whs - komentarze (3 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. 30.08.20 21:31 whs

    Coś w tym jest. Oni głośno i pięknie głoszą puste hasła o wylawianiu talentów z regionu, a jak chcą ściągnąć jakiegoś młodego to wysyłają rodziców do macierzystego klubu żeby załatwił papiery bo liczą że nie zapłacą ekwiwalentu. Każdy kumaty lokalny działacz i rodzic wie jaki tu syf i nikt dziecka nie puści. Jak ma tu przyjść jakiś zawodnik skoro wie ,że tak go pozegnaja i "popracuja " nad jego przyszłością. Jak Molloy odmówił przedłużenia kontraktu to "po złości," jego wina, zły człowiek itp. Czekam tylko, w którym meczu poleci z trybun - "Kowalewski, co? Ty ... lub Wy...".

  2. 29.08.20 21:05 whs

    Zawodnik z 4 ligi i nie grający w słabej Chojniczance mają nam ogarniać środek! Pan profesor Palaszewski wróć! 1 kolejka a u nas już latanie dziś w składzie, nominalni stoperzy wchodzą do środka pola bo nie ma zamienników. Bramkarz na plus, napastnicy próbują, ale nie ma komu zgrać bo w promieniu 15m nie ma nikogo. Z tak wąską i słabą kadrą niestety walka o utrzymanie. Chyba że jeszcze ze 3 dojdzie (nie z Holandii i 4 ligi)

  3. 23.08.20 09:21 whs

    Wiele osób będących bliżej klubu twierdzi, że trener ma bardzo mało do powiedzenia odnośnie składu (np sprwa Kubania). Ten mecz pokazał kierunek działań, ściągamy od kolezki zawodników ( w czym Sadowski i ten Holender są lepsi od NASZEGO Mosakowskiego?). Pilnie potrzebny napastnik, dwóch środkowych pomocników dających jakość i pole manewru oraz ktoś do rywalizacji dla Kokiego i van Huffela (Lech nie jest tak techniczny no i chyba też będą go odsuwac). No i właściciel dal do zrozumienia, że jak kibice wyloza kasę to my kupimy zawodników tj "sprawdzian dla lokalnej społeczności ". Miasto dało, kibice dadzą, a my się pobawimy w zarządzanie bez brania odpowiedzialności.

whs

Zarejestrowany: 12.10.11 19:58

Ocena komentarzy użytkownika

27   94   22.31%