Darek - komentarze (16 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. wczoraj, 19:20 Darek

  Grzymowicz na mecze nie chodzi. Małkowski chodził w roku wyborczym i to na 2 tygodnie przed wyborami. Nie pomógł uratować Stomilu jak ten upadał. Nie powołał spółki nie zrobił oświetlenia nie zrobił murawy i też nie wybudował stadionu. Skoro tego nie robił to teraz raptem zacznie? !!! Tu sam prezydent nie zrobi wszystkiego. Tu potrzebna jest rada miasta i trzeba głosować na takich radnych co są prosportowi...prospołeczni...prostomilowscy.

 2. wczoraj, 18:42 Darek

  A kto był prezydentem miasta jak upadał Stomil??!!

 3. 08.10.18 21:42 Darek

  Miasto powinno sprzedać klub, a z tego co mówi się na stadionie podobno chętne firmy są. Domyślam się, że sprzedaż większościowego pakietu wchodziła by w grę, gdyby klub był na 0. I co teraz? Miasto powinno wyłożyć 2 mln na spłatę zadłużenia, bądź zadeklarować spłatę i wio! Wtedy budżet będzie mniej obciążony a potencjalny inwestor nabędzie klub. W Olsztynie są firmy/osoby, które na pewno z chęcią weszłyby w Stomil z większym kapitałem niż obecnie. Musi być tylko wola Grzymka i Rady Miasta! Ale czy jest, to ja nie wiem... Można też nie sprzedać większościowego pakietu, nie łożyć na klub, doprowadzić do ostatecznego upadku i powiedzieć na koniec: "No ale pomagaliśmy. Postawiliśmy światło, zrobiliśmy murawę, założyliśmy SA, dotowaliśmy, a To Wy nic nie zrobiliście...." ... Osobiście obstawiam tak 51 do 49, że klub będzie uratowany.

 4. 07.10.18 20:33 Darek

  Na Stomilu jedynym politykiem który pojawia się od lat jest J.Sz. On nie startuje, a wydaje się, że byłaby to najlepsza dla Stomilu opcja. Wypij ... nie znam Pana i raczej nie wierzę, że cokolwiek by zrobił i dla Stomilu i dla Miasta. Małkowski? Miał swoje pięć minut, ale też nic nie zrobił. Grzymowicz? Tu sam nie wiem. Z jednej strony ma Stomil w dupie, a z drugiej... powołał S.A. ogarnął "w miarę" finansowe wsparcie ze strony miasta, postawił oświetlenie, zrobił schody i murawę. .. Ale czy jest w stanie coś więcej zrobić? Nie wiem! Nie wierzę, że nie ma podmiotów, które kupiły by od miasta klub, pytanie tylko czy miasto chce sprzedać klub, czy zgasić światło!?

 5. 04.10.18 10:16 Darek

  Byście na dupach wczoraj jeździ to może odbiór byłby inny...

 6. 29.09.18 08:46 Darek

  Porażka boli. Gra bardzo ładna dla oka. Nie rozumiem natomiast zachwytów wczorajszych Panów z polsatu nt. gry Głowackiego. Dośrodkowania nijakie, śmieszne kiwki, próby zakładania siatek, wolne bite od czapy. Bez napastnika nie pogramy. Góral może i silny, ma dobre warunki, ale biega, aby biegać. W Stomilu brakuje napastnika pokroju Kujawy, który i się zastawi, dogra, ale i uderzy. Janusz.... Jasiu.... Jogi babu Jasiuuu:) (bardzo słabo).

 7. 18.09.18 10:35 Darek

  Czyli wniosek taki, że kibice Stomilu są kibicami zza szklanej szybki. Tyle w temacie!

 8. 18.09.18 08:48 Darek

  ...jaj!!!!

 9. 18.09.18 08:44 Darek

  Na mecz nie idzie się dla stadionu a dla klubu/drużyny. Jak w trudnej chwili dla klubu nie będzie kompletu bo toalety brudne stadion stary to będzie wstyd dla wszystkich. Wtedy dopiero inni zobaczą jaki jest sens budowy stadionu !!! (A tego sensu nie będzie). I tak oto w sobotę możemy pokazać że: w Olsztynie nie ma zapotrzebowania na I ligową piłkę, na klub, na stadion!! Tak więc do k....nędzy (sorki) wszyscy po bilety i karnety. No nie róbmy kurwa jak!

 10. 16.09.18 16:58 Darek

  Popiera w pełni wypowiedź poprzedników. Możemy tu sobie chlapać mordami, psioczyć itp. ale to My mamy pokazać, że zależy nam na naszym Klubie! No chyba, że okaże się, że jesteśmy zwykłymi malkontentami, którzy potrafią jedynie pisać na stronie. Tak więc w sobotę 100% frekwencja i doping na hmmm pełnej... p......:).... FORZA OKS:)

 11. 12.09.18 23:07 Darek

  No i dobra!!! W końcu wiemy, że w Stomilu nie ma pieniędzy. Było tak pięknie, ale się zesrało. Nie pozostaje nam nic innego, jak "ten ostatni raz" pomóc Naszemu klubowi. Jeżeli nie zmobilizujemy się i tym razem, to faktycznie może być "po ptakach". Sam mam jeszcze w sobie żal za sposób rozliczenia Miliona dla Stomilu, ale jeżeli będziemy patrzeć w tył, to do celu nie dojdziemy. Musimy się zmobilizować dla dobra ... klubu! Zróbmy to ten ostatni raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. 01.09.18 20:31 Darek

  Bez napastnika Stomil nie pociągnie. Kolejny mecz i z wypowiedzi zawodnikow/trenera widać, że Góral pier.... dużo sytuacji! Szkoda, że nie pomyślano w oknie transferowanym nad konkretnym napastnikiem (to nie jest czas na ogrywanie). Ewentualnie wrzucić do składu innego młodzieżowca i wystawić w ataku np. Tanczyka, Kuna itp. Niestety przeskok z III ligi (czy II - nie wiem w której grają rezerwy legły) jest zbyt duży. Podobnie było z Szewczykiem. ..

 13. 30.07.18 07:55 Darek

  Agitacja:)? Damiano powiedz więc na kogo głosować:)?...

 14. 28.07.18 12:11 Darek

  Jakby wyburzyli postawili płot i zawiesili reklamy to będzie już lepiej wyglądało niż porośnięte mchem i trawa trybuny. Zburzenie w tym roku odkrytej to przy budowie trybuny kilkaset tysięcy już mniej...powoli ale do przodu. Ale to moje subiektywne odczucie.

 15. 28.07.18 11:25 Darek

  Może i nie Grzymowicz po wyborach nie będzie aż tak się angażował, ale jaką mamy pewność że inni się w ogóle zaangażują???!! Niestety dla nas nie tylko istotnym jest kto będzie prezesem, ale i prezydentem... Grzymowicz jaki jest każdy wie, ale przynajmniej pod względem Stomilu jest względnie stabilnie. Z zaznaczeniem na względnie! Poseł Jerzy nie startuje, Wypij - no można, ale po meczu! Małkowski ostatni raz był na meczu jak rozdawane były "wkładki" do gazetki. I to tyle. Grzymowicz na mecze nie chodzi, ale jak napisałem względnie jest. Grunt żeby nie było gorzej! Swoją drogą nawet zburzenie trybun jest krokiem bliżej do realizacji inwestycji... A wracając do wyborów, każdy z nas jest rozsądny, ale głosuje według własnego uznania. Czy wygra X czy Y trzeba uszanować głos wyborcy. Jakikolwiek by nie był na jesieni wybór, oby był dobry dla nas i dla Stomilu....!!!!!!!!

 16. 28.07.18 10:47 Darek

  Chyba oczywistym jest, że w klubie będą ludzie Grzymowicza, skoro jest prezydentem miasta (gmina miejska), która jest głównym udziałowcem klubu! Prawda jest taka, że gdyby nie Grzymowicz i Radni miasta Stomil by już dawno popłynął i nie zakłamujmy rzeczywistości! Nie ważne jest, czy to względy polityczne czy miłość do Stomilu (w to akurat nie wierzę)! Faktem jest, że Stomil jest i oby Nasz Klub przestał przypominać dryfującą po wodach łajbę z dziurawym dnem, a przynajmniej odrestaurowany katamaran:). Borkowski odszedł i chwała mu za to. Chwała również za to, że przez 3 lata ciągnął ten "pełen różnego starego gnoju" wózek. Ogarnął licencje, zbudował skład, zatrudniał trenerów. Największym sukcesem było zatrudnienie Kieresia i to nie tylko z uwagi na trenerkę, ale podejście do klubu i jego organizacji. Jeżeli nowy prezes zaangażuje się na 100% w klub (a zapewne tak będzie), uda się zatrudnić dyrektora klubu, może dyrektora sportowego to nie będzie źle. Nowy prezes ogarnięty jest w biznesie i to jest nasza szansa. No ci najważniejsze - X lat działał z grupą Polsat, a więc i mecze Stomilu będą w TV:) - no chyba, że pożegnał się w nienajlepszych okolicznościach (tego nie wiem). Fakt faktem, że nad Olsztynem i nad stadionem świeci słońce i osobiście traktuje to jako dobry prognostyk:P!! FORZA OKS!!

Ocena komentarzy użytkownika

228   144   61.29%

Darek na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 10.06.04 16:04

Postów na forum: 94

Zobacz profil użytkownika