Darek - komentarze (14 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 20.12.17 21:02 Darek

  Jeszcze tylko piwerko i wódeczka Stomil:)... Zacznijmy od tego pierwszego:)

 2. 15.12.17 22:52 Darek

  Niestety zgodzić się należy z Komentatorem, ale nie w 100%, a to dlatego, że ja w Tym Naszym Stomilu nie widzę klubu półamatorskiego, a niestety w pełni amatorski klub, w którym od lat głoszone jest hasło: "Jakoś to będzie". Dziwię się, że na klubowym autokarze Radexu nie ma takiego hasła. Najgorsze jest, że Pan Pinokio ma wszystkich w dupie, a przede wszystkim kibiców. Pozyskiwanie sponsorów to pic na wodę, bo taki Forbet przelewa pieniądze? Wątpię- no chyba, że kilkaset złotych za zakłady kibiców Stomilu. Smutne to jest, że tak wyglądają sprawy, ale przez tyle lat człowiek się przyzwyczaił do tego co jest. Jedno co trzeba przyznać, że Prezes jest wybitnym poetą. A Stomil w końcu (niestety) padnie- NIESTETY!!!

 3. 02.12.17 19:28 Darek

  Jerzy Sz. jest kibicem Stomilu i to nie ulega żadnej wątpliwości. Widywany jest na meczach Stomilu od lat. Krzywdy na pewno by nie zrobił. Czy będzie kandydował nie wiem, ale prawda jest taka, że z nim u władzy byłoby bliżej do normalnego Stomilu, stadionu, niż za PG.

 4. 02.12.17 09:09 Darek

  Jeżeli to dach to bezwzględnie powinni podać informacje do opinii publicznej

 5. 30.11.17 22:23 Darek

  Pozwoliłem sobie napisać wiersz, bo to od kilku dni modne w Olsztynie: Dostałeś Pan nagrodę, ch… wie dlaczego; Może, że masz Pan w sport wyje…. na całego; Po fiutkach i tak się lizać będziecie wspólnie od nocy do rana; Bo Olsztyn to wiocha przez Was zaorana. Wstyd! Śmieją się z Olsztyna od Pomorza po Śląsk Cieszyński; A idź Pan w ch…. Panie L……. (tu nie miałem rymu); Nawet zdania mądrego złożyć Pan nie potrafisz; I mądrym stwierdzeniem Olsztyniaków uraczyć. Dla Ciebie sport i obiekty w Olsztynie, to jak zimą grypa; Po co ją leczyć, niech pacjent sam w męczarni zdycha. I tak za twej "władzy" normalnych obiektów sportowych w Olsztynie "nima"; A co się z nimi stanie, jak w listopadzie przyjdzie zima? A no to, co dzisiaj się stało Panie Dyrektorze wspaniały; Że już drugi mecz z Wigrami został odwołany. No, ale jak to? Przecież OSIR z Panem Dyrektorem stanął na wysokości zadania; Murawa nadawała się dziś do meczu rozgrywania. Oświadczenie OSIR: "Na co nam młodzi adepci piłkarscy w czymkolwiek pomagać mieli?; Skoro my o 13 polecenia Dyrektora zrozumieli. Boisko gotowe było naszym sumptem własnym i tyle w temacie; A, że sędzia nie chciał meczu- no to teraz macie. My Wielki OISR olsztyńscy frajerzy, lamusy i inne debile… Mamy Was w dupie, nagrodę na półce i pijemy tequile!"

 6. 30.11.17 21:46 Darek

  To co do powiedzenia miał trener Wigier. Do zastanowienia się czy ta liga to nie za wysokie progi organizacyjne dla miasta: – Dziś to już był cyrk, który trudno w ogóle pojąć. Boisko rzeczywiście nadawało się do lepienia bałwana, a nie grania w piłkę. Ale najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że to nie był taki atak zimy, z którym nie można było sobie poradzić. Wystarczyło przewidzieć to, co może się stać i odpowiednio zareagować. Przyjechaliśmy na stadion półtorej godziny przed meczem, a tu lampy pogaszone, zero ludzi do roboty – opowiada nam Skowronek. – Czyli to tak, jakby nie chcieli grać i z góry założyli, że śnieg im w tym pomoże? – Nie wiem, ale później to już chcieli grać, bo obawiali się walkowera. Różne rzeczy potrafię zrozumieć, ale jesteśmy w XXI wieku, a pierwsza liga to podobno profesjonalne rozgrywki zrzeszające profesjonalne kluby. Przecież nie stało się tu nic, na co nie można było zareagować. Wiadomo, że miało dziś w Olsztynie sypać, więc przygotowuje się sprzęt, przygotowuje się ludzi i odpowiednio wcześniej rusza się do roboty. A tu zaczęło się coś dziać dopiero jak wyszliśmy na rozgrzewkę. – Jak zareagowali sędziowie? – Podobnie jak ja. Byli zaskoczeni tym, że nic się na murawie nie dzieje. Skandalem jest logistyka tego wszystkiego, a właściwie jej brak. Długo nie działo się nic. Dopiero jak strach z walkowerem zajrzał w oczy, to zaczęli organizować jakichś dzieciaków do odśnieżania i przygotowywać pola karne i tak dalej. Wstyd. Piłkarzom Stomilu też było wstyd. Widać było po Janku Bucholcu i innych, że oni też chcieli grać i nie bardzo wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi. No ale taka sytuacja, ten wizerunek Stomilu uderza również w nich. I to mocno.

 7. 30.11.17 21:33 Darek

  Ps. Po co to oświadczenie? A dlatego, że zrobiło się Wam koło dupy. Tyle w temacie AMATORZY Z AMATORSKIM DYREKTOREM

 8. 30.11.17 21:29 Darek

  O której zaczął działać OSIR? O której podjęto decyzję, aby odśnieżać boisko? Ile osób odśnieżało nie będąc pracownikami OSIRu? Ilu pracowników tej instytucji zaangażowanych było w odśnieżanie? Czemu Pan M. tak krzyczał na Janusza Bucholca? NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ TYM OŚWIADCZENIEM. DALIŚCIE DUPY na samym początku. Gdyby nie Socios i Prezes Robert nawet pół pola karnego nie byłoby odśnieżone!!! ŻENADA!

 9. 30.11.17 20:02 Darek

  Oczywiście post, sprzed tygodnie "To jest kur.... dramat!" pasuje idealnie do dnia dzisiejszego. Olsztyn bezwzględnie nie zasługuję na licencję (o ile będzie nam potrzebna na I ligę)!!! Amatorka na całej linii. Miasto-Osir. Jak dla mnie Wigry dostaną walkowera. Ja bym na ich miejscu o to wnioskował. 2 razy jadą i nic.

 10. 30.11.17 19:56 Darek

  Oczywiście, że zaniedbanie. Warunki atomsferyczne nie były fatalne. Wystarczyło podjąć stosowne decyzje odpowiednio wcześnie. Drugi meczy, drugi raz boisko nieprzygotowane. Nie mieszkamy w Ameryce Płd. gdzie padają niesamowite deszcze, nie mieszkamy też w Irkucku na Syberii gdzie śniegu pada w ciągu 2 dni tyle co u nas w 3 tygodnie. Wstyd!!! Skandal!!! Dobrze, że Jerry zdążył na 18.00 na Gliniarzy w Polsacie! Żenujące!!!

 11. 30.11.17 19:24 Darek

  PANOWIE I PANIE. PO CO DLA OLSZTYNA NOWY STADION? TYM OBIEKTEM I TAK ZARZĄDZAĆ BĘDZIE NIEUDOLNY DYREKTOR. KAŻDY WIE JAK SIĘ NAZYWA TEN KTOŚ. POWTÓRZĘ NIEUDOLNY. O TYM, ŻE BĘDZIE DZISIAJ PADAŁ ŚNIEG WIADOMO BYŁO OD 2 DNI. O GODZINIE 14 ŚNIEG ZACZĄŁ LEKKO PRUSZYĆ. PÓŹNIEJ SYPAŁO MOCNIEJ. O KTÓRE ZACZĘTO BOISKO ODŚNIEŻAĆ? CZY BYLI TAM PRACOWNICY OSIRu? WĄTPIĘ. BOISKO ODŚNIEŻAŁO SOCIOS Z CHŁOPACZKAMI DO PODAWANIA PIŁEK I NOSZOWI. ZAPYTAM WIĘC, DO KUR.... NĘDZY, CZY GDYBY NIE SOCIOS NIE BYŁOBY ODŚNIEŻANIA BOISKA? TO JEST BURDEL. I TO NIE JEST KWESTIA STADIONU, JEGO BRAKU ITP. TO JEST ZWYKŁA CHĘĆ, KTÓREJ TU NIE MA!!! BO PO CH....? PAN DYREKTOR ZAPEWNE JUŻ OD 15 WIEDZIAŁ, ŻE MECZU NIE BĘDZIE, BO PO CO RUSZYĆ DUPĘ ZZA BIURKA I WYSŁAĆ LUDZI DO DZIAŁANIA? PO CO? PYTAM SIĘ KTO ZWRÓCI LUDZIOM ZA PODRÓŻ DO OLSZTYNA. JA AKURAT DOJEŻDŻAĆ NIE MUSZĘ, ALE GRO.. OSÓB TAK. CZY KOGOKOLWIEK TO INTERESUJE? CZY POŻAL SIĘ BOŻE DYREKTORKA TO INTERESUJE? NIE ON MA WYJ.... BO NAGRODA JEST I "OSIR JEST FIRMĄ ROKU" ŻENUJĄCE JEST TO CO TEN PSEUDO DYREKTOR ROBI. NIE ROBI NIC! Z CHĘCIĄ BYM NAZWAŁ GO TAK, JAK MAM OCHOTĘ NAZWAĆ GO I JA I ZAPEWNE WIĘKSZOŚĆ Z WAS. WIADOMO Z JAKICH WZGLĘDÓW TEGO NIE ZROBIĘ. TU NAWET NIE MOŻNA KRZESEŁKA WYTRZEĆ SZMATĄ BO PO CO? TO JA SIĘ PYTAM. CZY JAK IDĘ DO KINA, TEATRU TO SIADAM NA UJEB... FOTELU? NIE, BO KTOŚ PRZYJDZIE WYCZYŚCI. A TU? NAWET TEGO SIĘ NIE CHCE. KIBICE POMÓŻCIE, POMALUJCIE PŁOT, NAJLEPIEJ KUR... ODŚNIEŻCIE MURAWĘ I KUR... ZNAJDŹCIE KLUCZYK TO TRANSFORMATORA BY ODPALIĆ JUPITERY (AKCJA SPRZED TYGODNIA). NO PO PROSTU CH.... MNIE STRZELA JAK NA TO PATRZĘ I JAK WIDZĘ TĄ FACJATĘ, CO TYLE LAT SIEDZI NA DYREKTORSKIM STANOWISKU I NIC NIE ROBI KUR... NIC. STADION RUINA, UJE.... JAK PIES PO DESZCZU, URANIA SIĘ WALI, BASEN NA GŁOWACKIEGO NISZCZEJE, DACH PRZECIEKA W AQUASFERZE, STADIONU LEŚNEGO NIE MA, BOISKO DLA DZIECI ROBI SOCIOS. NO WIĘC ZA CO TEN CZŁOWIEK BIERZE NASZE PIENIĄDZE???? NASZE!!! BO JA PŁACĘ PODATKI W TYM MIEŚCIE I TEN KTOŚ MA PŁACONE ZA NASZE, A NAS MA W DUPIE!!! JEZU JAK MAM OCHOTĘ TU NAPISAĆ WSZYSTKO... EHH..,. CHYBA ZŁOŻĘ WNIOSEK O DOSTĘP DO INFORMACJI PUBLICZNEJ I POPROSZĘ O INFORMACJĘ ZA CO ODPOWIADA PAN DYREKTOR I ILE Z TEGO TYTUŁU Z MOICH/NASZYCH PIENIĘDZY DOSTAJE... CZAS POWIEDZIEĆ TO GŁOŚNO! JEB... NIE PZPN, ALE JEB... OSIR. AMEN!!!!!!

 12. 30.11.17 16:37 Darek

  Panowie kopacze . To dla Was!!! Tylko zakumajcie:) przesłanie. https://www.youtube.com/watch?v=3Q4th54wA8s

 13. 30.11.17 15:54 Darek

  łopata zapewne od stycznia:)

 14. 30.11.17 14:36 Darek

  Znając możliwości "firmy na medal" czyt. OSIRu nie byłbym taki pewien, że mecz się odbędzie. Pan Jerry za biurka może jeszcze się zastanawia czy posłać ludzi do działania, czy może już szuka wytłumaczenia dla złego stanu murawy.

Ocena komentarzy użytkownika

200   100   66.67%

Darek na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 10.06.04 16:04

Postów na forum: 94

Zobacz profil użytkownika