Relacja z meczu Warmiak Łukta - OKS II Stomilowcy Olsztyn

Wojewódzki Puchar Polski Łukta - 21 września 2010 r.
godz. 16:15

Mazurska 2, 14-105 Łukta
Warmiak Łukta 1:1 OKS II Stomilowcy Olsztyn
0:0
90' Marek Rakowski Bramki Paweł Podhorodecki 85'
Bramki Warmiak Łukta: 1. Rafał Kaczor - 11. Tomasz Osenkowski, 21. Tomasz Berent, 16. Przemysław Małachowski, 15. Mateusz Piotrak (60, 8. Bartosz Zawadzki), 3. Grzegorz Matusiak (91, 13. Michał Maj), 14. Tomasz Gergoła, 17. Marek Rakowski, 6. Sławomir Artemniak, 4. Daniel Malinowski, 5. Krzysztof Szostak (60, 7. Krzysztof Chmiel).
OKS II Stomilowcy Olsztyn: Marek Maleszewski - Paweł Kaszubski (46 Łukasz Bogdanowicz), Lubomir Wasilewski, Krzysztof Pilski, Sebastian Spychała - Paweł Podhorodecki, Tomasz Laskowski (100 Łukasz Gomoła), Maciej Szostek, Wojciech Kardaś (85 Piotr Czuryłło), Karol Miller - Jarosław Kaszuba (100 Patryk Stadnicki).
Szczegóły sędzia: Piotr Połoniewicz (Dobre Miasto).

karne: 0:1 Maciej Szostek, 0:1 Michał Maj (Marek Maleszewski obronił), 0:1 Sebastian Spychała (Rafał Kaczor obronił), 1:1 Marek Rakowski, 1:2 Krzysztof Pilski, 2:2 Daniel Malinowski, 2:3 Paweł Podhorodecki, 3:3 Tomasz Berent, 3:4 Lubomir Wasilewski, 4:4 Rafał Kaczor, 4:5 Patryk Stadnicki, 5:5 Krzysztof Chmiel, 5:5 Piotr Czuryłło (nad bramką), 6:5 Tomasz Osenkowski.

OKS Stomilowcy II Olsztyn przegrali po rzutach karnych 5:6 z Warmiakiem Łukta w trzeciej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski i odpadli z rozgrywek.

Po 90 minutach gry "biało-niebiescy" zremisowali z gospodarzami 1:1. W 85. minucie Paweł Podhorodecki strzelił bramkę dla olsztynian, ale pięć minut później za sprawą Marka Rakowskiego Warmiak doprowadził do wyrównania. W dodatkowych 30 minutach żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola, który pozwolił dać awans do kolejnej rundy. W karnych lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 6:5. W Stomilowcach nie trafili Sebastian Spychała oraz Piotr Czuryłło.