masti - komentarze (6 w ostatnich trzech miesiącach)

1. 10.11.18 18:17 masti

bardzo ważne zwycięstwo, 3 pkt! Najlepszy na boisku W. Tanczyk. Bramka super akcja, kiwka, sam siebie wypuścił i pewnie wykończył obok bramkarza. Mieliśmy jeszcze kilka fajnych sytuacji- setki Kuna, Tanczyka. Jest lepiej, na zero z tyłu to bardzo dawno nie było na wyjeździe. Na plus Kun, Kuban - tradycyjnie zresztą.

2. 08.11.18 21:17 masti

jak słyszę/czytam o skupieniu się na lidze to słabo mi się robi i pojawia się wk... Połowa sezonu za nami to do tej pory nie było koncentracji? Co siedzi w tych niektórych głowach?! Żarty na bok. W sobotę gramy mecz o utrzymanie w Poznaniu, z Garbarnią taki mecz Stomil wygrał. Czas na 3 pkt. O grze "obronnej" w Suwałkach to lepiej przemilczeć, Piotrek Skiba tym razem nie pomógł. SPW!

3. 08.11.18 21:13 masti

4. 21.10.18 08:29 masti

bardzo fajnie że z 0-2 po 20' zawodnicy zaczęli walczyć, stwarzać sytuacje i wreszcie strzelać bramki. Remis z przebiegu meczu sprawiedliwy choć mogliśmy wczoraj wygrać. Uważam że dobór składu nietrafiony- na ławce Tanczyk, Stromecki a na boisku kilku graczy, którzy grają po prostu słabo- np. Wełnicki, Bucholc, Trojak. Najlepszy u nas wg mnie D. Kun- szarpał, dryblował, 2 strzały w poprzeczkę. Doping w 2.połowie rozkręcił się ale frekwencja i w młynie i na całym stadionie mocno średnia. PS. Dlaczego Mossakowski poza składem, kontuzja po kadrze czy coś innego? w tabeli dalej lipa. SPW!

5. 20.10.18 12:15 masti

3 pkt dziś! Bezwzględnie. SPW!

6. 25.09.18 20:01 masti

brawo Stomil! myślałem że będzie odpuszczanie a tu awans do kolejnej rundy. Co ważne wpadnie na konto klubu 30 tys. zł od PZPN-u za awans do 1/16 PP. W sytuacji klubu to ważne. @SzEFoo: w 1/16 finału, 1/8 finału, ćwierćfinale i półfinale gospodarzami są: zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2018/2019,