Darek - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 10.08.19 17:25 Darek

  Panowie, niczym Król Salomon rozstrzygnę Wasz problem:) Jesteśmy Jedną Wielką Stomilowską Rodziną. Jedni kibicują tak, inni tak. Nawoływanie przez S1 do wstawania, jest po prostu akcją mającym na celu zintegrowanie wszystkim w jednej przyśpiewce. Nie ma w tym nic złego.. Swoją drogą gro z Nas zaczynało swoją przygodę ze Stomilem z młyna spod zegara, Łuku na odkrytej czy SBN w okolicach sektroa gości, czy S1. Kolei rzeczy też jest taka, że z biegiem lat zmienia się sposób kibicowania. Nie mówię, że na gorszy, ale inny. Sam od lat jestem na S2, a mimo, że nie stoję na S1 to głośno wraz z innymi angażuję się w doping. Tym samym nie jestem gorszym sortem kibica i podobnie jak kibice na S4:) Co do samego meczu to myślę, że nie ma co narzekać. Zdobyliśmy 3 pkt i to jest najważniejsze. Nieważny styl, ważne jest to, że chłopaki jeździli na tyłkach i w tym rzecz. FORZA OKS!:))

 2. 16.06.19 13:08 Darek

  Drogi Emilu. Nie porównałem personalnie Wiktora do wełnickiego (pisownia z małej litery jest całkowicie świadoma). Mowa była o synach martontrawnych. W moim odczuciu WB też takim synem jest. Nie zmieniam swojego zdania, że jest uzupełnieniem składu, bo to nie jest kreatywny piłkarz - jeżeli mnie zaskoczy super. Niemniej jednak uważam, że tej drużynie potrzebna jest też świeża krew, co pokazała runda wiosenna. Jedynie czego nie można odmówić WB to ambicji, natomiast ja osobiście jego umiejętności piłkarskie oceniam jako przeciętne. I tyle. Nikt, w tym Pan Redaktor :) nie musi się zgadzać z moim zdaniem. Historia pokazała, że Stomil dla byłych piłkarzy tego klubu jest odskocznią. Powrócili, zagrali dobrą rundę/sezon poszli dalej, patrz: Baranowski, Kun, wełnicki (chociaż ten nigdy nie miał dobrej rundy). To tyle.

 3. 15.06.19 14:50 Darek

  Kończąc bezsensowna dyskusję powtórzę: biedrzycki nie jest żadnym wzmocnieniem. Tyle w temacie! Ps. Czekam na welnickiego i Baranowskiego!

 4. 15.06.19 08:09 Darek

  Jak nie trzeba być wirtuozem, by kreować grę? Koniu był obrońcą, więc raz wjechał w nogi, dostał żółtą kartkę. ale przeciwnik wiedział, że musi uważać już na swoje kopyta. Defensywny pomocnik, musi być kreatywny, bo to nie ma być przysłowiowy przecinak, a kreator gry z pozycji 6 - patrz Jegliński. Piłkę kopałem, ale to chyba nie ma znaczenia w kontekście mojego zdania na temat. Poza tym z tego co się oficjalnie mówi Wiktor na wiosnę wybrał Suwałki, zamiast powrotu do Olsztyna, bo co? Bo teraz lepiej? To udowodnię, że jestem Stomilowiec? Stomilowcem to w tej chwili jest Kubań, który został w Olsztynie i nie wybrał takich Suwałk. Poza tym każdy wie, jakim jest Wiktor typem zawodnika. Odebrać piłkę, podać w poprzek boiska lub do tyłu. No i o czym tu gadać? Nie jest wzmocnieniem, jest uzupełnieniem, a to, że jest wychowankiem Stomilu nie ma znaczenia, bo idąc tym tropem możemy ściągać innych wychowanków, którzy prezentują słaby poziom, a wychowali się w Olsztynie. Albo mamy się rozwijać, albo stać w miejscu!

 5. 15.06.19 06:53 Darek

  Zobaczysz, zobaczysz! #NowyStomil oparty o bandę synów marnotrawnych!

 6. 15.06.19 00:08 Darek

  Kto następny? Wełnicki? Baranowski? Siemaszko? Remisz? Abott? Kowalski? Kun? Jamróz? Nerek? FORZA NOWY STOMIL. Biedrzycki nie jest żadnym wzmocnieniem. Jest średniakiem. Za takim Karankiewiczem może worek z korkami nosić. Ps. Dawać Wełnickiego do STOMILU:)

 7. 07.06.19 07:39 Darek

  Tu nie ma sensu pudrować trupa. Należy wybudować nową trybunę na 2,5 tys. Zgodnie z projektem nowego stadionu by później etapami dobudowywać resztę.

Ocena komentarzy użytkownika

290   222   56.64%

Darek na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 10.06.04 16:04

Postów na forum: 94

Zobacz profil użytkownika