MD - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 20.06.18 16:42 MD

  Powodzenia i pewnie do zobaczenia

 2. 15.06.18 22:00 MD

  Ostatnie miesiące dają nadzieję, że jednak możemy wyjść na prostą. Zaraz po "milionie dla Stomilu" byłem przekonany, że to koniec.

 3. 01.06.18 07:44 MD

  Spłata zaległości odbywa się kosztem powiększaniem zadłużenia na obecny sezon. Stąd ujemny bilans. Wpadliśmy w taką spiralę i pewnie to się będzie tak jeszcze za nami ciągnąć. W obecnej sytuacji najważniejsze są 3 pkt w Głogowie - nic innego.

 4. 30.04.18 17:12 MD

  Także gwiazdeczki brać się do roboty i powinno być dobrze. Są w tej lidze gorsi, a radzą sobie lepiej, bo oni nie odpuszczają.

 5. 30.04.18 17:09 MD

  Ja bym tragedii nie robił, 18 pkt zostalo do zdobycia. Jak kopacze będą zapier..... to się utrzymamy. Mamy zespół z dolnej połowy tabeli, ale nie znowu taki najsłabszy. Jest jak jest i trzeba sobie powiedzieć szczerze, że nikt dobry do nas przecież nie przyjdzie, bo nie ma ani pieniedzy, ani boiska, ani bazy treningowej, ani kadry szkoleniowej. Generalnie nie ma nic poza I ligą, to jedyne co może zaoferować Stomil. Jak to się wymknie, to dopiero przy takim jak u nas braku zaangażowania i pomysłów osób decyzyjnych będzie słabo.

 6. 07.04.18 09:11 MD

  Nie wygląda to ciekawie, ale chyba każdy wie, że od kilku lat idziemy na dno. Chyba II liga Panowie, ale może się uda przedłużyć agonię znowu o rok. A może taki "wstrząs" wyjdzie nam ostatecznie na dobre? Pewne sprawy organizacyjne trzeba uporządkowac. Może cześć pijawek się odczepi jak zobaczy, że tu już nic nie ma? Zostaną kibice, marka i historia, a to już bardzo dużo, żeby się odbić od dna. Prezes komunikujący się za pomocą profilu nieistniejącego turnieju dla dzieci to tylko wierzchołek góry lodowej. Jest dokładnie taki, jak reszta naszego klubu. Po Kildanowiczu zostały tylko długi, plan miał odważny i chyba tylko taki szturm na Ekstraklasę mógł nas uratować i zmusić do czegoś Tramwajarza. Nie wyszło, nie ma co się dziwić, bo prawda jest taka, że Stomilu w Ekstraklasie chcą jedynie kibice. Potrzeba trzęsienia ziemi, wymiany ludzi. A zacząć trzeba od ratusza. To co mamy to nie musi byc wbrew pozorom koniec - to może być początek.

 7. 27.03.18 09:08 MD

  W prowadzeniu rywalizacji na równych zasadach przeszkadza im jedynie ich poziom sportowy.

Ocena komentarzy użytkownika

11   36   23.4%

MD na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 05.02.16 11:05

Postów na forum: 1

Zobacz profil użytkownika