Darek - komentarze (23 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 02.12.18 18:16 Darek

  Mariusz, głęboko w portfel nie będę im zaglądał, ale uwierz mi, że grają co niektórzy za zdecydowanie więcej aniżeli 3500 i uwierz, że mówimy tu o kwotach z więcej niż trzema zerami. Zawiszak może i ma charakter, ale nie STOMILOWSKI. Jak wspomniano pierwszy zawinął tyłek do bydgoszczy i warszawy. A jak nie wyszło to wrócił i zapewniam, że jest opłacany/przepłacany ponad stan i możliwości klubu. Historie o niskich zarobkach w Olsztynie to abstrakcja (nie mówię o wszystkich), ale olsztyński klub kokosa można by było stworzyć. Piłkarz to taki zawód, że raz Ciebie chwalą, raz walą łopatą po plecach, ale wyskoki w stronę kibiców (własnych) to przysłowiowe przegięcie pały. Wraca do Olsztyna z podkulonym ogonem i chce napie.... własnych kibiców. To jest charakter?! Jak dla mnie chuj...aty, zresztą taki sam jak jego gra! Ja pierdo..... takiego niby STOMILOWCA, zresztą w sumie nigdy nim nie był!!!!!!!!!!

 2. 02.12.18 16:49 Darek

  Jeszcze jedno: wisła Kraków ma 20 mln długów i nie płaci od kilku miesięcy. Tam nie pierdolą, że nie ma, tylko zapierdalają aż miło bo wiedzą, że tylko tak mogą pomóc sobie/klubowi. Nie w głowach im zawieszanie treningów/strajki itp. akcji.

 3. 02.12.18 16:45 Darek

  Porządek w klubie powinno zacząć się od piłkarzy. Renegocjować wysokość kontraktów. Podziękować za grę "kapryśnym Stomilowcom" - niewielu ich zostało. Nazywanie, co niektórych właśnie tak i mówienie, że mają biało-niebieskie serca jest na wyrost. Jak dla mnie TFU zawiszak, suwałki, bracia Głowaccy nic nie wnoszą. Tu potrzeba młodych, którym się chce. Nie wiem, czy Skiba też jest w stanie coś więcej nam dać. Poszukać w niższych ligach i powiedzieć wprost: chłopie grasz u nas za 3 tys. czy nie? Wysokość podpisywanych kontraktów woła o pomstę do nieba. Dziesiątki tysięcy złotych na tym poziomie rozgrywkowym w biednym klubie to nieporozumienie. Nie miałem czasu analizować raportu/sprawozdania i wsłuchiwać się w głos płaczka (każdy wie o kim mowa), ale jeżeli faktycznie te 1,5 mln zostało przepierdolone na premię, to nie mam pytań. Ja rozumiem, że brak jest płynności w klubie, ale jak ja bym miał 15-20 tys. za miesiąc z gry i dostał 4 takie wypłaty, a nie dostał kolejnych 3 to na pewno bym nie biadolił, że nie mam za co żyć i żeby Grzymowicz dał chociaż na święta. Bo nie trzeba być bystrzachą by obliczyć, że 15 tys. zł. x 4 to jest 60 tys. złotych. A kwotę tą podzielić na 12 miesięcy, to jest po 5 tys. miesięcznie!!! Nie kumam już co się dzieje w tym klubie. Wiem natomiast, że dla pajacyków pokroju zawiszaka nie ma miejsca w tym klubie. Won do bydgoszyczy, warszawy. W sumie to większość bym wypierdolił, może z wyjątkiem: Włodzia, Kuna, Kubiania, Zająca, Lecha, Igły, może Skiby (może!). AMEN. A i jeszcze jedno: CZĘŚĆ TYCH WIELKICH STOMILOWCÓW Z BIAŁO-NIEBIESKIMI SERCAMI ROZPIERDALA KLUB OD ŚRODKA!, a którzy to zostawiam Wam pod własną rozwagę!

 4. 01.12.18 23:25 Darek

  Żeby Wełnicki był takim walczakiem jak dzisiaj na trybunach, to myślę, że z 3-4 pkt. byśmy mieli więcej. Do swoich z japą i łapami? No Panie Tomaszu. Zawisza czeka...

 5. 30.11.18 21:25 Darek

  BRAWO!! Czyli o czym mowa? No, o tym, że poprzedni zarząd wygenerował MEGA dług twierdząc, że jest prawie zerowy. Niemożliwe jest przecież, aby przez 5 miesięcy (od lipca) "zrobić" taki dług!!! Pytanie kto zatem dał absolutorium poprzedniemu prezesowi? Co robiła (o ile cokolwiek) Rada Nadzorcza. Tu się nie ma co lizać po fiutach i jeżeli faktycznie były prowadzone działania na szkodę spółki pociągnąć winnych do odpowiedzialności! Wszystkich, chociaż to i tak wszystko asygnował Prezesso.

 6. 21.11.18 21:31 Darek

  Czyli jednak się da: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/789899/w-szczecinie-powstanie-nowy-stadion-ministerstwo-da-30-milionow-zlotych

 7. 15.11.18 20:32 Darek

  Tylko kto będzie chciał w to się pchać? Jak miasto nie pomoże, to za każdym razem dojdzie się do muru, którego głową się nie przebije!

 8. 03.11.18 13:35 Darek

  No i Emil co niektórym może dupy uratował cenzurą

 9. 19.10.18 08:31 Darek

  Znając życie...to kapitan Janusz był jednym z pierwszych jak nie pierwszy...

 10. 18.10.18 19:12 Darek

  Swoją drogą Zajączkowski jest trochę z wyglądu podobny do Małkowskiego:)

 11. 18.10.18 19:05 Darek

  Jakby to napisał Dyrektor OKS 1945 (pozdrawiam:P) cyrk abraszki!! W mojej opinii Kiereś dogadał się w klubie, że odchodzi...my dajemy wolną rękę, a sam rezygnuje z zaległości. Pieniędzy na pewno nie brał małych. Rozwiązanie umowy za porozumieniem powoduje, że zapewne nie musimy płacić do końca trwania umowy. Fakt faktem, był/jest do dobry trener. Oby tylko nie Zajączkowski, który nie osiągał wyników ani ... w Nowym Mieście, Rypinie, Iławie czy Aleksandrowie Kujawskim. Osobiście liczę lokalnie na Żukowskiego, który przez tyle lat pracuje z Huraganem. Oby nie szukali jakiś wynalazków. Oby... a jeżeli osobiście miałbym wybierać między Adamem Grabko, a Zajączkowskim to... (aż nie wierzę w to co napiszę) to... wolałbym Grabkę.

 12. 16.10.18 22:06 Darek

  Z tegoż właśnie względu zadałem pytanie, kto był prezydentem Olsztyna kiedy upadał klub?... Czy Wypij przyniesie do Olsztyna środki finansowe na inwestycje? Wątpię, a dlaczego? Ano dlatego, że Olsztyn to nie Warszawa, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Wrocław, Poznań, Lublin gdzie PIS musi zrobić wszystko by utrzymać/zdobyć władzę w tych miastach. My jesteśmy zaściankiem i gdyby faktycznie miał tu wygrać ktoś z PISu (a nie pionek), to w moim odczuciu poparcie PISu miałby Szmit....

 13. 15.10.18 19:20 Darek

  Grzymowicz na mecze nie chodzi. Małkowski chodził w roku wyborczym i to na 2 tygodnie przed wyborami. Nie pomógł uratować Stomilu jak ten upadał. Nie powołał spółki nie zrobił oświetlenia nie zrobił murawy i też nie wybudował stadionu. Skoro tego nie robił to teraz raptem zacznie? !!! Tu sam prezydent nie zrobi wszystkiego. Tu potrzebna jest rada miasta i trzeba głosować na takich radnych co są prosportowi...prospołeczni...prostomilowscy.

 14. 15.10.18 18:42 Darek

  A kto był prezydentem miasta jak upadał Stomil??!!

 15. 08.10.18 21:42 Darek

  Miasto powinno sprzedać klub, a z tego co mówi się na stadionie podobno chętne firmy są. Domyślam się, że sprzedaż większościowego pakietu wchodziła by w grę, gdyby klub był na 0. I co teraz? Miasto powinno wyłożyć 2 mln na spłatę zadłużenia, bądź zadeklarować spłatę i wio! Wtedy budżet będzie mniej obciążony a potencjalny inwestor nabędzie klub. W Olsztynie są firmy/osoby, które na pewno z chęcią weszłyby w Stomil z większym kapitałem niż obecnie. Musi być tylko wola Grzymka i Rady Miasta! Ale czy jest, to ja nie wiem... Można też nie sprzedać większościowego pakietu, nie łożyć na klub, doprowadzić do ostatecznego upadku i powiedzieć na koniec: "No ale pomagaliśmy. Postawiliśmy światło, zrobiliśmy murawę, założyliśmy SA, dotowaliśmy, a To Wy nic nie zrobiliście...." ... Osobiście obstawiam tak 51 do 49, że klub będzie uratowany.

 16. 07.10.18 20:33 Darek

  Na Stomilu jedynym politykiem który pojawia się od lat jest J.Sz. On nie startuje, a wydaje się, że byłaby to najlepsza dla Stomilu opcja. Wypij ... nie znam Pana i raczej nie wierzę, że cokolwiek by zrobił i dla Stomilu i dla Miasta. Małkowski? Miał swoje pięć minut, ale też nic nie zrobił. Grzymowicz? Tu sam nie wiem. Z jednej strony ma Stomil w dupie, a z drugiej... powołał S.A. ogarnął "w miarę" finansowe wsparcie ze strony miasta, postawił oświetlenie, zrobił schody i murawę. .. Ale czy jest w stanie coś więcej zrobić? Nie wiem! Nie wierzę, że nie ma podmiotów, które kupiły by od miasta klub, pytanie tylko czy miasto chce sprzedać klub, czy zgasić światło!?

 17. 04.10.18 10:16 Darek

  Byście na dupach wczoraj jeździ to może odbiór byłby inny...

 18. 29.09.18 08:46 Darek

  Porażka boli. Gra bardzo ładna dla oka. Nie rozumiem natomiast zachwytów wczorajszych Panów z polsatu nt. gry Głowackiego. Dośrodkowania nijakie, śmieszne kiwki, próby zakładania siatek, wolne bite od czapy. Bez napastnika nie pogramy. Góral może i silny, ma dobre warunki, ale biega, aby biegać. W Stomilu brakuje napastnika pokroju Kujawy, który i się zastawi, dogra, ale i uderzy. Janusz.... Jasiu.... Jogi babu Jasiuuu:) (bardzo słabo).

 19. 18.09.18 10:35 Darek

  Czyli wniosek taki, że kibice Stomilu są kibicami zza szklanej szybki. Tyle w temacie!

 20. 18.09.18 08:48 Darek

  ...jaj!!!!

 21. 18.09.18 08:44 Darek

  Na mecz nie idzie się dla stadionu a dla klubu/drużyny. Jak w trudnej chwili dla klubu nie będzie kompletu bo toalety brudne stadion stary to będzie wstyd dla wszystkich. Wtedy dopiero inni zobaczą jaki jest sens budowy stadionu !!! (A tego sensu nie będzie). I tak oto w sobotę możemy pokazać że: w Olsztynie nie ma zapotrzebowania na I ligową piłkę, na klub, na stadion!! Tak więc do k....nędzy (sorki) wszyscy po bilety i karnety. No nie róbmy kurwa jak!

 22. 16.09.18 16:58 Darek

  Popiera w pełni wypowiedź poprzedników. Możemy tu sobie chlapać mordami, psioczyć itp. ale to My mamy pokazać, że zależy nam na naszym Klubie! No chyba, że okaże się, że jesteśmy zwykłymi malkontentami, którzy potrafią jedynie pisać na stronie. Tak więc w sobotę 100% frekwencja i doping na hmmm pełnej... p......:).... FORZA OKS:)

 23. 12.09.18 23:07 Darek

  No i dobra!!! W końcu wiemy, że w Stomilu nie ma pieniędzy. Było tak pięknie, ale się zesrało. Nie pozostaje nam nic innego, jak "ten ostatni raz" pomóc Naszemu klubowi. Jeżeli nie zmobilizujemy się i tym razem, to faktycznie może być "po ptakach". Sam mam jeszcze w sobie żal za sposób rozliczenia Miliona dla Stomilu, ale jeżeli będziemy patrzeć w tył, to do celu nie dojdziemy. Musimy się zmobilizować dla dobra ... klubu! Zróbmy to ten ostatni raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocena komentarzy użytkownika

234   161   59.24%

Darek na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 10.06.04 16:04

Postów na forum: 94

Zobacz profil użytkownika