Ch… im w dupe !!! Żwir Wójcik gratulacje !

3. 29.04.24 21:54 momo2525

Mam nadzieję że w klubie zaczęto myśleć ! Znaczy dzwonić !!!! Bo trenować to już nie ma po co !!!! STOP DZIADOSTWU!!!

4. 22.04.24 21:47 momo2525

Nie „tylko remis”!!!! Aż remis!!!Cud się stał że nie przegrali !! STOP DZIADOSTWU!!!

5. 13.04.24 06:44 momo2525

Gdyby Lech miał jaja to by w przerwie wypościł Kiboli do szatni i poprosił o rozmowę motywacyjną

6. 12.04.24 23:18 momo2525

To już nawet nie jest DZIADOSTWO !!! Zero zagrożenia ani jednej sytuacji bramkowej! STOP DZIADOSTWU!!! Nie nie bo było lepiej DZIADOSTWO WRÓĆ !!!

7. 07.04.24 19:29 momo2525

Dwa Słowa !!! STOP DZIADOSTWU!!!

8. 30.03.24 15:16 momo2525

Można ??? Można !!! Jednakże druga połowa do zapomnienia !! STOP DZIADOSTWU

9. 17.03.24 19:28 momo2525

Mi to się już nawet nie chce komentować! STOP DZIADOSTWU!!!

10. 14.03.24 08:25 momo2525

Nie ma nikogo kto by ich opierdolil na boisku !!! Kapitan żwir !!!! Jaki kapitan taka drużyna raczej zbieranina STOP DZIADOSTWU!!!

11. 13.03.24 22:49 momo2525

Nie wiem jak Wam ale mi się na usta cisną dwie przyśpiewki : Wpie….. l wpier…..ł jak za dawnych lat , a druga chyba bardziej pasująca : jak przegracie wpier…l macie!!! Tak dalej być nie może ….

12. 13.03.24 22:45 momo2525

STOP DZIADOSTWU!!!! Ale to już chyba nawet dziadostwo nie jest …..

13. 13.03.24 08:38 momo2525

Zero nadziei na dobry wynik !!! Oni w poprzednich meczach mieli po jednej sytuacji bramkowej !!! Teraz też pewnie jedna będzie i jak nie strzela to zagrają na zero …..z przodu! Bez stwarzania sytuacji gole ciężko strzelać a żeby były sytuacje to trzeba zapier…… caly mecz! A sił mają na jedną połowę ! STOP DZIADOSTWU!!!

14. 09.03.24 19:51 momo2525

Techniki brak ! Tarachulski weź ich do lasu codziennie niech biegają interwały 20x800m z przerwą 200m to wtedy kondycja będzie ale tydzień w lesie i bez piłki ! I tak w dupe od wszystkich a tak przynajmniej za 3 tygodnie kondycja będzie ! I może wtedy przeciwników zabiegają !!!! Taka rada ! STOP DZIADOSTWU!!!

15. 09.03.24 13:17 momo2525

Krakać nie chce bo serce krwawi jak oni kopią ale …… obym się mylił !!! #STOP DZIADOSTWU !!!

16. 04.03.24 18:28 momo2525

Szkoda pisać i się denerwować !!! #STOP DZIADOSTWU!!!

17. 04.03.24 11:31 momo2525

Jest to 3 liga dosłownie trzecia!!!! Poziom masakryczny !!!! Wyjazd znaczy porażka !!! Obstawiam kolejne 3-0 dla ŁKS-u ! Chciałbym się mylić i obym się mylił ale nie widzę niczego dobrego w tym naszym Stomilu !!!! STOP DZIADOSTWU

18. 25.02.24 14:11 momo2525

STOP DZIADOSTWU ! Okres przygotowawczy zmarnowany ! Sił brak na drugą połowę ! Dobrze że nie chodzę ale niestety obejrzałem i nadal nie będę chodził szkoda czasu i nerwów !

19. 21.02.24 10:28 momo2525

Dwa słowa: STOP DZIADOSTWU”

20. 17.02.24 15:38 momo2525