SzEFoo - komentarze (78 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. dzisiaj, 13:10 SzEFoo

  Chodi w jakim Ty świecie żyjesz. Azs ma sponsora strategicznego Indykpol o jakim my możemy pomarzyć. Do tego sponsorzy główni jak mlekpol, damix czy ostatnio doszedł Special. My finansowo przy nich to jak biedny bezdomny spod sklepu wyglądamy. Inną sprawą jest, że oni zawsze mięli wsparcie (ludzi) z ratusza więc i łatwiej o sponsorów. Z tym Królewskim to pewnie jest tak jak niestety pisze Kataryna. Liga tuż tuż, a tu szopka trwa w najlepsze. Jeśli Grzymowicz nie dogadał się z tym współwłaścicielem wp.pl to nie wierzę, że się dogada z kimkolwiek.

 2. dzisiaj, 11:30 SzEFoo

  Dobrą akcją była wizyta na uranii. Teraz Grzymowicz reklamuje walkę o play offy . Dobry moment do powtórki.

 3. dzisiaj, 10:37 SzEFoo

  Gazeta olsztyńska nie obsmaruje Grzymowicza więc siedzą cicho. Ta cisza trwa już dwa miesiące. 19 lutego we wtorek dowiemy się ile miasto da kasy za promocję miasta. 300-400 tys zl? A potem co? Patałachy z ratusza nawet nie komentują działania na temat sprzedaży Stomilu i tu nie chodzi o to, że pieniądz lubi ciszę tylko o to, że oni mają wyjebane w ten klub. Darek napisał całość. A tu cyt Michała Głuszniewskiego z tweetera po wczorajszym spotkaniu "IMO sprawa Stomilu wygląda tak.Władze miasta nie chcą w żaden sposób sprzedać klubu i co za tym idzie go uratować.Dla ekipy urzędującego prezydenta najwygodniej będzie,jak Stomil będzie się błąkał po 3-4 ligach.Klub formalnie będzie,bez szans na rozwój,władze umyją ręce.Przykre"

 4. dzisiaj, 10:01 SzEFoo

  A teraz Kataryna wejdź w wypowiedź Ireneusza Sobieskiego i sobie odpowiedz sam na pytanie jakie szanse na rozwój w tym mieście ma Stomil. Kto lepiej zna realia od niego?

 5. dzisiaj, 09:39 SzEFoo

  Grzymowicz nie czuje w ogóle presji. Przekłada z tygodnia na tydzień kolejne spotkania. Jakby ta sprawa go interesowała to szybko by została sfinalizowana. Widmo upadku, a ten w najlepsze o dobrej atmosferze podczas spotkania z inwestorami i że rozmowy będą kontynuowane. Sprawa tego Brańskiego ponoć zakończona wg Twittera bo miasto nie chce sprzedać klubu z szansą na jego rozwój. Tu potrzeba reakcji bo oni się śmieją kibicom w twarz z Grzymowiczem na czele.

 6. wczoraj, 22:06 SzEFoo

  Ratuszowy pinokio blokuje wszystko żeby przypadkiem w Stomilu za dobrze nie było. Ewidentnie nie chce tu piłki nożnej na dobrym poziomie. Jeszcze bezczelnie wczoraj życzył AZS zwycięstw na fb w sytuacji kiedy Stomil umiera, a on przykłada do tego swoje łapy.

 7. wczoraj, 21:32 SzEFoo

  Przecież to już nawet śmieszne nie jest. Grzymowicz z ratuszową ekipą sobie z nas jaja robi, a kolejny tydzień mija od początku roku......

 8. wczoraj, 20:03 SzEFoo

  Można odnieść wrażenie, że takie przeciąganie rozmów w czasie ma na celu zapewnienie "pewnego spadku" żeby odbudowywanie klubu trwało od 2 ligi i miasto nie musiało się martwić o budowę nowego obiektu.

 9. wczoraj, 10:23 SzEFoo

  Miały w tym tygodniu być pozytywne informacje (w sumie już w kolejnym) i coś wiadomo czy dalej "trwają rozmowy w dobrej atmosferze"?

 10. 13.02.19 20:20 SzEFoo

  https://ro.com.pl/ireneusz-sobieski-grupa-dbk-jest-jedyna-prywatna-firma-ktora-byla-w-stanie-sprostac-konkurencji-wielkich-koncernow/01435332 w drugiej części wywiadu kilka zdań na temat Stomilu, a szczególnie władz Olsztyna, którzy zabijają piłkę w tym mieście. Słowa Sobieskiego w stu procentach oddają szopkę, którą robią ludzie w ratuszu od lat. Kto lepiej zna realia od kogoś kto wiele lat wspiera piłkę mimo tego co się tutaj dzieje.

 11. 13.02.19 15:29 SzEFoo

  Dopóki "u góry" sprawy się nie rozwiążą to nie ma co liczyć na niezłych grajków. A tu rozmowy trwają tygodniami. Oby tylko ze szczęśliwym zakończeniem.

 12. 09.02.19 18:24 SzEFoo

  Szacun dla Pana Szmita. Gdyby on był prezydentem tego miasta to ten klub byłby na zupełnie innym poziomie. Ale póki co czeka nas przeciętność i wieczna walka o byt bo dla Grzymowicza ten klub jest tylko problemem i gdyby nie presja ze strony kibiców to dawno by go nie było.

 13. 07.02.19 13:17 SzEFoo

  "Kolejne – już oficjalne informacje – powinny pojawić się w przyszłym tygodniu." I lecimy tak już z czwarty czy piąty tydzień?

 14. 06.02.19 18:32 SzEFoo

  Gdyby to była pierwsza akcja to pewnie i do 50tys byśmy doszli, a tak niestety jest jak jest. Ktoś coś wie nt spotkania kolejnego inwestora w ratuszu?

 15. 03.02.19 15:02 SzEFoo

  Przy normalnych miejskich władzach robi się to tak jak zrobiło Bielsko- Biała. Miasto spłaciło 3mln dług, sponsorzy się wtedy nie odwrócili i można rozwijać piłkę. Ale przy nienormalnych ciężko o pozytywne myślenie jeśli już praktycznie zespołu nie ma.

 16. 03.02.19 10:44 SzEFoo

  A co ma zrobić z klubem? Przecież nie rzuci 4mln na stół i nie uratuje go. Już coś wymyśli razem z jego doradcami żeby przełożyć na kolejny tydzień i dalej będzie nam pluł w twarz.

 17. 02.02.19 12:31 SzEFoo

  Tak to wina klubu,, że w mieście wojewódzkim nie ma infrastruktury sportowej. Najważniejsze, że kasa na nowe tramwaje była.

 18. 01.02.19 15:41 SzEFoo

  Dalej jednego nie rozumiesz. Ja to mam w dupie ile jeden czy drugi zarabia i gdyby to była Legia czy Lech nawet i po 50k niech pobierają, ale gdy wiesz, że klub od zawsze był biedny to przez takie działanie i podpisywanie chorych kontaktów mamy to co mamy. I tyle w temacie.

 19. 01.02.19 13:50 SzEFoo

  A to kto na zarzuty grzymka, że zarabia paręnaście tys odpowiedział w tvp Olsztyn, że ma ponad 7? Na pewno charytatywnie działał i ściągał swoich ludzi do klubu, którzy grali za pół darmo. Nie rób z ludzi idiotów, bo każdy wie jak to się ma do rzeczywistości. Stomil to taki klub gdzie nie jeden, nie dwóch zarobiło swoje jak się dobrze zakręcili.

 20. 01.02.19 13:15 SzEFoo

  Zaeabia(ł) to sobie przypomnij rozmowę w tvp Olsztyn ówczesnego prezesa z Grzymowiczowem i oświeć nas o co m.in. była kłótnia.

 21. 01.02.19 13:04 SzEFoo

  Chyba Ci się Roberty pomyliły.

 22. 01.02.19 12:25 SzEFoo

  Weźcie zbanujcie tego pietras mln. To nie jest kibic Stomilu. Już jest za późno, ale póki klub istnieje nie możemy czekać biernie. Klub wydając oświadczenie narazi się Grzymowiczowi, który liczył na cichy pogrzeb. Czas chyba na kibiców....

 23. 01.02.19 11:58 SzEFoo

  Tak panie Robercie Stomil Pana potrzebuje! Wypłatę do ręki 7-8 tys/mc do ręki plus swoich zawodników do klubu (po paręnaście do ręki) i jedziemy dalej biznes kręcimy na Stomilu... Takich ludzi teraz klub potrzebuje.

 24. 01.02.19 11:42 SzEFoo

  Zrobić wszystko żeby rozpocząć ligę! Dograć choćby juniorami i ludźmi stąd, którzy będą chcięli tu zostać. Chłopaki się poogrywają nawet kosztem porażek po 0-5 , 0-6 , a od nowego sezonu budować drużynę opartą na ludziach z regionu i druga liga jest do ogarnięcia. Może coś w międzyczasie się zmieni. Nie da się dłużej generować długu bo to nie ma sensu na dłuższą metę.

 25. 01.02.19 11:21 SzEFoo

  "(....)kolejnego komunikatu w powyższej sprawie należy się spodziewać w przyszłym tygodniu" skąd my to znamy? A za tydzień o kolejny tydzień. Nie wiem czy ratuszowi wiedzą kiedy rusza liga bo może się okazać, że rozmowy się zakończą po sezonie i się nie zorientują, że klub przestał istnieć. Kurwa krew zalewa patrząc na ich działania.

 26. 01.02.19 10:50 SzEFoo

  Pan Grzymowicz szybko ogarnął temat po wyborach. Kilka miesięcy i dopiął swego. A jak była dyskusja przed wyborami żeby na niego nie głosować bo nas zatopi na początku kolejnej kadencji to znaleźli się tacy co go bronili. To się zyściło. Czarny scenariusz jest taki, że zaczniemy jak Zawisza od B klasy bo mając blisko 5mln długu ciągnąć to 4 ligi wcześniej czy później znowu będą problemy.

 27. 01.02.19 10:31 SzEFoo

  Grzymowicz I Wielki zabierze głos w tej sprawie czy cisza będzie trwała tygodniami ?

 28. 01.02.19 08:41 SzEFoo

  Jeśli to tak się skończy, a na to się zapowiada- to wydymali nas koncertowo.

 29. 31.01.19 22:02 SzEFoo

  Ja bym zadał pytanie Grzymowiczowi co on na to? Ośmiesza te miasto, a w szczególności ten klub na całą Polskę. Jako właścicielowi (choćby nawet na siłę została zawiązana spółka) powinno choć trochę zależeć na tym klubie. A on zadbał długoterminowo żeby zniechęcić wszystkich kibiców do tego co się tutaj dzieje. Żal kibiców i ludzi związanych z piłką....

 30. 31.01.19 21:20 SzEFoo

  Wysyp nowych użytkowników aż razi w oczy i wszyscy Ci nowi popierają Roberta K. Zbieg okoliczności? Za Roberta K. klub przestałby istnieć parę lat wstecz.

 31. 31.01.19 10:43 SzEFoo

  Chodzą słuchy, że poszło z wmzpn zapytanie do PZPN o możliwość rozpoczęcia od 4 ligi, ale jaki to ma cel jeśli ogon w postaci 5mln będzie się ciągnąć latami. Już chyba lepiej dokończyć rundę juniorami i od 2 ligi próbować podnieść klub jeśli jest w ogóle taka możliwość.

 32. 30.01.19 20:40 SzEFoo

  Najbardziej rozbrajający jest spokój Grzymowicza twierdzącego, że teraz jest czas na sprawdzanie możliwości finansowych inwestorów. My mamy czas na cokolwiek? Jaja sobie z nas robi. Przecież to już nawet śmieszne nie jest. On nie jest głupi i wie (i dostał pewnie od prezesa informacje), że odkładając wszystko w czasie pogrzebał nasze szanse na utrzymanie, a teraz zostało pytanie czy w ogóle ten klub przetrwa bo to wszystko głównie od niego zależy....... od człowieka, który nawet na meczu Stomilu nigdy widziany nie był.

 33. 30.01.19 19:57 SzEFoo

  Też uważam, że postawa kibiców jest bierna, w myśl zasady jaką Grzymowicz powiedział po pierwszym marszu, że ulica nie jest najlepszym sposobem na rozwiązywanie takich problemów.... Wszystko idzie tak jak on zaplanował. Jest cisza, zaraz klubu nie będzie i nikt nie zaprotestuje. Nawet ostatnio w felietonie Tyszkiewicz zaznaczył, że powinniśmy wykrzyczeć pod ratuszem czego oczekujemy. Miłośnicy piłki, kibice, dzieciaki grający w akademiii z rodzicami, wszyscy co mają na sercu dobro tego klubu powinniśmy wyrazić sprzeciw wobec wieloletnich działań miasta od lat bo już jest za późno, a niedługo nie będzie czego zbierać.

 34. 30.01.19 14:54 SzEFoo

  Mógłby ktoś stworzyć list od kibiców do prezydenta uświadamiając go, że prowadzi działania na szkodę klubu i tu nie ma czasu bo klub jest w krytycznej sytuacji. Bo można odnieść wrażenie, że on sobie nic nie robi z tego, że dług rośnie, piłkarze odchodzą, a klub wisi nad przepaścią.....

 35. 30.01.19 14:13 SzEFoo

  "Konkretem jest na razie spotkanie prezydenta Olsztyna, Piotra Grzymowicza z kolejnym inwestorem, które odbyło się we wtorek. Jak powiedziała Marta Bartoszewicz, rzeczniczka prasowa prezydenta, za wcześnie jest rozmawiać o konkretnych działaniach. Teraz jest czas na sprawdzanie możliwości finansowych inwestorów oraz ich intencji. Maciej Radkiewicz z kolei podkreślił, że decyzja leży teraz po stronie miasta i prezydenta Grzymowicza – to miasto jest właściciel spółki Stomil Olsztyn." ten jak widać ciągle ma czas. Kolejne spotkanie pewnie za 2 tygodnie. Szopki ciąg dalszy.

 36. 30.01.19 14:03 SzEFoo

  A. Mnie też to rozbraja i najlepsze, że jeden czy dwóch gości (można się domyślić o kogo chodzi) zmienia nicki i odpisuje sam sobie w stylu "też tak słyszałem". Niektórzy zostali odsunięci od klubu i tylko ujadają czekając na jego upadek.

 37. 30.01.19 12:15 SzEFoo

  Miasto takie negocjacje powinno prowadzić na początku stycznia, a nie na ostatnią chwilę kiedy już teraz wiadomo, że lecimy z hukiem z 1 ligi bo wszyscy odeszli. Tak się załatwia sprawy w Olsztynie.

 38. 30.01.19 11:35 SzEFoo

  Nowego prezesa? Kogo? Najłatwiej rozporządzac czyjąś kasą i dopóki tutaj nie będzie kogoś kto ma sam kasę i pociągnie ten wózek to tutaj zawsze będzie ten sam problem czyli dorabianie się na Stomilu. Tutaj potrzeba kogoś pokroju Sobieskiego z DBK. Ktoś tu wspominał o Kiłdanowiczu w innym artykule. Przecież jakby on stał za sterami to tego klubu by dawno nie było bo miasto by nawet grosza nie dało. Za Borkowskiego byśmy za rok mięli dług 6mln bo by dalej trwało podpisywanie kontraktów bez pokrycia na zasadzie "jakoś to będzie ". Swoją drogą ewenementem jest to, że prowadził klub z doskoku i miasto się na to godziło i to jest cała puenta tego jak to miasto ma w dupie ten klub.

 39. 30.01.19 11:13 SzEFoo

  Od dawna miasto robiło wszystko żeby w tym klubie był chaos. Mimo wszystko parę lat z rzędu jakimś cudem udawało się utrzymywać i problem stadionu był aktualny. Teraz już wszystko zostało tak pociągnięte w czasie, że kolejny raz już to się nie uda. Ratuszowi zacierają ręce. Są dalej u władzy na kolejną kadencję z grzymkiem na czele, a w Stomilu gaszą światło i problemu z infrastrukturą stadionową nie będzie przez kolejne lata. A Grzymowicz tak to pięknie rozegrał, że nikt nie zaprotestuje. I czy byłby inny prezes to tak samo by się skończyło bo za wszystkie sznurki ciągnie miasto. A Grzymowicz ma ten klub w dupie i interesuje się nim tylko przed wyborami. Czemu nie poda dla mediów informacji, że się nie dogadał z inwestorami?

 40. 29.01.19 20:50 SzEFoo

  Temat nowego stadionu został rozwiązany na lata z czego ratusz na pewno się cieszy.

 41. 29.01.19 13:20 SzEFoo

  SNICKERS to info idzie zazwyczaj z jednego obozu- jednego z byłych prezesów . Co nie zmienia faktu, że miasto się nie dogada z inwestorami.

 42. 28.01.19 18:15 SzEFoo

  SNICKERS ja jestem realistą i nawet jak Grzymowicz się dogada z kimś (w co wątpię bo ma w dupie ten klub) to i tak za rok w drugiej lidze bo zanim nowy zespół się zgra to trochę potrwa.

 43. 28.01.19 17:52 SzEFoo

  Chodi Ty jesteś wiecznym optymistą, ale czas wreszcie zejść na ziemię.

 44. 25.01.19 23:44 SzEFoo

  W 4 lidze to wychowankami i juniorami byśmy sobie na spokojnie poradzili. Gorzej z długiem, który będzie się ciągnąć latami. Chyba, że do wtorku rzeczywiście ktoś przejmie Stomil i za rok w drugiej lidze będziemy się bić o powrót do pierwszej bo ciężko uwierzyć, że na szybkiego zmontujemy skład i utrzymamy się w pierwszej lidze. Jednak jest większe prawdopodobieństwo, że pole do popisu będą mięli nasi juniorzy w rundzie rewanżowej.

 45. 24.01.19 11:42 SzEFoo

  "(...) Tyle o budżecie. Środowa sesja Rady Miasta przyniosła też jeszcze jedno ważne rozstrzygnięcie – zgodę radnych na sprzedaż akcji spółki Stomil S. A. To otwiera nowe możliwości poszukiwania inwestora dla klubu. Jaki będzie efekt tych poszukiwań – zobaczymy, ale w odróżnieniu od budżetu gminy, budżet spółki wymaga szybkiej interwencji, więc warto dać klubowi szansę." To cytat z fb rządzącego . Możliwości poszukiwania inwestora. Ciekawe ile te poszukiwania potrwają.

 46. 24.01.19 11:23 SzEFoo

  Grzymowicz i tak nie odda za pół darmo jakiegoś terenu wzamian za uratowanie Stomilu więc nie napalałbym się na sprzedaż Stomilu w najbliższym czasie.

 47. 24.01.19 10:38 SzEFoo

  Sytuacja jest lekko mówiąc bardzo słaba. Nie ma ludzi do grania i nie ma póki co nowego inwestora, a miasto widać ma czas. Do końca tygodnia się dowiemy, że trwają negocjacje, które do łatwych nie należą i będzie już koniec stycznia... Przecież jakby komuś zależało to by temat został ogarnięty raz, dwa. A tu lecenie w ch..a trwa w najlepsze na niekorzyść klubu niestety. Oni żyją w innym świecie, albo robią to specjalnie wiedząc, że oddając klub w ostatniej chwili i tak nie zmontujemy zespołu konkurencyjnego w tej lidze.

 48. 23.01.19 19:13 SzEFoo

  Znając życie i te miasto skończy się tylko na tym głosowaniu i odrzuceniu oferty inwestora. Obym się mylił.

 49. 23.01.19 19:10 SzEFoo

  Jest zgoda na sprzedaż klubu, a to nie znaczy, że akcje sprzedane. Teraz Grzymowicz musi przystać lub nie na ofertę inwestora, a jakoś patrząc przez pryzmat pomocy miasta w ostatnich latach (obojętność wobec klubu) nie cieszyłbym się za szybko.

 50. 23.01.19 11:46 SzEFoo

  Nie przypominam sobie żeby Kiłdanowicz jakiegoś sponsora załatwił. A dużo się od innych nie różnił chcąc kasę od miasta. Najrozsądniejszy z tych wszystkich wydaje się obecny prezes, bo najłatwiej ściągać ludzi i dawać im po 15 tys, a później zdziwienie czemu klub coraz bardziej zadłużony jest.

 51. 22.01.19 11:33 SzEFoo

  I nawet jak klub nie płacił dla nich wysokich wynagrodzeń miesiącami to wcześniej czy później te wypłaty otrzymają bo inaczej dostaniemy punkty ujemne w kolejnym sezonie (tak jak to miało miejsce teraz). A dług klubu miesiącami rósł bo nie starczało m.in. na wypłaty.

 52. 22.01.19 11:26 SzEFoo

  Już pod koniec poprzedniej rundy było wiadomo, że piłkarze obciążający za mocno budżet nie będą grali w Olsztynie (wysokiej kontakty podpisywane za cczasów Borkowskiego). Dlatego odeszło paru i odejdzie też Tanczyk bo raczej z pensji swojej nie zejdzie, a przecież te 4mln tak czy inaczej będzie trzeba jakoś spłacić nawet jakby weszli nowi inwestorzy.

 53. 19.01.19 18:43 SzEFoo

  Emil na GO pisze o "niewielkim" promyku nadziei, miasto dementuje informacje o złożeniu póki co oferty, piłkarze uciekają, a po twarzy Radkiewicza na prezentacji Japońca nie widać w ogóle optymizmu. Dziwne to wszystko. Iwański na tweeterze napisał, że poniedziałek powinien być dla nas pozytywny. Pewnie chodzi o zmniejszenie ujemnych punktów. Ogółem ciężko być optymistą, ale miejmy nadzieję, że ten Bekdas rzeczywiście planuje przejąć klub.

 54. 18.01.19 13:53 SzEFoo

  http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24376173,pilka-nozna-stomil-olsztyn-wroci-do-ekstraklasy-klub-ma-przejac.html#s=BoxSportLink

 55. 18.01.19 13:19 SzEFoo

  Czyli jednak Begdas - wiele portali o tym trąbi. Lepiej Begdas od lat inwestujący w Polsce niż jakiś vanna ly z Kambodży.

 56. 18.01.19 12:22 SzEFoo

  Niektórzy tutaj nie ogarniają jednej podstawowej rzeczy, że jeśli ten klub nie trafi w "obce" ręce (inaczej mówiąc zostanie sprzedany) to upadnie jeszcze przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. Więc zamiast się cieszyć, że jest nadzieja to trwa licytacja ile akcji klubu powinien nabyć inwestor. Od tego są ludzie w klubie i ratuszu żeby wymyślić optymalne rozwiązanie na tę chwilę.

 57. 17.01.19 12:01 SzEFoo

  Jeśli miasto wstępnie się dogadało czyli jakiś atrakcyjny dla inwestora teren jest na sprzedaż. Tak jak napisał Chodi jeśli w ratuszu nie pracują bałwany to tak sporządza umowę żeby nie było jak z galerią warmińska, która zaraz po wybudowaniu wypowiedziała umowę. Mnie ciekawi co ma zamiar zrobić ze stadionem bo taki temat był poruszany. Jakby np dołożyli się do budowy pierwszej trybuny i utrzymywali zespół przez x lat to miasto miało by duży problem z głowy i wtedy pewnie się dogadają z jakimiś gruntami.

 58. 16.01.19 16:03 SzEFoo

  Tymczasem już 23 stycznia olsztyńscy radni zagłosują nad podjęciem stanowiska w sprawie zbycia akcji Stomilu Olsztyn i wyjścia gminy ze spółki. - Rada Miasta Olsztyna akceptuje podjęcie działań zmierzających do pozyskania inwestora dla spółki Stomil Olsztyn S.A. z siedzibą w Olsztynie, które będą zmierzały do zbycia akcji spółki, których właścicielem jest Gmina Olsztyn, co ostatecznie będzie prowadziło do wyjścia Gminy Olsztyn ze spółki – czytamy w projekcie tego stanowiska.

 59. 16.01.19 14:47 SzEFoo

  Pieniądze lubią ciszę czy cisza przed burzą?

 60. 12.01.19 17:08 SzEFoo

  To byłoby za piękne żeby było prawdziwe. Ale kto wie może wreszcie karta się odwróci i nie będzie żebraniny co pół roku. Jeśli Grzymowicz szybko ogarnie temat to pierwszy raz zrobi coś więcej niż tylko pozorowane działania. Po sprzedaży większościowych udziałów na pewno część sponsorów wróci do klubu widząc, że jednak miasto robi pierwszy krok w stronę odbudowy klubu i piłki w stolicy Warmii i Mazur.

 61. 11.01.19 11:26 SzEFoo

  Dziś się powinno wszystko wyjaśnić. Oby tylko Grzymowicz chciał się dogadać bo wiadomo, że dla niego ten klub jest obojętny.

 62. 10.01.19 11:52 SzEFoo

  Do przewidzenia to było, że spotkanie zostanie przełożone. Niedługo przez takie gierki zostanie nam grać juniorami.

 63. 07.01.19 18:28 SzEFoo

  Widać ktoś tu na siłę próbuje bronić Grzymowicza. Jakbyś Mariusz nie zauważył to korki w mieście są większe od kiedy powstały tramwaje, a nikt na siłę ludzi do jeżdżenia komunikacją publiczną nie zmusi. Jedyna nadzieja, że obwodnica zmniejszy korki w godzinach szczytu. Idąc Twoim tokiem myślenia to powinno się skończyć z piłką seniorską w wielu miejscach w Polsce i stawiać tylko na młodzież. A ta młodzież potem będzie uciekać do większych ośrodków i gdzie tu interes. Jeśli nie będzie dobrej woli Grzymowicza w rozmowach z inwestorem na dniach to można gasić światło.

 64. 07.01.19 13:17 SzEFoo

  Dług to jedno... Tu nie ma pieniędzy na bieżącą działalność bo mało kto chce sponsorować ten klub. Niedługo się zyści to o co walczył latami Grzymowicz. Przez lata zniechęcał kibiców (bo miasto dołożylo dużą cegiełkę do tego żeby panował tu chaos) i niedługo zgasi światło i nikt nie zaprotestuje bo wszyscy już mają tego dość. Dobrze to rozegrał.

 65. 06.01.19 13:30 SzEFoo

  Na fb ktoś zamieścił informację, że chodzi o Zahorskiego i Abbota.

 66. 01.12.18 19:13 SzEFoo

  Niestety, ale chodzą słuchy, że to mogła być ostatnia runda w 1 lidze.... Oby okazało się inaczej ...

 67. 01.12.18 12:34 SzEFoo

  Zapomniałeś o małym aspekcie, a mianowicie ok wykorzystywanie wizerunku piłkarza przez lokalną firmę np DBK i Grzesiu Lech, a dalej mając swoją firmę, którego piłkarza byś opłacał wzamian za wykorzystanie jego wizerunku? Tutaj za dużo dobrych grajków 1 ligowych to nie ma, a pensje niestety mocno obciążają ten biedny klub.

 68. 01.12.18 09:59 SzEFoo

  Jak rozplanował? Blisko 2,5 mln przychodu od sponsorów i z dnia meczowego i wygranie PJS (1.6 mln brutto). Co by dopięło... prawie budżet. A gdzie tu spłacanie ogona w tym planie? Jak widać Borkowski nie miał żadnego planu. Podpisywał kontrakty na zasadzie, że może znajdzie się w trakcie rundy sponsor lub inwestor. Tak się kończy życie ponad stan. A to się ciągnie już od czasu kiedy galeria wykładała 2mln rocznie bo już wtedy zaczęto zadłużać klub, później era Kiłdana gdzie kontakty też były podpisywane wysokie no i wspomnianego Borkowskiego i mamy całość do kupy czyli ok 3.5 mln długu.

 69. 30.11.18 21:01 SzEFoo

  Czyli w skrócie nic się nie zmieniło. Miasto gra na zwłokę. Mecz się odbędzie, a później pół zespołu odejdzie za darmo (zostaną Ci, których nikt nie weźmie). Później przełożą walne na styczeń, bo Borkowski nie będzie miał czasu zaszczycić swoją obecnością. I tak Grzymowiczowi graj w tą gierkę na niekorzyść klubu.

 70. 30.11.18 19:41 SzEFoo

  Po co było te walne? Żeby przekazać opinii publicznej, że dług rośnie? Kontynuowane jest działanie mające na celu zniechęcać reszte kibiców...

 71. 30.11.18 18:41 SzEFoo

  Coś wiadomo?

 72. 30.11.18 12:00 SzEFoo

  Owsian popierałeś przecież przed wyborami Pana G. jako mniejsze zło jeśli mnie pamięć nie myli.

 73. 30.11.18 11:00 SzEFoo

  Poczekajmy dziś do walnego bo chodzą różne płotki. Jedna też jest taka, że klub normalnie wystartuje w rundzie rewanżowej. Miasto ma też pomóc i skład się uszczupli o tych co obciążają mocno budżet (chyba, że zejdą z wysokich kontaktów). W sobotę wszyscy na mecz! Tylko zwycięstwo!

 74. 24.11.18 22:32 SzEFoo

  Ten Góral póki co to na pewno jest lepszy od naszych wychowanków z przodu. A to, że dobrych dośrodkowań w trakcie całego meczu było jak na lekarstwo to chyba nie jego wina. Jeśli nie tracimy frajerskich bramek to wygrywamy. Dziś niestety obie były do uniknięcia.

 75. 20.11.18 13:51 SzEFoo

  Nie wiem jakie są koszta zabezpieczenia meczu podwyższonego ryzyka, ale jakby przyjechało 500 kibiców gości x 20zł = 10 tys z samych kibiców gości.

 76. 20.11.18 11:42 SzEFoo

  Klub odwoływał się w ogóle w tej sprawie?

 77. 18.11.18 23:15 SzEFoo

  Już poprzednik na fb zadeklarował się, że przyjdzie więc wszystko powinno być jasne już niebawem. A teraz najważniejsze żeby zawodnicy normalnie trenowali, podpisać umowy z tymi "sponsorami" (jeśli takowi są) i pójść za ciosem w sobotę zdobywając kolejne 3 pkt. Wyniki na pewno pomagają w rozmowach z potencjalnymi sponsorami.

 78. 18.11.18 18:46 SzEFoo

  Jak ma dług nie rosnąć jeśli brak nam sponsorów, a miesiące mijają i płacić trzeba. Jeśli mnie pamięć nie myli to DBK też do konca tej rundy ma podpisaną umowę, a potem nie wiadomo czy przedłuży (chyba jako jedyny wiernie wspiera ten klub). Tu potrzeba sponsorów, a na horyzoncie ich nie widać...

Ocena komentarzy użytkownika

345   677   33.76%

SzEFoo na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 10.05.04 23:37

Postów na forum: 433

Zobacz profil użytkownika