Stomilowiec16 - komentarze (4 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. 11.05.26 09:26 Stomilowiec16

    Tu nie chodzi o to kto zarządza stadionem tylko za ilu ochroniarzy placi klub. spokojnie by moglo byc ich 2x wiecej do trzepania i na kolowrotkach puszczaliby szybciej

  2. 06.05.26 12:05 Stomilowiec16

    Kot by pomyslał że sondowi redaktorzy beda robic tak dobra robote

  3. 29.04.26 11:42 Stomilowiec16

    nie musi być CIę stać by być właścicielem klubu. możesz być jak Michał Ż

  4. 24.04.26 21:17 Stomilowiec16

    parę lat temu to akurat 4 liga była bardzo możliwa, szczególnie jak brański się obraził jak dziewczynka na miasto. Reszta "wlascicieli" po prostu odwlekała nieuniknione

Stomilowiec16

Zarejestrowany: 03.04.07 15:00

Ocena komentarzy użytkownika

52   80   39.39%