waldi812 - komentarze (17 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 15.10.17 16:21 waldi812

  W Zagłębiu mają Świerczoka, Tuszyńskiego i Buksę, wiec mało prawdopodobne, żeby chcieli Artura na ławkę, lepiej gdy ogrywa się w Stomilu. Czy temat Kujawy całkiem upadł? Potrzebny jest drugi napastnik w razie niedyspozycji Siemaszki. Na tej pozycji w obecnej chwili jesteśmy uzależnieni od jednego piłkarza i mamy najmniejsze pole manewru.

 2. 07.10.17 10:00 waldi812

  oficjalnym meczem reprezentacji U-21 jest mecz rozegrany przez Reprezentację U-21 w ramach oficjalnych rozgrywek międzynarodowych organizowanych przez UEFA, w ramach Eliminacji do mistrzostw Europy U-21 oraz Mistrzostw Europy U-21, zaś oficjalnym meczem reprezentacji młodzieżowej – mecz rozegrany przez Reprezentację młodzieżową w ramach oficjalnych rozgrywek międzynarodowych organizowanych przez UEFA lub FIFA, w ramach: Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-17, U-19 lub Młodzieżowych Mistrzostw Świata U-17 oraz U-20. Więc punktów nie ma,

 3. 01.10.17 12:56 waldi812

  Tak, zwolnijmy trenera, bardzo dobry pomysł, a w jego miejsce najlepiej zatrudnić Derbina, który by najchętniej pracował mając bazę i piłkarzy Realu lub Barcelony, albo ewentualnie Adama Łopatko, który stracił pracę i jest na musiku. Niektórzy chyba zapominają, że w dwóch ostatnich meczach zagraliśmy bez Tańczyka i Siemaszki, plus w meczu z Rakowem zabrakło Ziemanna i Karankiewicza, a to bardzo duże osłabienie. Co do zawodników w składzie: piłkarz ma kontrakt i od tak go nie pozbawisz pracy, to chyba dosyć jasne. Dlaczego taka szeroka kadra? Przeciez u nas do samego końca nie było wiadomo kto zagra i jaki będzie skład, piłkarze przychodzili w międzyczasie, tak na prawdę na ostatniej prostej doszło paru konkretnych zawodników i siłą rzeczy Ci co podpisali wcześniej umowy i są gorsi od tych co przyszli nie łapią się do składu. Żadna filozofia. A to że nie ma drużyny rezerw to inna bajka i rzeczywiście widzimy tego efekty.

 4. 26.09.17 18:26 waldi812

  Z innej bajki to Łopata już popłynął w siną dal.

 5. 24.09.17 17:26 waldi812

  Jest poważny problem w głowach i dochodzą do tego braki kadrowe, bo w ofensywie pole manewru jest bardzo ograniczone po wypadnięciu Siemaszki i Tanczyka. Ramirez technika diamentowa ale walka fizyczna na poziomie minus 1. Z Rakowem będzie trudne spotkanie, bo widać ze łapią formę, a u nas problemy kadrowe. In plus okoliczność że Medaliki grają w środę zalegle spotkanie.

 6. 17.09.17 14:57 waldi812

  Słowa podziękowania należą się również trenerowi. Po ogólnej nagonce na jego osobę facet odpowiedział w najlepszy z możliwych sposobów. Zastanawia mnie, jakie myśli kłębią się w głowie Derbina, który bał się zaryzykować i pewnie teraz żałuje.

 7. 09.09.17 20:09 waldi812

  Mecz straconym punktów na boisku, w klasyfikacji pjs, do tego Siemaszko wypada ze składu i cały atak się sypie.

 8. 02.09.17 10:52 waldi812

  Punkty za rozegrane minuty w Regulaminowym czasie gry Młodzieżowców i Wychowanków w Oficjalnych meczach klubowych oraz Oficjalnych meczach reprezentacji A, U-21 i w meczach na turnieju mistrzowskim rozgrywanych przez reprezentacje młodzieżowe są przyznawane zgodnie z poniższymi zasadami: 1) x1 - Każda rozegrana minuta w Regulaminowym czasie gry przez Młodzieżowca w Oficjalnym meczu Ekstraklasy, I ligi, II ligi lub w Oficjalnym meczu reprezentacji U- 21 i reprezentacji młodzieżowej, 2) x2 - Każda rozegrana minuta w Regulaminowym czasie gry przez Wychowanka w Oficjalnym meczu Ekstraklasy, I ligi, II ligi lub w Oficjalnym meczu reprezentacji U- 21 i reprezentacji młodzieżowej, 3) x3 - Każda rozegrana minuta w Regulaminowym czasie gry przez Młodzieżowca w Oficjalnym meczu reprezentacji A, 4) x4 - Każda rozegrana minuta w Regulaminowym czasie gry przez Wychowanka w Oficjalnym meczu reprezentacji A. Oficjalny mecz reprezentacji młodzieżowej - mecz rozegrany przez Reprezentację młodzieżową w ramach oficjalnych rozgrywek międzynarodowych organizowanych przez UEFA lub FIFA, w ramach: Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-17, U-19, Młodzieżowych Mistrzostw Świata U-17 oraz U-20; Więc punktów nie będzie za ostatnio rozegrane mecze

 9. 23.08.17 12:49 waldi812

  Bardzo cieszy wygrana, aczkolwiek należy dorzucić kamyczek do ogródka i zwróci ć uwagę na zbyt długie oczekiwanie na zmiany w składzie przez trenera w trakcie gry. GKS wpuścił 3 świeżych do gry zawodników a widać było że z naszych piłkarzy schodzi powietrze i nie ma kto przetrzymać piłki i zainicjować atak i związane z tym zagrożenie na połowie rywala.Obrona w tym meczu wyglądała solidnie, jednakże bramka dla Tychów wisiała w powietrzu i możemy dziękować niebiosom, że ktoś tam w górze odroczył wyrok w naszej sprawie. Tak wiec uważam, że należało wcześniej dokonać zmian w składzie, poza tym wynik ok, co na pewno podnosi morale w zespole. Plus dla trenera za odwagę i zagranie 4 młodzieżowcami, zwłaszcza wpuszczając Dzięcioła bardzo mi zaimponował, który skądinąd zagrał bardzo dobre zawody.

 10. 12.08.17 12:33 waldi812

  Bardzo cenne i ważne zwycięstwo. Psychika chłopaków powinna lepiej pracować, a wiara w swoje umiejętności jest ważna przed meczem w Chorzowie, który trzeba wygrać. Tym bardziej, że Ruch zagra bez wsparcia kibiców, a sam zespół jest mocno rozbity i poobijany, choć będą już mogli zagrać nowi piłkarze. Nikomu niczego nie ujmując we wczorajszym meczu widać było błędy w obronie, zwłaszcza dwie sytuacje w przeciągu kilku minut w pierwszej części spotkania mogły podnieść poziom adrenaliny bez specjalnych zastrzyków. Patrząc przez pryzmat dwóch poprzednich spotkań widać jednak znaczny progres tej formacji, wzbogaconej o osobę niedawnego medalika. Nie popadając w huraoptymizm, bo Podbeskidzie przyjechało do Olsztyna lekko kołowate po zawirowaniach z trenerem, trzeba oddać naszemu kołczowi, że nie jest takim kabotynem i ignorantem i daleko mu do twardogłowego Franka Smudy, potrafi odpowiednio zareagować i dokonać odpowiednich korekt w składzie. Nie można również zapominać, że w dwóch pierwszych spotkaniach w niepełnej dyspozycji był Siemaszko, który mocno rozruszał grę w ofensywie i którego brak zawężał pole manewru trenerowi. Abbott to solidny zawodnik, potrafi zastawić się z piłką, przetrzymać ja i rozegrać, jedyny mankament to obecna forma fizyczna, a właściwie jej brak. Zdecydowanie musi zaliczyć kilkanaście seansów w saunie. I na koniec Tanczyk - facet ma niezły odjazd i przyspieszenie i gdy sam się nie zakręci ze swoimi zwodami może być z niego pożytek, a jak solidnie potrenuje na strzelnicy będzie gwiazda całej ligi.

 11. 07.08.17 14:31 waldi812

  Magierę powinni więc z wielkim hukiem wywalić z legii na zbity pysk, skoro dwa razy przegrał na wyjeździe, a skład ma skądinąd ciut lepszy od naszego, skoro Tsubasa biega tam po polach w meczach rezerw. A jemu wyrwali tylko jednego trzonowca i nie miało miejsce takie tornado z piłkarzami jak w Olsztynie. Poza tym skoro trener taki słaby jak twierdzicie to gdzie miał oczy prezes gdy go brał i kto ewentualnie wypłaci mu odszkodowanie w związku z ewentualnym przedwczesnym rozwiązaniem kontraktu?

 12. 05.08.17 21:37 waldi812

  Mam nadzieję,że info o poszukiwaniach nowego trenera jest nieprawdziwe, bo szczytem kompromitacji byłaby sytuacja, gdy po dwóch spotkaniach zwalnia się trenera, zwlaszcza w takich warunkach organizacyjnych jak u nas. W takiej sytuacji kolejni do zwolnienia są trenerzy w Wigrach, Ruchu a zwłaszcza w Zagłębiu, które ma dużo większy potencjał piłkarski od nas.

 13. 05.08.17 10:29 waldi812

  Bardzo zła wiadomość, o połowę spada wartość defensywy.

 14. 04.08.17 20:58 waldi812

  Właśnie o to chodziło. Można było wypuścić kilka rodzajów karnetów, standardowe i droższe z jakimiś gadźetami typu koszulka, kubek czy 5 minut czatu z prezesem, no ale to juz wymaga jakiejś strategii marketingowej, a wiadomo jak tutaj wszystko działa.

 15. 04.08.17 18:36 waldi812

  Przem 85 też na to zwróciłem uwagę, ale najwidoczniej w kasie klubowej jest tyle kasy, że kto by sobie tym głowę zawracał.

 16. 30.07.17 11:13 waldi812

  Zachor zagrał bo Szymaszko złapał kontuzję, a Abbott trenuje od niedawna i nie jest przygotowany do gry przez 90 minut. Ten zespół się dopiero zgrywa i z retardacją wchodzi w sezon, więc nie ma co tym momencie podnosić alarmu, dajmy im czas.

 17. 29.07.17 14:02 waldi812

  0:0 nie wchodzi w grę, bo nie mamy zapory nie do przejścia w postaci bloku obronnego, więc trzeba liczyć na napastników, których wreszcie mamy, bo po kontuzji Kujawy ich bardzo brakowało, a przede wszystkim wiele zależy od tego, czy skrzydła będą hulać.

Ocena komentarzy użytkownika

25   36   40.98%

waldi812 na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 10.11.08 17:27

Postów na forum: 5

Zobacz profil użytkownika