MD - komentarze (10 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 07.04.18 09:11 MD

  Nie wygląda to ciekawie, ale chyba każdy wie, że od kilku lat idziemy na dno. Chyba II liga Panowie, ale może się uda przedłużyć agonię znowu o rok. A może taki "wstrząs" wyjdzie nam ostatecznie na dobre? Pewne sprawy organizacyjne trzeba uporządkowac. Może cześć pijawek się odczepi jak zobaczy, że tu już nic nie ma? Zostaną kibice, marka i historia, a to już bardzo dużo, żeby się odbić od dna. Prezes komunikujący się za pomocą profilu nieistniejącego turnieju dla dzieci to tylko wierzchołek góry lodowej. Jest dokładnie taki, jak reszta naszego klubu. Po Kildanowiczu zostały tylko długi, plan miał odważny i chyba tylko taki szturm na Ekstraklasę mógł nas uratować i zmusić do czegoś Tramwajarza. Nie wyszło, nie ma co się dziwić, bo prawda jest taka, że Stomilu w Ekstraklasie chcą jedynie kibice. Potrzeba trzęsienia ziemi, wymiany ludzi. A zacząć trzeba od ratusza. To co mamy to nie musi byc wbrew pozorom koniec - to może być początek.

 2. 27.03.18 09:08 MD

  W prowadzeniu rywalizacji na równych zasadach przeszkadza im jedynie ich poziom sportowy.

 3. 19.03.18 14:50 MD

  Wiecie co? To dzięki PZPN i tej Ostrodzie. Zgodnie z ostatnimi wydarzeniami i tak musimy się z Olsztyna wynieść. A teraz Ratusz ma wymówkę - wynosimy się chwilowo, bo jest remont.

 4. 19.03.18 14:47 MD

  "Nie wierzę co czytam" jak to mawia klasyk :-)

 5. 15.03.18 18:18 MD

  Waldi myślę, że większość o tym przepisie nie wie. Ja nie miałem na przykład pojęcia. Taka oferta że strony naszego klubu według mnie nie mogła być inaczej odczytana niż przyznanie się do winy.

 6. 15.03.18 10:09 MD

  Barakuda- mam nadzieję, że nie jest odpowiedzialny za stroje zawodników :-)

 7. 15.03.18 10:08 MD

  Barakuda - mam nadzieję, że nie za stroje zawodników :-)

 8. 14.03.18 23:04 MD

  Drogi Autorze, niestety najwyraźniej zainspirowales kogoś w naszym klubie do napisania czegoś na temat meczu do PZPN. Piszę niestety, ponieważ pismo, a konkretnie jego końcówka jest tragiczna. Początek może być, ale końcówka... Jeśli piszemy, że zwrócimy koszty przejazdu, to nie będzie to nigdy odczytane jako przejaw dobrej woli, tylko przyznanie się do tego, że zawalilismy. Wiem, że nie takie były intencje klubu, ale proszę... konsultujcie z kimś te pisma. Skoro wyłącznie "winnym" odwołania meczu był deszcz, to za zlą pogodę rywalom nic nie płacimy. Jeśli nie macie umowy na świadczenie usług prawnych, to chętnie klubowi pomogę za darmo, żeby później nie czytać, że zwrócimy Ruchowi jakiekolwiek koszty, skoro nie ma ku temu żadnych podstaw.

 9. 10.03.18 22:20 MD

  Szmit niech najpierw sam sobie pomoże, bo słyszałem że u niego nie jest kolorowo i PiS zaczyna krzywo patrzeć na to co wyprawia, a później niech pomaga nam. Z walkowerem też na razie nie wróżcie, bo skoro sędziowie wpisali, że z przyczyn losowych murawa się nie nadaje, to walkowera nie dostaniemy, tylko będzie inny termin. Potrzeba nam spokoju, niech piłkarze zrobią to, co do nich należy, a układami w PZPN nie ma co się martwić, bo jak chcą nas zrzucić to i tak nie mamy na to wpływu. Gorzej jak byśmy przegrali sami ze sobą.

 10. 24.02.18 10:59 MD

  Piotruś Pan, ja liczę najwyżej na jakiś wpis na portalu społecznościowym :-)

Ocena komentarzy użytkownika

9   30   23.08%

MD na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 05.02.16 11:05

Postów na forum: 1

Zobacz profil użytkownika