańca, dogadać się ze Stefanem. Zakontraktować dobrego lewego obrońce (lewa noga) i dobrego rozgrywającego (w Lecha nie wierzę....).

 4. 04.07.12 15:56 rekinolo

  Emil, czy wiesz na jakim etapie jest Umowa z Librą ? Nic nie słychać na ten temat :(

 5. 04.07.12 14:56 Emilozo

  Pierwszą ligę mamy, a redaktorów do pracy na rzecz klubu i serwisu tyle samo ;) ps. trener nie odbiera póki co telefonu.

 6. 04.07.12 14:50 K.K.

  Mozna prosić o Jakąś relacje z meczu? jak grali? ile strzalów?? mamy pierwszą lige, fajnei by bylo tak ważne informacje znać. Ktoś widzial jak gra Szaraniec?, Remisz testowany, czy na stale?

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!