whs - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 22.11.17 08:25 whs

  edward acki, akurat za kadencji AŁ byli dobrze przygotowani motorycznie, ale to duża zasługa T. Olszewskiego. Tommy1976, czyli krytykujesz Budnika za to że sponsoruje klub tak? Powiedział otwarcie, że można się spotkać to myślę, że na meczu w piątek będziesz miał okazję zadać kilka pytań

 2. 19.11.17 11:35 whs

  Mm - a Ty jak miałbyś do wyboru pewną kasę lub "kiedyś na pewno zapłacą" to coś byś wybrał? Ja wiem swoje, Ty na pewno też i tym się kierujmy w komentowaniu. Abbottów i innych tego typu "dorabiaczy" do emerytury unikajmy bo efekt jest widoczny gołym okiem, ile dał Abbott jakości na boisku??? No właśnie... A dając szansę np. Mętlickiemu, Śledziowi mamy kilka tysi oszczędności co miesiąc i pewność, że będą pracować solidnie.

 3. 19.11.17 09:05 whs

  Uważacie że AŁ przychodzi do Stomilu dla pieniędzy? To widać jakie Wy macie pojęcie o Stomilu i jego sytuacji. Stomil jest ostatnią opcją dla trenerów, trzeba się z tym pogodzić. Tylko nie brać następnego z karuzeli bo był w ekstraklasie, brać takich, którzy chcą się pokazać i się zaangażuja w to. Przykład Tułacza i Papszuna najlepszy, bez mocnego CV a wyniki robią.

 4. 12.11.17 22:32 whs

  Ty byłeś na innym meczu? Skakał tylko co z tego jak wszystkie piłki miał grane za wysoko, a i był dobrze pilnowany przez cały mecz. Ważne że szarpal, pokazywał się, wracał nawet w swoje pole karne za przeciwnikiem

 5. 25.10.17 19:54 whs

  Jest kasa-ściągamy np. Derbina, nie ma kasy - tylko A. Łopatko, zna region, wprowadza młodych, gra była ok. Asensky - fizycznie leżymy, decyzje chore (skład w Siedlcach czy Skiba na ławce), poziom treningów słaby (kto się orientuje to wie o czym piszę),młodzi nie dostają szans, Paweł Głowacki, Stromecki, Dzięcioł, Miszczuk kasę biorą a prawie w ogóle lub w ogóle nie grają mimo, że już kilkanaście kolejek i wyjazdy nie idą. Boisko jest, milion jest, wybory za rok, więc warunki będą co raz lepsze.

 6. 03.09.17 13:18 whs

  czerkasow oglądałeś mecz? Bo tak jak ww napisał, Hiszpan jako nieliczny przyjmuje kierunkowo, i dużo widzi. Na dobrym boisku będzie solidnie rozgrywał. Lech trochę słabo, ale nowa pozycja i może słabszy dzień. Martwi opłacanie tyłu zawodników, bo np. Stromecki, Głowacki, Zahorski, Miszczuk, kasę biorą a nawet do 18 ciężko. Ok, szeroka kadra to plus, ale w takiej biedzie trzeba było wypożyczyć do 2,3 ligi z możliwym powrotem w zimę.

 7. 03.09.17 13:07 whs

  Ten mądrala wuefista prezentował się na konferencji dla najlepszych trenerów w kraju i wykłada m.in w szkole trenerów w Białej Podlaskiej. Tam wszystkich nie biorą! I nie jestem jego żadnym przydupasem tylko patrzę realnie, odszedł to odszedł i koniec tematu, a nie pod każdym postem wspominacie. Co do obecnej sytuacji to u Siebie dobrze to wygląda, ale na wyjazdach powinni grać tak jak za Jabłońskiego, murowanie i kontra. Boję się że problemy zaczną się w dalszej fazie rundy, bo wiem niestety jak wyglądają treningi (czyt. może brakować sił), oby nie! SPW!

Ocena komentarzy użytkownika

10   16   38.46%

whs na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 12.10.11 19:58

Postów na forum: 0

Zobacz profil użytkownika