SzEFoo - komentarze (65 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. dzisiaj, 11:58 SzEFoo

  A kto tu przyjdzie??? Nikt poważny, jedynie ludzie stąd. Dajcie im szansę. Powodzenia !

 2. wczoraj, 20:41 SzEFoo

  Trzeba mieć nadzieję, że zespól jest dobrze przygotowany fizycznie i przy odpowiednim zestawieniu składu trochę tych punktów do końca roku złapiemy.

 3. wczoraj, 20:39 SzEFoo

  Jak już biorą Zajączkowskiego to znaczy, że nie jest dobrze i to jest opcja olsztyńska "na szybkiego" aby ktoś ten wózek ciągnął dalej... Ale nikt poważny tu nie przyjdzie wiedząc co od lat się tu dzieje.

 4. wczoraj, 19:11 SzEFoo

  Akurat Żukowski w Huraganie robił dobrą robotę tylko ktoś ostatnio pisał, że nie ma papierów żeby prowadzić klub 1 ligowy.

 5. wczoraj, 18:47 SzEFoo

  Kiereś znalazł dobre alibi "nie ma sianka - nie ma granka". Jakby nie było zarabiał tu grube pieniądze jak na olsztyńskie warunki, a wyniki w tej rundzie kiepskie. Mimo wszystko jeden z lepszych trenerów jacy tu byli w ostatnim czasie. Oby teraz nie zamiana z siekierki na kijek i powroty po olsztyńsku.

 6. 17.10.18 10:04 SzEFoo

  Grzymowicz jak widać nie jest głupi i trochę głosów sobie kupił przed wyborami m.in. tą murawą. Przypomnijcie sobie jednak jakie hasło było podczas euro i w jakiej sytuacji był klub kiedy palone były znicze pod klubem. Jeśli czegoś nie zmienimy to będzie dalej marazm po wyborach.

 7. 16.10.18 11:17 SzEFoo

  Owsian to idź i głosuj na Grzymowicza. Tylko potem nie narzekaj, że nikt nie chce w ten klub zainwestować. Raz, że wina stadionu, dwa władz, którzy nawet się nie kryją z tym, że Olsztyn stać na maksymalnie 3 ligę (nie na drugą bo to też duże koszta). I wtedy zrozumiesz, że dopóki nie będzie zielonego światła z ratusza na większą pilke w tym mieście to nic się nie zmieni. Małkowski też raczej nie pomoże więc trzeba dać szansę komuś spoza tego układu.

 8. 15.10.18 19:34 SzEFoo

  Darek z ostatnim zdaniem się z Tobą zgodzę, że bez odpowiednich radnych to Prezydent za wiele nie może zdziałać. Ale jeśli chodzi o porównywanie 2003 roku do teraz to się nie zgodzę mimo, że nie jestem za Małkowskim. Teraz są dużo większe możliwości niż kiedyś (przed wejściem do UE). A światła i murawa to był mus żeby grać na tym szczeblu rozrywkowym w piłkę.

 9. 15.10.18 19:10 SzEFoo

  Owsian tylko jest jeden problem. Głosować na kogoś kto ma małe szanse otrzymania 5 proc głosów- to jak głos stracony. Bo mało prawdopodobne by ktoś z trójki Grzymowicz- Małkowski i Wypij włączył się do gry.

 10. 15.10.18 18:22 SzEFoo

  A co może powiedzieć Grzymowicz?? Przecież teraz i 5mln by obiecał aby tylko parę osób więcej zagłosowało na niego. Na szczęście duże prawdopodobieństwo, że wreszcie Olsztyn się go pozbędzie i sport chociaż trochę odżyje w tym mieście. Głosuje na młodego Wypija, ale choćby wygrał Małkowski gorzej niż za Grzymowicza nie będzie bo dla Stomilu za wiele to on nie zrobił przez te lata.

 11. 14.10.18 10:42 SzEFoo

  Dokładnie ile może dawać Budimex jeśli łączny przychód klubu od sponsorów i z dnia meczowego wyliczyli na 2,3 mln zł. To nie jest Galeria co sama dawała 2 mln zł... Czy my doczekamy kiedyś stabilizacji finansowej w tym klubie? Bo od czasów ex wiecznie ten sam problem poza pojedynczymi sezonami gdy w Stomilu był Halex czy Galeria.

 12. 10.10.18 22:58 SzEFoo

  Do "1945": te sondaże są o kant ch... więc nimi nie ma co sobie zaprzątać głowy. Nie chce mi się wierzyć, że Grzymowicz znowu wygra. Gdzie nie spytasz to nikt na niego nie głosuje.

 13. 09.10.18 14:47 SzEFoo

  Tu do wyborów raczej nic się nie wydarzy. Wszystko zapewne się rozegra po nich. A co Prezes ma powiedzieć jesli logicznym jest, że nikt poważny w ten klub nie wejdzie nie znając planów miasta wobec Stomilu. Dlatego lepiej namawiać znajomych żeby nie głosowali na P.G bo po tych transparentach będzie jak po poprzednich wyborach się mścił (jeśli by wygrał).

 14. 08.10.18 14:40 SzEFoo

  Tylko porównaj to z innymi miastami. Ostatnio się to poprawiło, bo wybory się zbliżają wielkimi krokami. Przypomnij sobie co było wcześniej... co roku 200-300 tys zł za promocję miasta. Tak mało żadne miasto w 1 lidze nie wspierało swoich klubów piłkarskich. I jeśli wygra Grzymowicz to jak to napisałeś będzie można powoli gasić światło.

 15. 07.10.18 18:59 SzEFoo

  Na pewno Grzymowicz i Małkowski i najprawdopodobniej Wypij - tych trzech kandydatów będzie się „biło” o władzę w Olsztynie. O ile wg mnie na tych pierwszych dwóch nie ma sensu głosować z perspektywy Stomilu (Małkowski też miał swoje 5min i za wiele dla Stomilu nie zrobił) to przedstawiciel PiSu ostatnio jest widywany często na meczach w Olsztynie. Tylko pytanie czy tylko ze względu na wybory czy wcześniej już chodził na Stomil. Za nim przemawia to, że jest z partii Jerzego Szmita (szkoda, że on sam nie startuje) i to, że nie jest starym komuchem. A chyba czas dać szansę „młodym” w tym mieście bo inaczej nic się nie zmieni. Wydaje się, że zwycięstwo PiS (którzy są u władzy) to dla nas jedyna szansa na dofinansowanie nowego stadionu i jakieś światełko w tunelu dla tego klubu....

 16. 07.10.18 16:40 SzEFoo

  @Adaśko zgodzę się z Tobą jeśli chodzi o infrastrukturę, że to zadanie miasta i już dawno powinien tu stać kameralny obiekt. Jeśli byłby stadion to łatwiej o sponsorów/ inwestorów, a co za tym idzie łatwiej o lepszych grajków i stabilizację w klubie. Jeśli miasto stworzyłoby sprzyjające warunki do rozwoju piłki to teraz byśmy byli w innym miejscu, a w Olsztynie trwa marazm od lat i dopóki nie zmieni się władza to nikt poważny w ten klub nie zainwestuje swoich pieniędzy. Dlatego przed wyborami Radkiewicz nie znajdzie sponsorów bo nie wiadomo kto będzie rządził tym miastem i jakie będzie miał plany odnośnie piłki.

 17. 07.10.18 13:08 SzEFoo

  Ryba psuje się od głowy i tu chyba każdy będzie zgodny, że dopóki Grzymowicz będzie rządził miastem, dopóty będzie marazm w tym klubie. A ta pomoc przed wyborami niech nikomu nie mydli oczu (dofinansowania z miasta w ostatnim czasie). Pytanie brzmi na kogo głosować, żeby podnieść ten klub z kolan? Bo tu jeszcze jest o co grać.

 18. 07.10.18 11:33 SzEFoo

  Jeszcze za wcześnie na gaszenie świateł... Dopiero 13 kolejek za nami i przed nami w drugiej rundzie 9 kolejek z rzędu u siebie. Jest o co grać! Do tego za chwilę gramy u siebie z Puszczą i Garbarnią. Każdy widzi, że nie mamy kim straszyć z przodu i w przerwie zimowej koniecznie trzeba wzmocnić ofensywę! A póki co trzeba tych punktów trochę jeszcze zrobić (żeby mieć ich koło 20stu kończąc rundę). Niedługo wybory i dla nas ostatnia szansa na dobrą zmianę, bo jeśli wybory znowu wygra Grzymowicz to powoli będzie można gasić światło, bo dla niego chaos w tym klubie jest jak widać na rękę.

 19. 03.10.18 21:31 SzEFoo

  Dramat straszny! Przez cały mecz żadnej "setki". Warta w pierwszej połowie tragiczna, ale zobaczyli, że Stomil nie jest dużo lepszy to zaczęli atakować w drugiej połowie. Stomilu gra do zejścia Lecha (jedynego oprócz Kuna gościa z jakimkolwiek pomysłem) mocno średnia, po zejściu tragiczna....

 20. 02.10.18 21:05 SzEFoo

  "Rada Nadzorcza Stomil Olsztyn S.A. zaleciła Zarządowi Spółki przeprowadzenie audytu Fundacji Akademia Sportu Stomil Olsztyn w zakresie prowadzonej gospodarki finansowo-księgowej. Zarząd Spółki będący Fundatorem Akademii, podjął decyzję o powiększeniu składu Zarządu Fundacji - o szczegółach poinformuje w oddzielnym komunikacie. W związku z powyższym, uchwała o odwołaniu prezesa Fundacji Akademii Sportu Stomil Olsztyn zostaje uchylona."

 21. 30.09.18 13:50 SzEFoo

  Ja bym proponował byśmy dali mu trochę czasu, bo to nie jest magik, że w miesiąc czy dwa zmieni postrzeganie klubu i spłaci prawie 2 mln dług. Ma wizję prowadzenia tego klubu, plan żeby do końca roku spłacić zaległości więc cierpliwości. Ciekawa sytuacja też z akademią. Ciekawe kogo jutro ogłosi klub nowym Prezesem i jak się odniesie do całej sytuacji.

 22. 29.09.18 11:56 SzEFoo

  Dziwna zagrywka, ale poczekajmy do poniedziałku co mają zainteresowane strony do powiedzenia...

 23. 28.09.18 14:01 SzEFoo

  Akurat były prezes Borkowski ma konferencję parę razy w tygodniu na fb pod nickiem "Stomil Cup" mniej więcej po godz. 24 (możliwe, że po paru mocniejszych). Także jak ktoś chce poczytać "ciekawe" przemyślenia to pod tamtym adresem szukać.

 24. 28.09.18 12:25 SzEFoo

  Słabe losowanie. Klub nie zarobi na biletach, a nawet straci bo koszta związane z wyjazdem. Dwa, że Wigry nie odpuszczą, a my tam pewnie pełnym składem nie pojedziemy. Biorąc pod uwagę ostatni sezon to my powinniśmy być gospodarzem, ale wylosowali inaczej.

 25. 26.09.18 23:33 SzEFoo

  Stomil dryfuje od paru lat i dopóki nie znajdzie się inwestor/sponsor strategiczny (coś w stylu galerii, która dawała 2mln zł rocznie) to klub będzie coraz bardziej zadłużany aż w końcu nie dogramy którgoś sezonu do końca. Grzymowicz milczy bo wybory tuż tuż... i czeka na rozwój wydarzeń. Od kiedy odeszła GW to trochę wstyd, że Stomil kojarzy się tylko z długami i proszeniem o pieniądze od miasta czy kibiców...

 26. 25.09.18 19:30 SzEFoo

  Dalej obowiązuje zasada, że zespól z niższej ligi gra u siebie w kolejnej rundzie czy np. możemy już trafić Legie na Łazienkowskiej?

 27. 25.09.18 17:30 SzEFoo

  Brawo ! Teraz tylko czekać na losowanie i możliwy hit w Olsztynie.

 28. 22.09.18 23:46 SzEFoo

  Wg mnie Lesiu zawodnik meczu zdecydowanie i to raczej nie podlega dyskusji.

 29. 19.09.18 21:57 SzEFoo

  Na 90minut.pl kibice z Jastrzębia piszą, że Stomil był solidniejszy, ale szczęście uśmiechnęło się do nich- tym razem. Ile to już razy Kiereś mówił, że słabsi nie byliśmy, a przegrywamy. Nie widzę innej opcji jak teraz się przełamać w Olsztynie bo jeszcze mnóstwo meczów przed nami (i większość u siebie) i czas zacząć wygrywać, bo wyniki ani nie przyciągają sponsorów, ani kibiców!!

 30. 19.09.18 21:10 SzEFoo

  Niestety, ale piłkarze nie pomagają dla… Prezesa w szukaniu nowych sponsorów. Jesteśmy na samym dnie. Ostatnie miejsce w tabeli stało się faktem. Z Odrą koniecznie 3 pkt bo będziemy w czarnej dupie.

 31. 17.09.18 19:24 SzEFoo

  Dobra nie róbmy już jaj. Sam nowy stadion by sprawił, że na meczach by było po 6-8 tys (popatrzcie co jak frekwencje wzrosły na nowych obiektach w innych miastach). W Olsztynie optymalne byłoby ok. 12 tys z możliwością rozbudowy do 15tys(jeśli klub grałby w ex). Frekwencję robią głównie zwykli kibice, a takich ciężko przyciągnąć na naszą ruinę- na ten przeciętny poziom piłkarski od lat niestety.

 32. 17.09.18 14:23 SzEFoo

  Dokładnie nie ma się czym chwalić bo w ciągu dwóch, trzech dni przedsprzedaży nie powinno być biletów, a znając życie pewnie wszystkie bilety nie pójdą.

 33. 16.09.18 19:34 SzEFoo

  W radiu Olsztyn powiało optymizmem w rozmowie z prezesem Radkiewiczem. Jego cel to wyjście z długów do końca roku. M.in. przeprasza za ostatnie wyniki zespołu i zaprasza wszystkich na mecz z Odrą. Jeśli rzeczywiście klub ma spłacić długi do konca roku to albo miasto wyłoży 2mln zł, albo jest na rzeczy temat z jakimś mocnym sponsorem. Powodzenia Prezesie w działaniu!

 34. 16.09.18 11:43 SzEFoo

  Początek sezonu super jak nigdy, a później powrót do naszej olsztyńskiej przeciętności i znowu walka żeby się wydostać spod strefy spadkowej... Najbliższy mecz w Jastrzębiu, które u siebie słabo się prezentuje. Czas najwyższy wygrać!! Później do końca roku czeka nas jeszcze m.in. 8 meczów przy Piłsudskiego i na wiosnę 6 meczów z rzędu u siebie. Spadają tylko trzy zespoły (baraży bodajże nie ma) więc jest gdzie zdobywać punkty tylko czas wreszcie wrócić do poziomu z początku rozgrywek...!

 35. 13.09.18 20:48 SzEFoo

  Zapomniałeś o stracie za rok 2017. A te 500k to pewnie się rozeszły na wyjazdy i wynagrodzenia w lipcu i sierpniu. Od kiedy odeszła galeria to budżet chyba nigdy nie był spięty. Oni dawali 2mln zł to tyle co wszyscy sponsorzy teraz razem wzięci i tu jest problem, że bez większego sponsora my wcześniej czy później utoniemy.

 36. 12.09.18 19:07 SzEFoo

  "Stomil otrzymał również milion 600 tysięcy złotych z Polskiego Związku Piłki Nożnej za zwycięstwo w rywalizacji „Pro Junior”. Jest to nagroda za wystawianie w składzie młodych zawodników w walce o ligowe punkty. Miało to pomóc w spłacie długów – zaznacza prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. Pan prezes Borkowski mówił o tym, że jest dobrze. Pieniądze, które z Pro Junior otrzyma wystarcza na pokrycie zobowiązań. A dzisiaj słyszymy, że sytuacja jest inna." Pietrek z Ratusza zdziwiony bo były Prezes go okłamał. Może dziś około północy StomilCup się wypowie o co w tym wszystkim chodzi.

 37. 12.09.18 13:18 SzEFoo

  Po prostu żeby klub mógł normalnie funkcjonować potrzeba w 1 lidze ok 4mln zł. A nasze roczne przychody to z tego co pamiętam 2,3mln (gorsze w lidze ma tylko Puszcza). Więc bez nowych sponsorów/inwestorów z każdym rokiem dług będzie rósł o kolejne miliony.

 38. 12.09.18 12:57 SzEFoo

  Niedawno w radiu uwm fm Borkowski twierdził, że wychodzimy na prostą i długu prawie nie ma. Nie zauważył jak widać fakturki na 2mln zł. Mistrzostwo. Brawa dla niego. Teraz miasto musi wyłożyć kasę na ten dług bo inaczej leżymy. A , że nie wyłoży (bo ostatnio dali 1,5mln zł) więc nadzieja jedynie w Radkiewiczu i jego odbyciu w biznesie. Bez znajomości nikt tu nie wejdzie w sponsoring.

 39. 11.09.18 18:57 SzEFoo

  Najważniejsze w tym roku to pozbycie się Grzymowicza z funkcji prezydenta Olsztyna. Za jego kadencji stadion nie powstanie. A bez stadionu żaden poważny inwestor na dłużej tu nie zawita.

 40. 08.09.18 11:11 SzEFoo

  Nowa murawa ma przecież system zraszaczy więc raczej to nie będzie problem żeby ktoś je włączył i żeby murawa była podlana. Kosiarka też jest nowa więc z koszeniem na stadionie problemów nie powinno być. Gorzej z bocznym(treningowym) tak jak napisaliście.

 41. 05.09.18 19:08 SzEFoo

  No właśnie znalazłem wzmiankę na sport.egit.pl bo na filmiku Emila kiedy tłumaczył nt. bieżni strasznie przycinało.

 42. 05.09.18 18:09 SzEFoo

  Co z bieżnią? Zlikwidują ją? Bo z tego co pamiętam tam też miała być trawa i większe możliwości do treningu.

 43. 01.09.18 19:51 SzEFoo

  No cóż początek sezonu nadspodziewanie dobry, ale wracamy już na swoje tradycyjne 1 ligowe granie czyli walkę o ligowy byt. Obyśmy tylko się tymi wyjazdami nie zakopali na dnie bo później trzeba będzie gonić stawkę meczami w Olsztynie.

 44. 26.08.18 20:29 SzEFoo

  Tylko, że my z teoretycznie mocniejszymi gramy lepiej (patrz Bielsko czy Tychy) więc z Rakowem da się na pewno wygrać jesli zagramy mądrze z kontry i będziemy skuteczni z przodu. W tej lidze każdy z każdym może wygrać.

 45. 25.08.18 13:50 SzEFoo

  Kto sie orientuje jak odczytać te sprawozdania? Bilans zysków i strat za rok 2017 - spółka wykazała stratę ponad 1,5 mln zł... Za rok 2018 (do 30.06) dzięki PJS i kasy od miasta spółka jest na plusie ponad 450 tys zł i pytanie czy my jesteśmy na plusie blisko pół miliona wliczając długi z poprzedniego roku czy na minusie ponad milion zł sumując 2017 i 2018 ?

 46. 24.08.18 16:48 SzEFoo

  PJS*

 47. 24.08.18 16:47 SzEFoo

  Kiedy ma się ukazać audyt? Bo chodzą słuchy, że dług może być większy niż jak tu przychodził Borkowski. Oby się to nie potwierdziło... Po tym jak miasto dało 0,5mln i z PKS wpadło 1,3 mln wydawało się, że wychodzimy na prostą finansowo.

 48. 23.08.18 17:41 SzEFoo

  Z tym, że Budimex w naszym województwie ma sporo inwestycji, gdzie nie pojedziesz i widzisz budowy dróg to banery Budimexu widać . Wiadomo, że mają w tym interes żeby sponsorować Stomil bo nikt za darmo pieniędzy nie daje. Kto wie czy za jakiś czas kolejna wielka inwestycja nie ruszy tj. budowa obwodnicy północnej, a wtedy Budimex murowany kandydat do zwycięstwa.

 49. 17.08.18 22:35 SzEFoo

  Przecież jeden młodzieżowiec musi grać więc o co Ci Chodi chodzi z tym punktowaniem w PJS. Ja bym tu raczej upatrywał dobrej pracy trenera niż silnej kadry. Tak czy inaczej jest progres i oby tak dalej.

 50. 17.08.18 21:09 SzEFoo

  No no... robi się ciekawie! Brawo Pany !

 51. 17.08.18 11:46 SzEFoo

  A co każdy myślał, że przyjdzie nowy prezes, a razem z nim sponsor co będzie dawał po 3mln na sezon? Nie zdziwię się jak wyjdzie na audycie, że zadłużenie klubu dalej jest powyżej 0,5 mln zł i wygranie PJS i kasa z miasta nie wyprowadziły klubu na prostą. Jeśli klub ma przychody roczne 2,8 mln zł to żaden czarodziej tu nie pomoże. Nie dziwię się prezesowi, że zaczął od szukania sponsorów bo w innym wypadku dług będzie narastał. Ja na Radkiewicza liczę i życzę mu powodzenia.

 52. 05.08.18 19:17 SzEFoo

  Jak wywalczą szybko utrzymanie to potem mogą masowo wstawiać wychowanków i nadgonimy stawkę.

 53. 04.08.18 20:23 SzEFoo

  Szacun Pany! Oby tak dalej. Piwko od razu inaczej smakuje!

 54. 01.08.18 19:32 SzEFoo

  Największym problemem tego klubu są przychody na haniebnie niskim poziomie jak dla miasta wojewódzkiego. I póki się to nie poprawi to wiecznie będą generowane długi, bo chcąc mieć w miarę konkurencyjną drużynę trzeba trochę grosza sypnąć dla zawodników, ale z takimi przychodami to niestety potem klub zaczyna się zadłużać. I albo stawiać na tańszą młodzież jak np. robią to od roku Wigry (im akurat po ciężkim początku się to udało), albo znaleźć kolejne źródła finansowania bo inaczej problem będzie wracał jak bumerang i znowu Grzymowicz będzie musiał pomagać. Tylko problem w tym, że po wyborach jeśli wygra... taki hojny już dla nas nie będzie. Nadzieja w nowym Prezesie i jego obyciu w świecie biznesu, że zmieni postrzeganie tego klubu i ktoś zechce łożyć na ten klub swoje pieniądze, bo kto wie czy np. to nie będzie ostatni sezon sponsoringu przez Budimex? ? A samymi miejskimi spółkami + DBK za długo ten klub nie pociągnie.

 55. 30.07.18 18:53 SzEFoo

  Optymistycznie to wszystko wygląda. To może być Prezes przez duże P, którego dawno tu nie było. Oby tylko ten raport nie przedstawiał jakiegoś dużego długu, a powinno być dobrze. Powodzenia Prezesie!

 56. 28.07.18 17:35 SzEFoo

  Coś na pewno wymyślą nawet kosztem dokładania mln. Przecież zakupili już nawet tramwaje to wątpię żeby zrezygnowali z tej inwestycji.

 57. 28.07.18 17:28 SzEFoo

  Dobry i remis na początek. Można odnieść wrażenie, że brakuje alternatywy dla Górala z przodu. Przydałoby się do końca sierpnia wzmocnić siłę rażenia.

 58. 28.07.18 11:37 SzEFoo

  Tylko, że zburzenie trybun nie gwarantuje nam rozpoczęcia budowy nowych. W 2019 roku rozpoczyna się inwestycja tramwajowa więc jakby zburzyli trybuny w tym roku (prócz krytej) to przez 2-3 lata będziemy grać na "stadionie" z jedną starą krytą. To jest wersja pesymistyczna.

 59. 28.07.18 11:13 SzEFoo

  No i trzeba przyznać, że Grzymowicz dobrze rozgrywa swoją grę polityczną od jakiegoś czasu. Wystarczy spojrzeć ile negatywnych komentarzy na tej stornie było pod jego adresem jeszcze rok, dwa temu. Dla niego każdy głos jest na wagę wygrania kolejnych wyborów biorąc pod uwagę osoby startujące w wyborach. Niech tylko wszyscy pamiętają co było jeszcze niedawno, bo jestem przekonany, że gdy znowu wygra już tak angażować się w sprawy klubu nie będzie...

 60. 28.07.18 10:17 SzEFoo

  Dwa dni temu zaprezentował klub stroje i na nich loga sponsorów. Forbet rzecz jasna nie ma, ale co z przemysłówką i mpec'em?

 61. 28.07.18 10:12 SzEFoo

  Też jestem ciekaw raportu z sytuacji jaka jest w klubie. Na jakim poziomie jest dług klubu bo po ostatniej wypowiedzi poprzedniego prezesa w radiu Olsztyn można powątpiewać, że wszystko zostało spłacone mimo pieniędzy z PJS (1.3mln zł netto).

 62. 27.07.18 18:11 SzEFoo

  Powodzenia Prezesie! Najwyższy czas aby największy klub na Warmii i Mazurach zaczął funkcjonować jak profesjonalny klub by w przyszłości wrócić tam gdzie nasze miejsce czyli do ekstraklasy.

 63. 27.07.18 17:34 SzEFoo

  Dzięki dla Borkowskiego i powodzenia dla nowego Prezesa. Oby tę funkcję nie pełnił z doskoku jak to było dotychczas, a normalnie pracował nad przyszłością tego klubu. Patrząc na ostatnie funkcje jakie sprawował to może być strzał w dziesiątkę.

 64. 24.07.18 22:29 SzEFoo

  na temat napastnika dziś wywiadzie Kiereś powiedział, że jeśli dojdzie to będzie to młodzieżowiec, a czy będzie potrzeba pokażą pierwsze kolejki.

 65. 24.07.18 12:48 SzEFoo

  Zapewnienie, że zrobią jakąś prowizore i za jakiś czas znowu będzie boisko zalane. Kanalizacja dookoła całego stadionu się nadaje do wymiany i takie kwiatki będą co jakiś czas wychodzić.

Ocena komentarzy użytkownika

298   559   34.77%

SzEFoo na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 10.05.04 23:37

Postów na forum: 433

Zobacz profil użytkownika