Relacja z meczu Znicz Biała Piska - Stomil II Olsztyn

godz. 15:00

Pl. Mickiewicza 25 (klub); Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
Znicz Biała Piska 4:1 Stomil II Olsztyn
2:1
21' Konrad Radzikowski
33' Konrad Radzikowski
54' Karol Janik
71' Michał Świderski
Bramki Piotr Wypniewski 49'
ż Sebastian Zaczkowski
ż Mateusz Kierznowski
Bramki Znicz Biała Piska: 22. Przemysław Masłowski - 18. Sebastian Zaczkowski, 25. Adam Wyszyński, 3. Jakub Lutrzykowski, 8. Mateusz Kierznowski - 17. Michał Świderski (72, 14. Błażej Gutowski), 15. Jacek Falkowski, 16. Mateusz Butkiewicz, 11. Maciej Kierznowski - 7. Paweł Adamiec (80, 2. Marcin Mąka), 9. Konrad Radzikowski (46, 10. Karol Janik).
Stomil II Olsztyn: 82. Krystian Burzyński - 87. Bartosz Bartkowski, 2. Adrian Żukiewicz, 24. Jakub Górski, 11. Piotr Wypniewski - 23. Tomasz Strzelec, 15. Arkadiusz Mroczkowski (46, 12. Patryk Kun), 31. Dawid Szymonowicz, 55. Paweł Tomkiewicz (72, 27. Michał Wiśniewski), 18. Mateusz Sienikowski (58, 9. Wojciech Dubis) - 19. Patryk Nowak (75, 4. Kacper Nawrocki).
Szczegóły sędziował: Tomasz Brygoła (Reszel).

Nie udała się podróż młodych piłkarzy Stomilu Olsztyn do Białej Piskiej. Rezerwy przegrały 1:4.

Honorową bramkę dla Stomilu strzelił Piotr Wypniewski. Dla gospodarzy gole zdobyli Konrad Radzikowski (dwa), Karol Janik oraz Michał Świderski.

- Nasz zespół gorzej przystosował się do fatalnego boiska. Chcieliśmy grać w piłkę, a to przeciwnik długimi podaniami stwarzał sytuacje. I co gorsza byli skuteczni. Na początku drugiej połowy złapaliśmy rytm gry. Mieliśmy sytuacje, ale trzecia bramka, która padła z ewidentnego spalonego podcięła nam skrzydła - powiedział po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

W sobotę (13 kwietnia) o godzinie 15:00 w Białej Piskiej dojdzie do meczu 19. kolejki czwartej ligi, w którym miejscowy Znicz zagra z rezerwami Stomilu Olsztyn.

Najbliżsi rywale "biało-niebieskich" zajmują czwarte miejsce w lidze. W przerwie zimowej do klubu trafił m.in. pomocnik Stomilu Olsztyn Michał Świderski. W ostatnim sparingu przed meczem ze Stomilem Znicz wygrał z trzecioligowym Orłem Kolno 8:1.