Darek - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. dzisiaj, 13:08 Darek

  Drogi Emilu. Nie porównałem personalnie Wiktora do wełnickiego (pisownia z małej litery jest całkowicie świadoma). Mowa była o synach martontrawnych. W moim odczuciu WB też takim synem jest. Nie zmieniam swojego zdania, że jest uzupełnieniem składu, bo to nie jest kreatywny piłkarz - jeżeli mnie zaskoczy super. Niemniej jednak uważam, że tej drużynie potrzebna jest też świeża krew, co pokazała runda wiosenna. Jedynie czego nie można odmówić WB to ambicji, natomiast ja osobiście jego umiejętności piłkarskie oceniam jako przeciętne. I tyle. Nikt, w tym Pan Redaktor :) nie musi się zgadzać z moim zdaniem. Historia pokazała, że Stomil dla byłych piłkarzy tego klubu jest odskocznią. Powrócili, zagrali dobrą rundę/sezon poszli dalej, patrz: Baranowski, Kun, wełnicki (chociaż ten nigdy nie miał dobrej rundy). To tyle.

 2. wczoraj, 14:50 Darek

  Kończąc bezsensowna dyskusję powtórzę: biedrzycki nie jest żadnym wzmocnieniem. Tyle w temacie! Ps. Czekam na welnickiego i Baranowskiego!

 3. wczoraj, 08:09 Darek

  Jak nie trzeba być wirtuozem, by kreować grę? Koniu był obrońcą, więc raz wjechał w nogi, dostał żółtą kartkę. ale przeciwnik wiedział, że musi uważać już na swoje kopyta. Defensywny pomocnik, musi być kreatywny, bo to nie ma być przysłowiowy przecinak, a kreator gry z pozycji 6 - patrz Jegliński. Piłkę kopałem, ale to chyba nie ma znaczenia w kontekście mojego zdania na temat. Poza tym z tego co się oficjalnie mówi Wiktor na wiosnę wybrał Suwałki, zamiast powrotu do Olsztyna, bo co? Bo teraz lepiej? To udowodnię, że jestem Stomilowiec? Stomilowcem to w tej chwili jest Kubań, który został w Olsztynie i nie wybrał takich Suwałk. Poza tym każdy wie, jakim jest Wiktor typem zawodnika. Odebrać piłkę, podać w poprzek boiska lub do tyłu. No i o czym tu gadać? Nie jest wzmocnieniem, jest uzupełnieniem, a to, że jest wychowankiem Stomilu nie ma znaczenia, bo idąc tym tropem możemy ściągać innych wychowanków, którzy prezentują słaby poziom, a wychowali się w Olsztynie. Albo mamy się rozwijać, albo stać w miejscu!

 4. wczoraj, 06:53 Darek

  Zobaczysz, zobaczysz! #NowyStomil oparty o bandę synów marnotrawnych!

 5. wczoraj, 00:08 Darek

  Kto następny? Wełnicki? Baranowski? Siemaszko? Remisz? Abott? Kowalski? Kun? Jamróz? Nerek? FORZA NOWY STOMIL. Biedrzycki nie jest żadnym wzmocnieniem. Jest średniakiem. Za takim Karankiewiczem może worek z korkami nosić. Ps. Dawać Wełnickiego do STOMILU:)

 6. 07.06.19 07:39 Darek

  Tu nie ma sensu pudrować trupa. Należy wybudować nową trybunę na 2,5 tys. Zgodnie z projektem nowego stadionu by później etapami dobudowywać resztę.

 7. 11.05.19 21:59 Darek

  Prawda jest taka, że każdy z nas, który był w rundzie rewanżowej na meczach Stomilu przy P69 wierzył w sukces! Gratulacje dla Wszystkich!!! Dosłownie! Dla piłkarzy, sztabu szkoleniowego, prezesa, el prezidento miasta, rady miasta, MB, dla kibiców dla wszystkich. FORZA OKS!!! NA autokarze musi być hasło: "#NowyStomil - niemożliwe nie istnieje..."

Ocena komentarzy użytkownika

288   220   56.69%

Darek na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 10.06.04 16:04

Postów na forum: 94

Zobacz profil użytkownika