Tiger - komentarze (40 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 18.01.19 13:36 Tiger

  Bekdas nie Begdas, mamy też pierwszego nowego zawodnika.

 2. 18.01.19 09:36 Tiger

  Fatalna runda, fatalne zachowanie. Ogólnie duże wzmocnienie zespołu, dobrze że już go nie będzie i oby nigdy więcej do nas nie wrócił!

 3. 17.01.19 15:28 Tiger

  @Adaśko - jak dla Ciebie to są ważniejsze sprawy to się zapisz do Towarzystwa Obrony Parków czy czegoś w tym stylu, oczywiście że problemy STOMILU są dla nas najważniejsze!

 4. 17.01.19 12:21 Tiger

  Dla budowy normalności w klubie i z tego co czytaliśmy również gruntownego remontu stadionu to niech oddadzą cokolwiek, kogo to obchodzi? żarty sobie robicie? działki czy park czy inną piaskownicę, która straszy i straszyć będzie, obrońcy parków się znaleźli...Nam potrzeba mocnego Stomilu, normalnie funkcjonującego klubu z wyremontowanym stadionem i zapleczem, z możliwością rozwoju dzieci i młodzieży, po prostu klubu z prawdziwego zdarzenia i jeżeli jest na to szansa to tylko trzymajmy kciuki, żeby się udało. Nie sądzę też, żeby miasto chciało się pozbyć wszystkich udziałów. Jakiś pakiet bezpieczeństwa sobie pewnie zostawią.

 5. 12.01.19 13:24 Tiger

  @Owsian - nic dodać nic ująć, na bank mamy tu typów z poprzedniego układu, którzy narobili tego całego bałaganu i teraz zaczyna się płacz.

 6. 12.01.19 09:33 Tiger

  Informacja pozytywna, czekamy na rozwój wydarzeń, takie wpisy jak piotruś pan nie są w tej chwili potrzebne.

 7. 10.01.19 21:56 Tiger

  Stal chyba nieźle sobie radzi finansowo, będą walczyć o awans, może dostał więcej ale ogólnie powodzenia w Rzeszowie.

 8. 10.01.19 13:46 Tiger

  Wygląda na to, że loty przez Atlantyk wyraźnie nie służą potencjalnym inwestorom w polską piłkę :-) o jakim rozgłosie mówimy? w nocy? To już jest niepoważne same w sobie i budzi wątpliwości ale trudno, jak to się ma udać to niech się spotykają nawet w nocy, kiedy chcą i gdzie chcą byle to coś przyniosło.

 9. 05.01.19 10:05 Tiger

  Wszystko jest wyjaśnione na oficjalnej stronie klubu, wygląda na to że potrzeba 90 tysięcy żeby te 2 punkty uratować. Sprawa jest tak oczywista, że odwołanie tutaj chyba nie ma sensu ale może trzeba to zrobić dla zasady.

 10. 04.12.18 21:51 Tiger

  Podsumowując Grzesiek Lech był najlepszym piłkarzem naszej drużyny i nie tylko statystyka na to wskazuje. Drugi w tym zestawieniu Góral, cóż na pewno spodziewaliśmy się po nim więcej, przede wszystkim zabrakło mu skuteczności, drużyna na niego grała a on...pudłował. Lekko licząc powinien mieć około 8 goli a my przez to kilka punktów więcej. Tanczyk i Kun - obaj kilka razy błysnęli, zwłaszcza Włodek tutaj na plus, jego bramki były kluczowe i dawały punkty. Zając - moim zdaniem powinien dostać więcej szans, błysnął w Wejherowie, gdzie miał 2 gole i asystę ale PP nie jest tutaj liczony. Piotrek Głowacki, jak mówią, ma jeden dobry mecz w rundzie, to jest za mało. Znowu kiedy wydawało się, że zrobił jakiś krok do przodu to nagle się cofnął. Z defensywnych pomocników Trojak najsolidniejszy ale też koniec rundy pokazał, że Igła ma szansę wrócić do dobrej formy. Stromecki bez fajerwerków, spodziewałem się że zrobi postęp a tu nic tych rzeczy. W destrukcji chyba najlepiej prezentował się Sołowiej. Szywacz i Kuban na bokach w miarę trzymali poziom I ligi. Co do reszty nazwisk to trzeba sobie jasno powiedzieć, że tacy piłkarze jak Wełnicki, Bucholc, Śledź, Paweł Głowacki poniżej poziomu I ligi, pytanie co z nimi dalej. Reszta grała zbyt krótko, żeby ich oceniać a w kwestię bramkarzy nie będę tutaj wchodził.

 11. 01.12.18 19:02 Tiger

  Wełnickiego i tak więcej w klubie nie zobaczymy, nie dość że gra padakę to jeszcze ma w kontrakcie trzy razy za dużo. Jeszcze takie zachowanie??!!

 12. 01.12.18 10:33 Tiger

  Znowu zaczynacie sobie ubliżać jak dzieci w piaskownicy a temat jest poważny, moim zdaniem powinniśmy zażądać udostępnienia audytu, w końcu wyjdzie, kto ile i dlaczego pobierał , przelewał czy podpisywał. Podejrzewam, że miasto nie chce się na to zgodzić bo tam pewnie jest bajzel nie z tej ziemi i wyszło by na to, że spółka pod ich rządami była tragicznie zarządzana.

 13. 01.12.18 00:28 Tiger

  Nic dodać nic ując ale trzeba się zmierzyć z jednym faktem...że nasi piłkarze znając sytuację finansową klubu podpisują lekką rączką takie kontrakty..czyli w zasadzie wiedzą, że tych pieniędzy nie dostaną...chyba, że poprzedni prezes im to obiecał...na zasadzie a może ta kasa się znajdzie i jeszcze co zakrawa na po prostu sabotaż podpisuje z nimi premię za utrzymanie w lidze !! gdzie to był ich obowiązek, do jasnej cholery! są jakieś granice niegospodarności a to zostały po prostu przekroczone!!

 14. 30.11.18 22:03 Tiger

  Nie mając pełnych danych a tylko ze słyszenia obstawiałem 200-250 tys miesięcznie, właściwie to się nie pomyliłem, Pytanie jaki procent tej kwoty to wydatki na wynagrodzenia piłkarzy, zapewne 90% i tu jest pytanie kto podpisywał te kontrakty, nie mając pokrycia w budżecie, na kwoty nierealne do utrzymania na naszym podwórku. I tu ponownie pytanie do byłego prezesa. Trzeba to przeliczyć faktura po fakturze, przelew po przelewie, umowa po umowie...i dopiero wyjdzie pasztet. Miasto ma problem bo działał jako prezes ich spółki, nie pilnowali tego ..ba może i on sam tego nie pilnował a teraz jest taka wtopa i trzeba znaleźć winnych tej sytuacji. Tylko oby na koniec tej wojenki nie wyszło tak, że to my kibice Stomilu najbardziej na tym ucierpimy.

 15. 30.11.18 20:56 Tiger

  "3 mln długu na lipiec 2018?? a doliczyć do tego 1,5 mln z PJS to było 4,5 mln! I poprzedni prezes miał czelność mówić, że "klub wychodzi na prostą??" To albo nie miał totalnej wiedzy na temat finansów spółki albo kłamał w żywe oczy. Trudno się dziwić, że tego bajzlu nie można posprzątać! Tym się chyba powinna zająć prokuratura, w głowie się to nie mieści." to jest post mój z poprzedniego artykułu...okazuje się, że jeszcze bardziej na miejscu...trudno się dziwić, że były prezes się nie pojawił i nie spodziewam się żeby się pojawił 14 grudnia, jeżeli tak się stanie to będzie można śmiało powiedzieć, że jest po prostu winny tej sytuacji, nie wiem czy to robił z rozmysłem czy dlatego, że jest laikiem w dziedzinie prowadzenia klubu ale musi to wyjaśnić.

 16. 30.11.18 20:38 Tiger

  3 mln długu na lipiec 2018?? a doliczyć do tego 1,5 mln z PJS to było 4,5 mln! I poprzedni prezes miał czelność mówić, że "klub wychodzi na prostą??" To albo nie miał totalnej wiedzy na temat finansów spółki albo kłamał w żywe oczy. Trudno się dziwić, że tego bajzlu nie można posprzątać! Tym się chyba powinna zająć prokuratura, w głowie się to nie mieści.

 17. 25.11.18 13:07 Tiger

  Indywidualnie to najgorszy w naszej trużynie był Wełnicki, Bucholc i Góral zaraz za nim. Lech się starał, biegał do końca, Kun to samo, Igła potrzebuje jeszcze trochę czasu żeby wejść na wyższy poziom, może na wiosnę z nim będzie lepiej.

 18. 25.11.18 01:03 Tiger

  Góral dzisaj takie pół sety miał to się strzela w dalszy róg..a nie na trybunę gości. Gabaryty ma poważne ale chlopak ma zero doświadczenia na tym poziomie. Wrzutki Kuna i Tanczyka to jak on ma wygrać piłki z dwoma lub trzema obrońcami ekipy, która niedawno grała w e-ksie. Kogo możemy tam postawić? Śledź niestety nie ta liga chociaż się stara...gania, próbuje, wchodzi na pełnym biegu w obrońce a może się uda...ostatniemu zawodnikowi, któremu to się udwało to był Arek Klimek, który po prostu to robił ....miał taki dar. KMWTW

 19. 25.11.18 00:22 Tiger

  Trenerze - taka mała podpowiedź ze strony trybun, mniej wrzutek, które dzisiaj po prostu przegraliśmy wszystkie a zagranie na post i wejście szybkiego zawodnika, do tego teź trzeba próbować stzrałów z daleka, dzisiaj przyjechał rywal przygotowany, blokujacy, mający przewagę w powietrzu i do tego z doświadczebiem w e-klasie. Za tydzień mamy beniaminka z II ligi, któego pozycja w tabeli jest przypadkiem, gonimy ich i tyle, forza OKS!

 20. 24.11.18 21:24 Tiger

  Mecz w pierwszej połowie na niezłym poziomie a prawda taka, że to my powinniśmy strzelić pierwsi gola (Góral,Tanczyk). Punkt zwrotny to stracona bramka, obrońca zamiast kasować na róg wybija pod nogi napastnika gości. Po tym wydarzeniu poza wyjątkami drużyna nie miała pomysłu na zdobycie gola, bicie głową w mur, wrzutki na zasadzie a może ktoś z Bielska się pomyli. Goście po przerwie byli lepsi i czekali na błąd naszych na co długo czekać nie trzeba było a Wełnicki zachował się jak junior! Sędzia też nie za bardzo ogarniał zawody i trzeba przyznać, że w jednej sytuacji było zagranie ręką w polu karnym z czego być może wpadloby na 1-2 i 10 min do końca. Ogólnie dzisiaj taka ligowa szarzyzna bez happy endu w zimowej temperaturze. Pomysł z gorącymi napojami na plus. Za tydzień trzeba koniecznie wygrać i oby bardziej nam sprzyjał piłkarski fart bo dzisiaj nie był on z nami.

 21. 22.11.18 14:43 Tiger

  Strona normalnie działa i chyba jest odzew bo koncepcja budowy stadionu właśnie wyszła na prowadzenie, oby tak do końca! Głosujemy!

 22. 22.11.18 10:17 Tiger

  Akcja w Szczecinie to powinno być natychmiastowe pismo z miasta plus klubu do Ministerstwa Sportu - NATYCHMIASTOWE! Może coś i dla nas się z tego urodzi. Już głosowałem w tej sądzie, mobilizacja - na razie przegrywamy nie tylko z jakąś ulicą Nowobałtycką ale jeszcze z Uranią, trzeba nagłośnić tę sprawę i głosować na nowy stadion, przynajmniej w ten sposób się pokazać. Głosujemy!

 23. 18.11.18 22:22 Tiger

  Trzeba się cieszyć z tej decyzji, brawo Prezesie, walczymy dalej.

 24. 18.11.18 11:15 Tiger

  Miejmy nadzieję, że przyjdzie czas rozliczenia i Ł.B i M.B, dosyć z prywatą w naszym klubie. Interesy, intersiki, układziki a klub leży na łopatkach!

 25. 18.11.18 00:11 Tiger

  Grzesiek, powinieneś być kapitanem tej drużyny. Najlepszy zawodnik od dłuższego czasu. Pewnie, że wszyscy chcemy normalności wy piłkarze, my kibice. Wiele zależy od miasta w obecnej sytuacji, miasta które niestetynie lubi sportu, trzeba się zjednoczyć pod jednym biało-niebieskim sztandarem, zaufać prezesowi i walczyć o ten nasz Stomil.

 26. 17.11.18 20:45 Tiger

  Czekają aż rozwiąże kontrakt i wezmą za free a Wełnicki jak zwykle pierwszy do ucieczki, niech spada, przynajmniej nie trzeba będzie mu płacić a młody Jarosz wcale nie jest od niego gorszy

 27. 17.11.18 18:58 Tiger

  Dokładnie, dodając do tego że obecny trener zarabia 4 razy mniej niż poprzedni to można powiedzieć, że strzał w "10".

 28. 17.11.18 18:54 Tiger

  "Tym bardziej, że podopieczni Piotra Zajączkowskiego na rozgrzewkę wyszli na boczne boisko. Na mecz chcieli wyjść w okazjonalnych koszulkach z napisem "Mamy dość tego cyrku", ale delegat PZPN-u zabronił tego".

 29. 17.11.18 18:26 Tiger

  Wynik zaskakujący biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia ale chwała piłkarzom, że się spięli i pokazali przysłowiowe "jaja". Tylko ta rozgrzewka na bocznym boisku to już mogli sobie darować. Ważne 3 pkt pytanie co dalej z klubem.

 30. 17.11.18 12:34 Tiger

  Dlaczego nie zrobi? Przecież to nie on robił przelewy za kasę z PJS tylko jego poprzednik, podobnie jak nie on ustalał premię za utrzymanie i nie on podpisywał te idiotyczne kontrakty z piłkarzami na kupę forsy.

 31. 16.11.18 19:20 Tiger

  Trzeba ujawnić kwoty kontraktów i przelewów z ostatnich miesięcy, jak transparentność to transparetność, audyt jest podobno gotowy, miejmy nadzieję że jego wynik nie będzie tajny.

 32. 16.11.18 12:33 Tiger

  Podejrzewam, że 1,5 mln całości to nie wzięli ale pewnie jakieś 70% plus sam jestem ciekaw czy i ile z tego zgarnął sam Borkowski. Pewnie się odkuł za te wszystkie miesiące co to za darmo pracował...Niezła mafia nam pod nosem wyrosła, okazuje się że większe cwaniaki niż sobie można wyobrazić. I jeszcze mają czelność protesty sobie urządzać. Ta sprawa musi być wyjaśniona, konkretne kwoty muszą być upublicznione!

 33. 16.11.18 11:26 Tiger

  Wiele wskazuje na to, że zachłanność części piłkarzy i kompletny brak znajomości tematu poprzedniego prezesa doprowadziły klub na skraj upadku! Dodajmy do tego postawę miasta i estadio da gruz i można sobie zadać pytanie jak to ma normalnie działać? Po prostu nie może. Chyba trzeba się powoli oswajać z graniem na poziomie wojewódzkim, mam nadzieje że totalny upadek jak kiedyś to nam nie grozi. Ta kwota jest mała w stosunku do innych zadłużonych klubów, które normalnie grają.

 34. 16.11.18 09:03 Tiger

  Owszem, słuchy chodzą takie, że nie wszyscy robią zamęt ale Bucholc i Paweł Głowacki to nie dość, że na boisku totalna padaka (!!) to jeszcze najgłośniejsi o kasę (!!), z tym trzeba skończyć, grają na poziomie III ligi za to wymogi finansowe to jak dyrektor banku!

 35. 16.11.18 07:53 Tiger

  Piłkarzom po prostu coś się w głowach poprzewracało! Strajków im się zachciało. Większość poziomem nawet nie pasuje do tej ligi i nigdzie poza Olsztynem nigdy w niej nie zagra. Za to pewnie kontrakty jak w przypadku poprzedniego trenera, nijak nie przystające do naszych realiów. I potem się tworzy dziura, którą trudno załatać.

 36. 10.11.18 21:54 Tiger

  Bardzo ważna wygrana w kontekście sytuacji w tabeli i ogólnie całej tej rundy. Brawa dla piłkarzy, teraz sprężyć się po 110% na te trzy mecze u siebie, gramy do końca i kto wie ale jest szansa wydostać się z tej strefy spadkowej na zimę.

 37. 07.11.18 20:40 Tiger

  Można było sobie darować wyjazd dzień wcześniej, wiadomo było że ten mecz nie jest dla nas priorytetem. Szkoda tej pierwszej połowy, można było więcej niż jedną bramkę strzelić. Klucz dla nas teraz wyjazd do Poznania i tam czuję, że coś ugramy. Potem trzy mecze w Olsztynie, trzeba zakładać wariant optymistyczny. Kasę dostaną, muszą pokazać grę na 100%. Zakładam siedem punktów w tych czterech meczach. Na więcej chyba nie ma co liczyć.

 38. 27.10.18 21:21 Tiger

  Ostatnie trzy mecze gole 89, 86 i dzisiaj 82 minuta, to pokazuje, że walczymy do końca, szacun dla piłkarzy, tak ma być. Nas skutecznością warto popracować. Mętlicki dzisiaj bohaterem, piekielnie ważna bramka dla nas.

 39. 26.10.18 20:19 Tiger

  Spokojna gra z tyłu i bez nerwów to zagrać, ważna będzie skuteczność. Oby szybko trafić i te punkty muszą zostać w Olsztynie, lepszej okazji nie będzie. Przypominam tylko ku przestrodze, że z outsiderami średnio nam szło, a to Kolno a to ŁKS całkiem niedawno to były rozczarowania. Jutro to się nie może powtórzyć. Forza OKS!

 40. 24.10.18 21:06 Tiger

  Pierwszy punkt wywalczony w Niecieczy, do tej pory nigdy nam tam nie szło. Mało chyba kto się spodziewał, że akurat teraz. Cieszy fakt, że walczymy do końca i jak się okazuje to popłaca. W sobotę KONIECZNIE 3 pkt. Zagrać spokojnie z tyłu i skutecznie a będzie 2-0.

Ocena komentarzy użytkownika

199   309   39.17%

Tiger na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 28.12.04 15:10

Postów na forum: 75

Zobacz profil użytkownika