90+3' Koniec meczu. Stomil przegrywa 2:3 z Kolejarzem Stróże. II liga coraz bliżej...
90+2' Łukasik upomniany żółtą kartką.
90' Żółta kartka dla Giesy za przedłużanie gry.
90' Trzy minuty nadziei na remis.
88' Kaczmarek w polu karny, ale za słabo, ZA SŁABO!

Artykuł

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Z. Kaczmarek: Jesteśmy w dobrej formie i zależy nam na grze w najbliższą sobotę

11.04.13 18:56   em   2  

Przed meczem Stomilu Olsztyn z Kolejarzem Stróże rozmawialiśmy ze Zbigniewem Kaczmarkiem, trenerem Stomilu Olsztyn.

Trenerze jak wyglądały przygotowania w tym tygodniu do spotkania z Kolejarzem Stróże?
- Przygotowywaliśmy się jak do normalnego spotkania ligowego. Treningi przebiegły według zaplanowanych założeń. Kilku piłkarzy nie mogło w pełni trenować z powodu mikro urazów.

Trenerze o kim mowa?
- Na urazy narzekali Łukasz Suchocki, Łukasz Jegliński, Paweł Kaczmarek oraz Tomasz Strzelec. Nie są to jakieś poważne urazy i dlatego wierzę w to, że będę mogli oni w sobotę zagrać.

Widział Pan w czwartek boisko przy Al. Piłsudskiego? W jakim jest stanie?
- Dzisiaj nie, ale widziałem w środę. Przyznam szczerze, że jestem pełen obaw co do meczu. Obydwa zespoły będą miały trudne warunki do gry. My chcemy grać. Nie chcemy szukać innych terminów. Jesteśmy w dobrej formie i zależy nam na grze w najbliższą sobotę.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Zbigniew Kaczmarek, wywiad, rozmowa, Kolejarz Stróże, I liga, Łukasz Suchocki, Łukasz Jegliński, Paweł Kaczmarek, Tomasz Strzelec, kontuzje


Komentarze

  1. 12.04.13 11:29 maniek86

    A w Ostródzie jest lepiej? Sokół też nie gra. Okazało się UWAGA!: System podgrzewania murawy w Ostródzie nie działa.......bo nie jest zalany w ogóle płynem- dokładnie glikolem. Potrzeba 800 litrów i nie ma na to pieniędzy dlatego nie działa. PARANOJA! Dlatego boisko w Ostródzie wyglądało jak wyglądało.

  2. 12.04.13 11:01 Tiger

    To nie jest jednak dobry pomysł, co pokazał ten niefartowny, bezsensu rozegrany mecz z łykaesem. Po co biegać po lodzie, szkoda że nie ma możliwości zagrania w Ostródzie. Dlaczego nikt nie wyciąga wniosków. Ewentualny remis jest nie do przyjęcia to chyba wiadomo. A na takim boisko zapowiada się 0-0. Wiosno ratuj!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!