Tu nie chodzi o to kto zarządza stadionem tylko za ilu ochroniarzy placi klub. spokojnie by moglo byc ich 2x wiecej do trzepania i na kolowrotkach puszczaliby szybciej
parę lat temu to akurat 4 liga była bardzo możliwa, szczególnie jak brański się obraził jak dziewczynka na miasto. Reszta "wlascicieli" po prostu odwlekała nieuniknione
11.05.26 09:26 Stomilowiec16
Tu nie chodzi o to kto zarządza stadionem tylko za ilu ochroniarzy placi klub. spokojnie by moglo byc ich 2x wiecej do trzepania i na kolowrotkach puszczaliby szybciej
06.05.26 12:05 Stomilowiec16
Kot by pomyslał że sondowi redaktorzy beda robic tak dobra robote
29.04.26 11:42 Stomilowiec16
nie musi być CIę stać by być właścicielem klubu. możesz być jak Michał Ż
24.04.26 21:17 Stomilowiec16
parę lat temu to akurat 4 liga była bardzo możliwa, szczególnie jak brański się obraził jak dziewczynka na miasto. Reszta "wlascicieli" po prostu odwlekała nieuniknione