mazinho - komentarze (5 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. dzisiaj, 11:25 mazinho

  Przecież to więcej niż pewne że wrócą : Głowacki , Wełnicki i może jeszcze KUN

 2. 12.05.19 09:44 mazinho

  Ja obstawiam w ciemno Piotrusia Główkę . Stal miała awansować do 2 ligi a tu bardzo prawdopodobne że posiedzą jeszcze sezon w 3 .

 3. 27.04.19 09:45 mazinho

  FC Szczytno , no to ściągnij z miłą chęcią , wszyscy trzymamy kciuku

 4. 09.03.19 18:30 mazinho

  Kadra skompletowana 3 dni przed ligą a tu 2 mecze 4 pkt i 0 z tyłu . Chyba nawet najwięksi optymiści nie liczyli na taki początek rundy. Z każdym dniem , tygodniem będzie tylko lepiej . Brawo !!!!!!

 5. 24.02.19 11:37 mazinho

  Frekwencja jest wtedy gdy są wyniki lub ewentualnie przyjeżdża renomowany rywal . Bilety na mecz ze Śląskiem i Ruchem w PP kilka sezonów temu rozeszły się w kilka dni . Cała kryta zapełniona , gdyby te gruzowisko mogło pomieścić 10 tyś to myślę że i tak byłby komplet bo zainteresowanie było wówczas ogromne . I teraz wyobraźcie sobie nowy stadion i Stomil grający w ex albo tak jak Raków w tym sezonie który leje wszystkich jak popadnie , jestem pewien że byłby komplet na trybunach . Druga sprawa odnośnie frekwencji to to że jak nie ma wyników , obiektu ani ciekawego rywala to nie ma co oczekiwać dobrej frekwencji , 90 % kibiców nie tylko Stomilu ale każdej drużyny na świecie to sezonowcy albo pikniki ale to właśnie Ci ludzie zapełniają w 90% stadion , płacą za bilety i nie namówisz takich żeby przyszli na gruzowisko i oglądali jak dostajemy baty od Garbarnii czy innych Puław . Popatrzcie nawet na ekstraklasę i zobaczcie jakie był frekwencje na Legii , Lechu czy Lechii jak drużynie szło a jaka była jak grali piach. Nowy stadion to pewny sponsor a co za tym idzie pewna kasa na wzmocnienia i stabilizację klubu , tym bardziej w WM gdzie na szczeblu centralnym grają jedynie dwie ekipy i to z dość marnym skutkiem , dla potencjalnego inwestora to coś nowego bo w tym województwie nie ma poważnej piłki i gdyby powstał nowoczesny obiekt na pewno ktoś by tu wyłożył kasę i to nie małą

Ocena komentarzy użytkownika

164   138   54.3%

mazinho na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 17.08.11 19:33

Postów na forum: 2

Zobacz profil użytkownika