Relacja z meczu UKS SMS Łódź (jm) - Stomil Olsztyn (jm)

UKS SMS Łódź (jm) 6:2 Stomil Olsztyn (jm)
2:1
16’ Jakub Kołodenny
45’ Szymon Pietrzak
71’ Jakub Jędrasik
87’ Marcel Lachowicz
90’ Marcin Manikowski
90’ Szymon Janicki
Bramki Jakub Liter 21’
Igor Zapałowski 85’
Bramki UKS SMS Łódź (jm):
Stomil Olsztyn (jm): 42. Rafał Olszewski - 17. Konrad Gawryś (46, 52. Jakub Babalski), 61. Igor Zapałowski, 60. Adrian Morawski, 65. Oskar Wojnach - 14. Mateusz Szenfeld, 70. Jakub Liter, 20. Mateusz Drabiszczak (75, 54. Dawid Drzewiecki) - 68. Mateusz Sobotka (80, 64. Seweryn Strzelec), 69. Bartosz Florek (65, 67. Jakub Banul), 55. Jakub Brdak.

UKS SMS Łódź wygrał 6:2 ze Stomilem Olsztyn w meczu 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jakub Liter i Igor Zapałowski.

Wynik do przerwy (1:2) nie wskazywał tak sromotnej porażki. Po przerwie gospodarze strzelili dwa gole, prowadzili 4:1, a ostatnie dwie bramki strzelili już w doliczonym czasie gry.

W sobotę o godz. 15:00 juniorzy młodsi Stomilu zagrają na wyjeździe z UKS-em SMS-em Łódź w ramach przełożonego meczu 5. kolejki CLJ U-17.

Przed tygodniem obie drużyny rywalizowały ze sobą na olsztyńskich Dajtkach. W meczu zwyciężył Stomil 2:1 dzięki bramkom Mateusza Sobotki i Igora Zapałowskiego. Bardzo prawdopodobne, że w Łodzi wystąpi ten sam skład co w poprzednim pojedynku. Trener Adam Zejer nie będzie mógł skorzystać z usług Dawida Grablewskiego, który odniósł - podobnie jak wcześniej Mateusz Błaut - kontuzję więzadeł i jego przerwa w grze potrwa dużo dłużej.

Obecnie w tabeli wyżej jest Stomil, który zajmuje 2. miejsce z 18 punktami. Dwa oczka mniej zgomadził UKS SMS, przez co okupuje 4. lokatę. W czołówce jest duży ścisk i praktycznie 5 zespołów będzie rywalizowało o końcowe zwycięstwo. Na razie różnica między liderem, a 5. zespołem wynosi zaledwie 3 punkty.