MD - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 05.10.17 13:34 MD

  http://wmzpn.pl/?p=8601

 2. 26.09.17 20:10 MD

  Otóż to, dobre pytanie, bo do tego, ze mu się wynagrodzenie należy to chyba nie ma wątpliwości. Może czeka, żeby bezradni nie kwękali o tym, ze ledwo wiadomość, ze miasto ma dokapitalizowac klub, a juz płynie strumień pieniędzy (jakby sami charytatywnie się udzielali). waldi812 - obstawiam GKS Wikielec

 3. 10.09.17 20:01 MD

  Trochę szacunku, w końcu Dyrektor OKS jest dobrze znanym na forum wybitnym specjalistą w kwestii wygadywania głupot.

 4. 06.09.17 17:01 MD

  http://futbolfejs.pl/fejs-2-fejs/adam-lopatko-stomilu-poczulem-sie-pewnym-momencie-wykorzystywany/ Prawda to jest taka, że jakiś typ zadawał mu pytania rodem z pudelka, a on się użalał jak to go tu źle nie traktowano. Profesjonalizm. Nie jestem wielkim fanatykiem, a mnie to co mówił dotknęło. Poza tym przypominam, że 3 mies. temu pisałeś mistrzu, że jesteśmy bandą chamów a nie kibiców i że przez nas ten klub się rozpadł (http://sport.egit.pl/artykul/6870/Lopatko-Z-podniesiona-glowa-odchodze-z-klubu). I widzisz... najwyraźniej Adam Łopatko też myślał, że to już koniec i to wbrew temu co teraz wygaduje. Nie wiem kim jesteś ale po komentarzach tu i na egit obstawiam, że albo rodziną Adama albo samym Adamem albo, co najgorsze, naszym piłkarzem. Za bardzo przeżywasz temat Łopatki jak na "zwykłego" znajomego.

 5. 05.09.17 20:46 MD

  Odboj a Ty jesteś jego adwokatem? Uaktywniasz się jak gadka o Łopatce. Ja nie twierdzę, że był zły, podobały mi się jego wypowiedzi, niektóre pomysły i byłem za tym, żeby dostał szansę. Nie zamierzam go jednak bronić, bo chłop zapomniał, że gdyby nie to, że ktoś dał mu szanse, to mecze w których trenował nie trwałyby 90 minut tylko 45, bo tyle trwa lekcja wf. Życzę mu powodzenia, ale poza tym co zrobił dla nas dobrego, pamiętajcie że zostawił nas w sytuacji, w której nie było widać światełka w tunelu, zdawało się że wszyscy stąd spieprzą (a najlepiej do futbolowej potęgi na mapie Polski - Siedlec, bo chyba wszyscy byli tam już zaproszeni) i że nie dostaniemy nawet licencji. Sportowo było równie tragicznie. A teraz co jakiś czas użala się nad sobą jak to nie był tu wykorzystywany. To nieprawda. Trzeba przyznać, że robił dobrze swoją pracę, ale gdyby nie Stomil, to nikt by go nie znał. Wypchnęła go nasza marka. Jak tak dalej będzie mu szło, to wróci na Warmię i wcale nie do nas. Ciężko jest się przebić jako trener, tym bardziej jak samemu przykleja sobie łatkę, że nie szanuje pracodawców i publicznie mówi o tym co jest źle. Życzę mu powodzenia, ale sam siebie przekreśla, bo nikt nie chce takiego pracownika. I co, niedługo będzie mówił źle o Siedlcach? N o na pewno go gdzieś zatrudnią w wyższych klasach rozgrywkowych. Już to widzę jak przebiera w ofertach. Jak jesteś jego adwokatem to mu przekaż, lotny z niego chłop, więc może załapie. A co do Prezesa, który nie mówi nic, to głównie dzięki niemu wszystko dalej się kręci. Nie pamiętacie co było kilka miesięcy temu? Jak baliśmy się wejść na stronę i przeczytać, że żegnamy profesjonalny futbol w Olsztynie? A teraz jest szansa, że wyjdziemy na zasłużoną prostą. Prezes niezbyt komunikatywny, fakt. Formy przekazywania informacji jakich używa też często pozostawiają wiele do życzenia... Ale nie jest źle.

 6. 01.09.17 11:40 MD

  Secoh - no i wygoniłeś Żwira

 7. 30.08.17 19:46 MD

  A jest ktoś w tym roku przydzielony i odpowiedzialny za liczenie punktów do PJS?

Ocena komentarzy użytkownika

4   6   40%

MD na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 05.02.16 11:05

Postów na forum: 1

Zobacz profil użytkownika