Darek - komentarze (34 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. dzisiaj, 09:11 Darek

  ... coraz... oczywiście:-)

 2. dzisiaj, 09:08 Darek

  Nie ważne jak, aby mówili/pisali co? Tragedia. Brawo. Efekt osiągnięty. Jakbym był zainteresowany kupnem klubu (a gdybym miał pieniądze to bym to zrobił) to mając takich modeli nie zawahałbym się wyłożyć każdej złotówki:-). Niestety co raz bardziej mi wstyd za Stomil za Olsztyn. https://gol24.pl/fortuna-1-liga-w-kominach-i-czapkach-do-zdjecia-protest-pilkarzy-stomilu-olsztyn-podczas-sesji-dla-gazet-klub-wydal-oswiadczenie/ar/13902516#1-liga

 3. wczoraj, 23:21 Darek

  No niech patrzą i co? Mają mowić źle o Stomilu. Że biedny klub że gra na gruzowisku że wszyscy mają go w dupie że jest niepotrzebny miastu? Ok! Tylko po co stać we własne gniazdo jak gowna i tak jest po szyje? Dosrac więcej by się udusić? No to chłopaki dosrali...że Ho Ho. Ja bym poszedł dalej... Wypiął dupy i też będzie spektakularnie. Rozumiem ich zniesmaczenie ale robienie z klubu już mega pośmiewiska nie przystaje.

 4. wczoraj, 22:44 Darek

  Japończykowi nikt nie powiedział, że "robimy teatrzyk"? Jak zobaczyłem to zdjęcie to zadałem sobie sam pytanie, co to k... jest? I nie chodziło mi o liczbę piłkarzy, ale o pozasłanianie twarze, opuszczone głowy. Pan 2 z lewej w dolnym rzędzie (chyba Góral - ale nie jestem pewien), powinien do dłoni wziąć jeszcze piwko i będzie git! Jak dla mnie błazenada. Można zrobić to z klasą, czyli stajemy normalnie do zdjęcia, a nie czapki, kominiarki i Bóg jeszcze raczy wiedzieć co. Jak dla mnie strzał w Stomilowskie kolano. Nie pamiętam takiej sytuacji, aby w Stomilu był aż taki bajzel. To chyba wszyscy robią sobie na złość. Stomil wygląda jak Costa Concordia. Nie wiem tylko czy kapitan Schettino jest jeszcze na pokładzie, czy już spierd....! Nie wiem też czy statek już się przechyla, czy osiadł tylko na mieliźnie. Quo vadis OKS-ie, quo vadis?

 5. wczoraj, 14:23 Darek

  Taka promocja jak w kraju mają polewę z Olsztyna to i 9 mln jest warta:-). Mnie wku...jedna rzecz. Wiedzą że czasu mało. Wiedzieli że rozmowy mogą skończyć się złożeniem oferty. Nie można więc było wcześniej wycenić wartości spółki i akcji. Teraz piszą że wycena do 26 i dalej pogadamy. Mistrzostwo grania na zwłokę!

 6. wczoraj, 14:19 Darek

  A tak poważnie to zachowanie władz miasta jest żenujące. Po 1) Grzymowicz sam mowił że nie ma pieniędzy na klub, więc skąd wziąłby na promocję? 2) Jako właściciel doskonale zdawał sobie sprawę że spółka ma zaległe zobowiązania więc oczywistym jest że nie mogłaby wystartować w konkursie. To wszystko to jawne robienie z nas debili. Z kibiców klubu ale i mieszkańców miasta. To jest żenująco słabe... żenująco. Konkurs był ustawiony. Napisany pod Stomil ale tak żeby nie był pod Stomil...myślę że lepiej nikt nie mógł tego wymyśleć:-)brawo !!!!

 7. wczoraj, 14:00 Darek

  Prawie jak w Misiu:-). Stasiu Bareja miałby scenariusz na film:-)

 8. 16.02.19 19:02 Darek

  Twierdzę, że skoro Iwański jest kibicem Stomilu, a jest... to też powinien cokolwiek zrobić. Lokalne gazety piszą o Stomilu, ale w taki sposób by opinia publiczna miała obraz Stomilu jako klubu wyciągającego wiecznie łapę po kasę! Nikt nie pisze, że Miasto jest udziałowcem, że Miasto olało klub, że przez brak kontroli właściciela powstały długi. Nikt nie pisze, że przy przyzwoleniu Grzyma upada klub. Klub, który wpisał się w tradycję miasta. Klub, który jest z tego miasta, który go promuje, a jest traktowany jak brudna dziwka z parkingu koło Rusi (przepraszam Panie kurtyzany). Wszyscy mają w du... nasz KLUB:(

 9. 16.02.19 18:36 Darek

  Odpowiem co Grzymowicz zyska: Spokój! Święty spokój. Apeluję w tym miejscu do Pana Maćka Iwańskiego, Pana Świniarskiego Maćka, Pana Michała D`oberna (przepraszam, ale nie pamiętam jak się piszę nazwisko prawidłowo) Panowie dziennikarze pokażcie jaja! Ręce opadają:( ...

 10. 16.02.19 18:26 Darek

  Dobra, Palimy znicze pod stadionem i ratuszem! Do kur... nędzy zróbmy coś by zwrócić uwagę! W jakikolwiek sposób! Nie patrzmy zza monitora jak upada nasz UKOCHANY KLUB!

 11. 16.02.19 10:25 Darek

  Mnie boli w tym olsztyńskim ku...dole że nawet lokalne media nic nie robią. Nic! Klub mnie umiera bo umiera się godnie. On zdycha na naszych oczach. Ratusz ma w dupie i klub i was i mnie. W ratowanie Wisły włączyli się wszyscy. U nas oprócz nas nawet szczur się nie zaintresuje. Tu nie ma sportu. Tu jest pustynia z tramwajami. RIP Oksie. Może powinniśmy pod stadionem zapalić znicze może ktoś w końcu się zainteresuje losem. Nic tak nie działa na wyobraznie jak tego typu akcje...chyba wsiądę w samochód i pojadę zapalić świeczkę pod klubem.

 12. 06.02.19 15:03 Darek

  Do A: proszę żonę by mi pozwoliła wpłacić

 13. 03.02.19 19:55 Darek

  A mnie dziwi fakt, że ani TVP Olsztyn ani TV O ani GW ani GO nie podejmuje tematu i nie mówi/pisze o biernej postawie władz miasta. Nikt nie mówi że obecny stan to wina władz miasta które nie sprawowały kontroli nad spółką. Efekt taki że klub jak i kibice jest odbierany w ten sposób że tylko wyciągamy łapy po miejska kasę.

 14. 01.02.19 08:36 Darek

  Mistrz który wygenerował taki dług!!! Brawo. Panie B. przestań Pan się wybielać.

 15. 31.01.19 23:36 Darek

  A to znaczy, że naszemu klubowi w ciągu 12 godzin przybyło wielu nowych fanów:)

 16. 31.01.19 23:32 Darek

  Panie Macieju, Maćku! No Grzymuś wydymał Ciebie jak byk krowe! Firmujesz swoim nazwiskiem ten burdel, w którym Ciebie zakwaterowali. I wiesz co? Dziwię się, Napisz wprost jak to wygląda. Wyjaśnij czemu zrezygnowałeś, a potem wróciłeś. Napisz czemu odwołałeś prezesa Akademii a później przywróciłeś. Napisz kto tak kazał (każdy wie, że to PG:P), ale wykaż się. Mnie się osobiście chce rzygać i tym miastem i niestety tym klubem. Od lat 90-tych jakieś wałki, przekręty przy transferach, ganianie po lotnisku za pieniędzmi, pralnie pieniędzy, układziki, układy. Ten kur... z tym siedzi, a z tamtym nie, bo tamten siedzi z innym. Aż nie wierzę, że to napiszę, ale PIERDO......E CIEBIE MÓJ UKOCHANY STOMILU W TAKIM WYKONANIU! Chciałbym doczekać normalności w tym klubie i w tym mieście, ale szybciej mnie robak w trumnie zje i strawi niż tu będzie normalna piłka. Nie ekstraklasa! Ale normalna piłka na średnim poziomie pierwszej ligi. AMEN!

 17. 31.01.19 23:15 Darek

  GRZYMEK TURKOWI NIE CHCIAŁ SPRZEDAĆ STOMILU, A OD TURKA KUPIŁ TRAMWAJE. MORAŁ Z TEGO TAKI, ŻE TUREK TURKOWI NIERÓWNY:)

 18. 31.01.19 23:13 Darek

  Zadam jedno pytanie: Gdzie kur... były władze klubu, że raptem teraz chcą się spotkać z Grzymowiczem i pogadać! No Chryste Panie! Wiadomo było, że mamy czas do 31 na spłacenie 150 tys zł. PZPN i tak się wykazał dobrą wolą odraczając termin dwukrotnie! A my co? No gówno! Szlag człowieka trafia jak patrzy na ten burdel w tym klubie w tym zapyziałym mieście! Powiem jedną rzecz! Miasto miało okazje sprzedać klub! Czas przeszły nie jest tu przypadkiem. PG zrobił to koncertowo!

 19. 30.01.19 21:03 Darek

  Radkiewicz to akurat ma gówno do powiedzenia więc zluzujcie. Jest tylko prezesem spolki., Której większościowe udziały ma miasto które z kolei robi wszystko by nie sprzedać klubu. Niestety.

 20. 30.01.19 16:48 Darek

  Po co te nerwy. Efekt rozmów jest chyba do przewidzenia. A władza jak i sam klub od dawna mają kibiców w dupie, bo po co "dresów" "polglopkow" "motłoch" informować o czymkolwiek, przecież statystyczny kibic Stomilu i tak nie umie czytać.

 21. 26.01.19 12:39 Darek

  Najwazmiejsze. Jak miasto będzie podpisywało umowę to niech tylko zawrze zapis, że nie dopuszcza się zmiany nazwy, barw,herbu i siedziby klubu. Żebyśmy się przypadkiem nie obudzili w takiej rzeczywistości jak kiedyś kibice olimpii Poznań sokoła pniewy.

 22. 23.01.19 20:52 Darek

  A na co ma liczyć? Na pieniądze z transferów? W Polsce nikt nigdzie i nigdy nie zarobił na piłce więc niestety sprzedaż 100% akcji klubu przy późniejszym odstawieniu klubu na boczny tor może skończyć się jego upadkiem. Miasto powinno zachować część akcji. Nie mówię większość ale część.

 23. 23.01.19 13:22 Darek

  A jakie to ma znaczenie który punkt? Żadne!!może być i 33 ale żeby RM się odniosła. Z całym szacunkiem ale życie miasta to nie tylko spółka Stomil. RM nie zbiera się co drugi dzień więc i spraw jest multum.

 24. 19.01.19 16:24 Darek

  W Stomilu powinni grać tylko ci co chca. Część piłkarzy która odeszła miała kontrakty na bardzo dobrym poziomie. Faktycznie zasadne jest pytanie czy rozwiązano umowę za porozumieniem czy takowa została rozwiązana z uwagi na winę klubu.

 25. 18.01.19 20:41 Darek

  Kolejny Wełnicki, Pan Kun!:)

 26. 17.01.19 23:17 Darek

  Ile to razy (pseudo)Stomilowiec odchodził i wracał. Ogon już chyba boli od tego podkulania:). Za wyskok do kibiców... NARA!

 27. 17.01.19 10:27 Darek

  O czym piszecie? To może jeszcze oprócz Parku sprzedać mu grunty na starówce cała ziemi wzdłuż długiego krzywego i jeszcze cmentarz na poprzecznej! Park to miejsce dla mieszkańców. Tyle w temacie

 28. 10.01.19 11:49 Darek

  Gdzie wyłącznik światła?

 29. 05.01.19 16:30 Darek

  zawiszak.... A drugi? Sam jestem ciekaw!

 30. 02.12.18 18:16 Darek

  Mariusz, głęboko w portfel nie będę im zaglądał, ale uwierz mi, że grają co niektórzy za zdecydowanie więcej aniżeli 3500 i uwierz, że mówimy tu o kwotach z więcej niż trzema zerami. Zawiszak może i ma charakter, ale nie STOMILOWSKI. Jak wspomniano pierwszy zawinął tyłek do bydgoszczy i warszawy. A jak nie wyszło to wrócił i zapewniam, że jest opłacany/przepłacany ponad stan i możliwości klubu. Historie o niskich zarobkach w Olsztynie to abstrakcja (nie mówię o wszystkich), ale olsztyński klub kokosa można by było stworzyć. Piłkarz to taki zawód, że raz Ciebie chwalą, raz walą łopatą po plecach, ale wyskoki w stronę kibiców (własnych) to przysłowiowe przegięcie pały. Wraca do Olsztyna z podkulonym ogonem i chce napie.... własnych kibiców. To jest charakter?! Jak dla mnie chuj...aty, zresztą taki sam jak jego gra! Ja pierdo..... takiego niby STOMILOWCA, zresztą w sumie nigdy nim nie był!!!!!!!!!!

 31. 02.12.18 16:49 Darek

  Jeszcze jedno: wisła Kraków ma 20 mln długów i nie płaci od kilku miesięcy. Tam nie pierdolą, że nie ma, tylko zapierdalają aż miło bo wiedzą, że tylko tak mogą pomóc sobie/klubowi. Nie w głowach im zawieszanie treningów/strajki itp. akcji.

 32. 02.12.18 16:45 Darek

  Porządek w klubie powinno zacząć się od piłkarzy. Renegocjować wysokość kontraktów. Podziękować za grę "kapryśnym Stomilowcom" - niewielu ich zostało. Nazywanie, co niektórych właśnie tak i mówienie, że mają biało-niebieskie serca jest na wyrost. Jak dla mnie TFU zawiszak, suwałki, bracia Głowaccy nic nie wnoszą. Tu potrzeba młodych, którym się chce. Nie wiem, czy Skiba też jest w stanie coś więcej nam dać. Poszukać w niższych ligach i powiedzieć wprost: chłopie grasz u nas za 3 tys. czy nie? Wysokość podpisywanych kontraktów woła o pomstę do nieba. Dziesiątki tysięcy złotych na tym poziomie rozgrywkowym w biednym klubie to nieporozumienie. Nie miałem czasu analizować raportu/sprawozdania i wsłuchiwać się w głos płaczka (każdy wie o kim mowa), ale jeżeli faktycznie te 1,5 mln zostało przepierdolone na premię, to nie mam pytań. Ja rozumiem, że brak jest płynności w klubie, ale jak ja bym miał 15-20 tys. za miesiąc z gry i dostał 4 takie wypłaty, a nie dostał kolejnych 3 to na pewno bym nie biadolił, że nie mam za co żyć i żeby Grzymowicz dał chociaż na święta. Bo nie trzeba być bystrzachą by obliczyć, że 15 tys. zł. x 4 to jest 60 tys. złotych. A kwotę tą podzielić na 12 miesięcy, to jest po 5 tys. miesięcznie!!! Nie kumam już co się dzieje w tym klubie. Wiem natomiast, że dla pajacyków pokroju zawiszaka nie ma miejsca w tym klubie. Won do bydgoszyczy, warszawy. W sumie to większość bym wypierdolił, może z wyjątkiem: Włodzia, Kuna, Kubiania, Zająca, Lecha, Igły, może Skiby (może!). AMEN. A i jeszcze jedno: CZĘŚĆ TYCH WIELKICH STOMILOWCÓW Z BIAŁO-NIEBIESKIMI SERCAMI ROZPIERDALA KLUB OD ŚRODKA!, a którzy to zostawiam Wam pod własną rozwagę!

 33. 01.12.18 23:25 Darek

  Żeby Wełnicki był takim walczakiem jak dzisiaj na trybunach, to myślę, że z 3-4 pkt. byśmy mieli więcej. Do swoich z japą i łapami? No Panie Tomaszu. Zawisza czeka...

 34. 30.11.18 21:25 Darek

  BRAWO!! Czyli o czym mowa? No, o tym, że poprzedni zarząd wygenerował MEGA dług twierdząc, że jest prawie zerowy. Niemożliwe jest przecież, aby przez 5 miesięcy (od lipca) "zrobić" taki dług!!! Pytanie kto zatem dał absolutorium poprzedniemu prezesowi? Co robiła (o ile cokolwiek) Rada Nadzorcza. Tu się nie ma co lizać po fiutach i jeżeli faktycznie były prowadzone działania na szkodę spółki pociągnąć winnych do odpowiedzialności! Wszystkich, chociaż to i tak wszystko asygnował Prezesso.

Ocena komentarzy użytkownika

262   196   57.21%

Darek na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 10.06.04 16:04

Postów na forum: 94

Zobacz profil użytkownika