MD - komentarze (11 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 21.05.19 14:28 MD

  Dzięki za wszystko, nie jest łatwo robić coś tyle lat, w dodatku hobbystycznie. Wiadomo, że raz chce się bardziej, a raz mniej, ale 13 czy 14 osób na 19 lat do pomocy to bardzo bardzo mało, dlatego gratuluję wytrwałości i jeszcze raz dziękuję.

 2. 13.05.19 21:22 MD

  A te 5 spotkań jest na pewno nadal potrzebne, żeby występ był punktowany?

 3. 13.05.19 10:19 MD

  Brakuje nam niewiele do miejsca nagrodzonego w Pro Junior System, warto dobic trochę punktów na wszelki wypadek. Raków nie odpuści, bo walczy o lidera, więc wystawi najmocniejszy skład, Wigry pewnie spadną, więc nie będą się liczyć w stawce, a do prześcignięcia pozostanie Sandecja lub Chrobry, czyli tak naprawdę występ 1 wychowanka więcej. Niestety nie mogę znaleźć żadnego regulaminu tego systemu, jak się mylę, to poprawcie

 4. 11.05.19 22:16 MD

  Na półmetku nie widziałem żadnej szansy na utrzymanie. Spływały coraz gorsze wiadomości, nie było nawet światełka w tunelu. Bardzo, bardzo się cieszę, podziękowania dla piłkarzy, mamy świetny, waleczny skład, dla trenera, ktory zna się na swoim fachu, prezesa, że ciągle pracował, rozmawiał i dopinał wszystko, nawet jak wydawało się, że "wyjdzie i zgasi światło" i oczywiście dla Michała Brańskiego za pomoc, bez której od następnego sezonu kibicowalibysmy Stomilowi w IV lidze i za cierpliwość, a właściwie ogrom cierpliwości. Okoliczności, w których wywalczyliśmy utrzymanie są po prostu niewiarygodne. Takie rzeczy tylko przy Piłsudskiego :) jeszcze raz wielkie brawa i podziękowanie dla wszystkich osób związanych z klubem, że nie opuściły klubu.

 5. 14.03.19 19:35 MD

  Maras spoko, odebrałem Twój komentarz jako atak. Pozdrowienia. Pawlik, różnią się Wigry. Są lepiej zorganizowane póki co, mają lepszą kondycję finansową, a miasto nie traktuje klubu jak zła koniecznego. Z perspektywy przyszlosci jednak w lepszej sytuacji jest Stomil, nawet mimo tego co się u nas dzieje. Przynajmniej wg mnie. Stomil to większą marka, uznana szczegolnie wśród starszych kibiców. No i w wojewodzkich miastach kluby zawsze mają łatwiej. W Suwałkach kiedyś się skończą dobre czasy, prędzej czy później. Już w tym roku mają zdecydowanie gorzej niż 2 lata temu.

 6. 13.03.19 17:58 MD

  Maras wystarczy je zrozumieć, wtedy na pewno będziesz wiedział ;)

 7. 12.03.19 22:41 MD

  "wiele zawdzięczam dla tego klubu" Aklimatyzacja w Suwałkach przebiega poprawnie :) a tak poważnie wracaj w lecie do nas

 8. 26.02.19 09:54 MD

  KIBICKA z zatorza - czytając komentarze, jakie tu wrzucasz można dojść do wniosku, że dużo rzeczy nie widzisz

 9. 26.02.19 09:16 MD

  Super wiadomość! Wygląda na to, że wszystko wyjdzie na prostą. Mam nadzieję, że to nie pozorowane działania dla przykrycia kampanii wyborczej koalicjanta Grzymowicza - Platformy. W każdym razie działania prezydenta spóźnione. 1 ligi już się nie uratuje, była szansa miesiąc temu. Bez sensu było te wyczekiwanie. Przez to tylko nastąpiła ogromną strata wizerunkowa, odeszli piłkarze, -3 pkt. Wartość klubu spadła, a można było tego uniknąć... wystarczyło myśleć wcześniej panie prezydencie, bo w ostatnim miesiącu już chyba wszyscy zobaczyli jaki pan jest i nikt nie ma złudzeń jaki to z pana budowniczy sportu

 10. 24.02.19 14:03 MD

  Ja tam mu dziękuję, robił co mógł i nie oceniam go źle. To nie jego wina, że jest jak jest. To Grzymowicz wydawał pieniądze na projekty i w końcu nie zbudował stadionu, a teraz odstrasza inwestorów. Ratusz przekazuje nieprawdziwe informacje kibicom. Aha, jeszcze jedno. Zaraz będą wybory i przypominam, że on rządzi z Platformą Obywatelską. A oni jak zawsze są tylko dla siebie, a innych mają w dupie.

 11. 22.02.19 23:04 MD

  ja.gr a może budżet jest twój, skoro się oburzasz, że kibice chcą dysponować. 1/600? A może budżet jest Grzymowicza? Otóż budżet należy do miasta, a miasto to my - mieszkańcy. Tak więc jak mieszkańcy piszą, co ich zdaniem powinno być finansowane z budżetu, to szanuj ich zdanie. Bo to jest tak samo budżet kibica jak profesora, betoniarza, sklepowej, dziecka z przedszkola, śmieciarza czy betoprzydupasa z urzędu. Dlatego każdy ma prawo pisać co uważa, niezależnie od tego czy się z nim zgadzamy czy nie i nic ci do tego.

Ocena komentarzy użytkownika

44   81   35.2%

MD na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 05.02.16 11:05

Postów na forum: 1

Zobacz profil użytkownika