No nie wiem nie wiem ! Raczej wirtuozem nigdy nie był ! Uzupełnienie składu

2. 12.05.19 09:52 momo2525

Kto mógłby wrócić chyba po tym co zrobili to nikogo nie chcemy !!! Chyba żeby patrzeć na to piłkarsko to Kun i Tanczyk !

3. 19.04.19 07:40 momo2525

Tiger niestety ja zwylke z Katowicami będzie w plecy myśle że jakieś 4-0 ! Obym się mylił ! Chodi straszny z Ciebie optymista czas zacząć patrzeć realnie ! Ten trener niczego nie nauczył ! Zero schematów nie mamy czym zaskoczyć przeciwników ! Wszystko bardzo przewidywalne !

4. 18.04.19 23:18 momo2525

Dawno już mówiłem że taktyka Janosika jest żywcem wzięta z taktyki Budzilka tylko kiedyś była laga do Suchockiego a teraz do Sobczaka ! Tak się nie da grać ! Zero pomysłu zero ambicji i zero sytuacji !!! Janosik/Kopernik odejdź !!!

5. 30.03.19 20:21 momo2525

O czym ty mówić jedna składna akcja przez cały mecz ! Druga połowa to dramat ! GKS grał piłką a ci tylko wybijali tak sue nie da wygrywać ! Wszystkie piłki górne przegrane ! Druga połowa to zero zagrożenia z naszej strony ! Tak się nie da wygrywać Że remis to nasz sukces