waldi812 - komentarze (20 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 06.12.17 14:01 waldi812

  Uważam, że odejście nie będzie korzystne ani dla Artura ani dla klubu. Widząc, jaka jest sytuacja w klubie i nosząc go w sercu powinno mu chyba zależeć na tym, aby pomóc w utrzymaniu 1 ligi, pieniądze nie są chyba w tym wieku najważniejsze, nie ma na utrzymaniu rodziny, kredytów etc. Tak naprawdę w dorosłej piłce zagrał do tej pory pół rundy, a bilans 3 bramek z gry w 14 meczach nie jest powalający. W ekstraklasie moim zdaniem ma małe szane na grę, a w tym wieku to najważniejsze - regularna gra (vide Bartosz Kapustka). Niech nabierze doświadczenia, to prawdopodobnie za jakiś czas będzie grał w solidnym, ekstraklasowym klubie, bo potencjał z pewnością ma.

 2. 05.12.17 14:55 waldi812

  Szkoda, to mogła być alternatywa (zastępca w przypadku odejścia?) dla Siemaszki.

 3. 01.12.17 13:55 waldi812

  Stoi na stacji lokomotywa, kierunek drogi to II liga, śnieg po niej spływa...

 4. 27.11.17 15:44 waldi812

  Jeżeli tak dalej to będzie wyglądać, to mam do zaproponowania formę protestu: wszyscy kibice wykupują karnety na wszystkie dostępne miejsca, żeby pokazać, że kibice są i na klubie im zależy, a później puste trybuny na znak protestu, a na stadionie jedynie płótno z napisem o odpowiedniej treści.

 5. 24.11.17 21:22 waldi812

  Szczerze mówiąc to nie rozumiem zdziwna co poniektórych. Jeżeli ktoś uważał, czy przyczyną nieszczęść Stomilu jest Asensky i wraz z jego odejściem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki piłkarze zaczną grać to chyba właśnie powrócił z San Escobar. Tak naprawdę to w tym meczu graliśmy bez trenera, a na boisku panował chaos i bałagan. Swoją drogą to wicelider wypadł tragicznie blado i nie widać było różnicy poziomów, więc strata punktów jeszcze bardziej boli. Ciekawe, kto podejmie rękawiće i przyjdzie do nas trenować za 7 koła, już widzę te tłumy trenerów z eksperiencją z ekstraklasy jak zabijają się o posadę.

 6. 22.11.17 14:09 waldi812

  http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,miasto-plock-rozpisze-przetarg-na-budowe-stadionu-wisly-plock,artykul,830373,1,13423.html Od tego trzeba zacząć jakiekolwiek zmiany w klubie, zamiast pisać listy do Świętego Mikołaja i liczyć na gwiazdkę z nieba, mydląc tym oczy ludziom.

 7. 20.11.17 18:30 waldi812

  Moim zdaniem należało dać trenerowi szansę w dwóch ostatnich spotkaniach w tym roku, a następnie zastanowić się, co dalej. Rozumiem nerwówkę w Tychach, gdzie mają stadion, pieniądze, piłkarzy z nazwiskami i dołują, a jak widać nawet przyjście Tarasiewicza, czyli trenera daleko poza orbitą płacową Stomilu, nie zmieniło oblicza gry i ostatnio zaliczyli 'trójkę". U nas zaczyna się cyrk, tylko kibice są w nim zwierzętami i nikt się nie śmieje...

 8. 18.11.17 21:13 waldi812

  Paweł Głowacki trenerem??? To już jest kwadratura koła...

 9. 18.11.17 11:35 waldi812

  Przede wszystkim to piłkarze powinni gryźć murawę i po ich stronie powinno być 200 % zaangażowania, zwłaszcza tych, którzy są z Warmii. Jeżeli piłkarze grają przeciwko trenerowi, bo chcą zatrudnić Łopatę to jest to żałosne. Trenera można winić za złą taktykę, za niewłaściwy dobór piłkarzy, ale nie można mu stawiać zarzutu w związku z brakiem zaangażowania na boisku, a to ostatnio obserwujemy. Zostały dwa mecze do końca tej rundy i trzeba poczekać na wyniki, a wtedy przyjdzie czas na przemyślane decyzje. Podkreślam:przemyślane. A w tej chwili potrzeba 1200 % zaangażowania piłkarzy na boisku.

 10. 13.11.17 12:11 waldi812

  Nie rozumiem tych wszystkich pretensji do trenera, że ma kadrę jaką ma. Czy w tym klubie jest jakaś długofalowa strategia budowania zespołu? Po zakończeniu poprzedniego sezonu gros piłkarzy odeszło, Łopatko też odszedł, nie byo prawie że niczego. Po wielkich zawirowaniach na początku lipca przyszedł Asensky, który zaczął klecić zespół z tych, którzy zostali, a zostało ich niewielu, bo odeszli kluczowi - Wełnicki,Czarnecki, Klepczarek, Ratajczak, Jegliński, Kun, Nishi, Kujawa, poszła w świat informacja jak wygląda sytuacja w Stomilu, brak kasy, brak bazy, brak wszystkiego i ciężko było zachęcić kogoś tutaj do przyjścia. Więc przedłużono umowę z Głowackim, bo w tym momencie nie było wiadomo, czy będzie ktoś lepszy. Zachorski miał ważny kontrakt i trudno było ot tak go rozwiązać, jeżeli piłkarz się na to nie zgodził. Stromecki przyszedł przed pojawieniem się Karankiewicza, Gamakowa i Mikołajewskiego. Abbott przyszedł bo był potrzebny zmiennik dla Siemaszki, nikt chyba nie liczył na Zachora. A że się nie ogarnął to już inna sprawa. Zając pojawił się przed przyjsciem Tanczyka, który akurat wypalił, a nie było przeciez wiadomo kto odpali. Jak bierze sie piłkarzy, którzy w poprzednich zespołach za dużo nie zwojowali to istnieje wysokie ryzyko, że nie wszyscy będa wzmocnieniem. I trudno mieć pretensje, ze jest mało zmian bo obiektywnie w przodzie mamy małe pole manewru, a w zasadzie to go brak. I to nie jest wina trenera.

 11. 12.11.17 21:20 waldi812

  Stomil to może i był na obozie, ale nie piłkarze. Ci zaczęli dochodzić chwilę przed i w trakcie rundy, więc trener brał tych, którzy w miarę nadawali się do gry nie wiedząc tak naprawdę, kto jeszcze wzmocni klub. W jednym się zgadzamy - w kązdym normalnym klubie, tu jak na razie nie jest normalnie i liga jest ponad stan, naprawdę warto o tym pamiętać. Co nie zmienia faktu, że po właściwie przepracowanym okresie i kilku wzmocnieniach ten zespół stać na utrzymanie i dobra grę.

 12. 12.11.17 19:09 waldi812

  Niektórzy chyba zapomnieli, jak wyglądały przygotowania do sezonu, zawirowania z licencją, kompletowanie kadry i jak to tabuny "prawdziwych" trenerów waliły do Olsztyna drzwiami i oknami. Był tu nawet taki jeden, ale szybko odszedł w siną dal. Rzekomo mieliśmy odstawać od tej ligi, a tragedii nie ma. Więc rozmowy o zmianie trenera są moim zdaniem lekko przesadzone. Jak myślicie, kto przyjdzie w zamian?

 13. 27.10.17 10:50 waldi812

  Propaganda rodem z PRL-u Radia Erewań korelująca z jakością obiektów sportowych: stadion Stomilu, stadion Leśny, stadion Warmii, hala Urania, TO JEST TA INNOWACYJNOŚĆ????!!!!!

 14. 22.10.17 19:02 waldi812

  Co teraz powiedzą piłkarze, że warunki nie były odpowiednie, zmęczenie, brak wypłat? Prowadząc do 60 minuty i dostać 5 bramek to nie lada sztuka.

 15. 15.10.17 16:21 waldi812

  W Zagłębiu mają Świerczoka, Tuszyńskiego i Buksę, wiec mało prawdopodobne, żeby chcieli Artura na ławkę, lepiej gdy ogrywa się w Stomilu. Czy temat Kujawy całkiem upadł? Potrzebny jest drugi napastnik w razie niedyspozycji Siemaszki. Na tej pozycji w obecnej chwili jesteśmy uzależnieni od jednego piłkarza i mamy najmniejsze pole manewru.

 16. 07.10.17 10:00 waldi812

  oficjalnym meczem reprezentacji U-21 jest mecz rozegrany przez Reprezentację U-21 w ramach oficjalnych rozgrywek międzynarodowych organizowanych przez UEFA, w ramach Eliminacji do mistrzostw Europy U-21 oraz Mistrzostw Europy U-21, zaś oficjalnym meczem reprezentacji młodzieżowej – mecz rozegrany przez Reprezentację młodzieżową w ramach oficjalnych rozgrywek międzynarodowych organizowanych przez UEFA lub FIFA, w ramach: Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-17, U-19 lub Młodzieżowych Mistrzostw Świata U-17 oraz U-20. Więc punktów nie ma,

 17. 01.10.17 12:56 waldi812

  Tak, zwolnijmy trenera, bardzo dobry pomysł, a w jego miejsce najlepiej zatrudnić Derbina, który by najchętniej pracował mając bazę i piłkarzy Realu lub Barcelony, albo ewentualnie Adama Łopatko, który stracił pracę i jest na musiku. Niektórzy chyba zapominają, że w dwóch ostatnich meczach zagraliśmy bez Tańczyka i Siemaszki, plus w meczu z Rakowem zabrakło Ziemanna i Karankiewicza, a to bardzo duże osłabienie. Co do zawodników w składzie: piłkarz ma kontrakt i od tak go nie pozbawisz pracy, to chyba dosyć jasne. Dlaczego taka szeroka kadra? Przeciez u nas do samego końca nie było wiadomo kto zagra i jaki będzie skład, piłkarze przychodzili w międzyczasie, tak na prawdę na ostatniej prostej doszło paru konkretnych zawodników i siłą rzeczy Ci co podpisali wcześniej umowy i są gorsi od tych co przyszli nie łapią się do składu. Żadna filozofia. A to że nie ma drużyny rezerw to inna bajka i rzeczywiście widzimy tego efekty.

 18. 26.09.17 18:26 waldi812

  Z innej bajki to Łopata już popłynął w siną dal.

 19. 24.09.17 17:26 waldi812

  Jest poważny problem w głowach i dochodzą do tego braki kadrowe, bo w ofensywie pole manewru jest bardzo ograniczone po wypadnięciu Siemaszki i Tanczyka. Ramirez technika diamentowa ale walka fizyczna na poziomie minus 1. Z Rakowem będzie trudne spotkanie, bo widać ze łapią formę, a u nas problemy kadrowe. In plus okoliczność że Medaliki grają w środę zalegle spotkanie.

 20. 17.09.17 14:57 waldi812

  Słowa podziękowania należą się również trenerowi. Po ogólnej nagonce na jego osobę facet odpowiedział w najlepszy z możliwych sposobów. Zastanawia mnie, jakie myśli kłębią się w głowie Derbina, który bał się zaryzykować i pewnie teraz żałuje.

Ocena komentarzy użytkownika

35   53   39.77%

waldi812 na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 10.11.08 17:27

Postów na forum: 5

Zobacz profil użytkownika