Tomasz Boenke - komentarze (48 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. wczoraj, 22:50 Tomasz Boenke

    Jeden z ostatnich prezesów od spadku to nawet bardzo często lansuje się na trybunie VIP. Nie spotkał go żaden ostracyzm

  2. wczoraj, 14:45 Tomasz Boenke

    Brawo Michał, chyba pierwsza szczera wypowiedź kogoś z klubu.

  3. 24.06.26 20:02 Tomasz Boenke

    No właśnie, tytuł mówi, z kim gramy? W poniedziałek była rada nadzorcza, od końca marzeń o awansie minęły 72 godziny. i dalej cisza...

  4. 22.06.26 17:36 Tomasz Boenke

    Jaki awans? Za chwilę Żwir przejdzie do Lidzbarka, bo juz trener Polonii o tym mówił, Masiak nie jest powiedziane, że również. Klugier też patrzy znacznie wyżej. Na wzmocnienia potrzebne środki, ale najgorsze jest to, że tutaj są zgliszcza wśród działaczy. Trener z jakimś dyrektorem sportowym i prezesem MB powinni już mieć listę piłkarzy do sprowadzenia. A my nawet nie mamy pół kandydata na trenera. Okazuje się, że w 5 lidze samo się nie wygra, potrzebna taktyka, analiza przeciwnika. Mazovia wszystko o nas wiedziała, wszystko.

  5. 22.06.26 12:04 Tomasz Boenke

    Andrzej Nakielski chyba w życiu nie pomyślałby, że może zdetronizować Stomil w Olsztynie. Ja tam mu kibicuję, krok po kroku, ma własne boisko, halę, doprowadził zespół do 4 ligi. Szacunek

  6. 22.06.26 07:25 Tomasz Boenke

    12 godzin od meczu i cisza z klubu. Symptomatyczne

  7. 21.06.26 21:39 Tomasz Boenke

    Przerwa na uzupełnienie płynów. Na mundialu wszyscy piłkarze w kółku słuchają uwag trenera, a u nas? Jak na SKS

  8. 21.06.26 20:43 Tomasz Boenke

    Ponawiam pytanie o konferencję prasową

  9. 21.06.26 20:29 Tomasz Boenke

    Czy była jakaś konferencja prasowa, na której trener zrezygnował?

  10. 21.06.26 19:09 Tomasz Boenke

    Grając w Football Manager w życiu nie zmieniam najskuteczniejszego piłkarza, nawet jeśli gra trochę słabiej. Przypadkiem nie strzela się w lidze 30 goli. A Mazovia, no cóż, po tylu latach chyba zasłużyła, z tego co widać na YT, feta, koszulki przygotowane. Ten główny sponsor to taki Piotr Wieczorek dzisiejszych czasów

  11. 21.06.26 18:57 Tomasz Boenke

    Jedyny plus wyniku to zmiana trenera

  12. 21.06.26 18:45 Tomasz Boenke

    Michał Kopczyński wchodzi. Przecież Mazovia ma drużynę na 2 ligę

  13. 21.06.26 18:20 Tomasz Boenke

    Nie wierzę, były piłkarz Stomilu Jakaś klątwa

  14. 20.06.26 10:44 Tomasz Boenke

    Grał w pamiętnym meczu Legii z Realem Madryt 3:3

  15. 18.06.26 19:00 Tomasz Boenke

    No i dobrze, że nie jedziemy jako faworyt. Łatwiej nam się wtedy gra. Po drugie wygrana z Warmią może w końcu odblokuje kilku piłkarzy, bo że potencjał i umiejętności mają to wiemy. Może ta wygrana spowodowała, że drużyna urosła. Poza tym to tylko 1 mecz z dogrywką lub karnymi. Wszyscy twierdzą, że Mazovia spokojnie wygra, a ja jednak już na chłodno bardzo wierzę w awans.

  16. 17.06.26 20:49 Tomasz Boenke

    To w Mazovii gra Michał Janota??? Mecz niedziela godz. 17.00 na stadionie Mazovii

  17. 17.06.26 15:28 Tomasz Boenke

    Na stronie z biletami bardzo dużo wolnych miejsc. Może i dobrze, bo wszystkie ostatnie mecze, na które spinali się kibice, paraliżowały piłkarzy, czy to w lidze czy w PP

  18. 16.06.26 20:43 Tomasz Boenke

    Niestety w meczach z czołówką nieskuteczny. Punkty zdobyte w spotkaniach ze słabeuszami

  19. 16.06.26 14:13 Tomasz Boenke

    Śniadania biznesowe są odpłatne. 99 zł od osoby

  20. 15.06.26 17:10 Tomasz Boenke

    Wynik budzi szacunek, ale jakiś gość w 4 lidze podlaskiej, który zdobył aż 52 gole

  21. 14.06.26 19:58 Tomasz Boenke

    Ciekawe, jakie nastroje będą jutro w 3 Połowie

  22. 13.06.26 21:25 Tomasz Boenke

    Mam nadzieję, że scouting był na meczu Warmii

  23. 12.06.26 17:05 Tomasz Boenke

    Wydaje mi się, że grę w barażach zapewni remis. Jeśli Concordia wygra, wówczas zrówna się punktami, ale w bezpośrednich meczach Stomil ma lepszy bilans

  24. 08.06.26 08:14 Tomasz Boenke

    Granica zapewniła sobie utrzymanie w ostatniej kolejce pokonując w bezpośrednim meczu decydującym o tym Mazura. W Lidzbarku grają o pietruszkę

  25. 03.06.26 22:16 Tomasz Boenke

    Normalnie za chwilę w 4 lidze będzie taki skład, jak rok temu w 3. Właśnie Wikielec poleciał

  26. 03.06.26 21:29 Tomasz Boenke

    Na baraże karnety nie obowiązują

  27. 02.06.26 16:35 Tomasz Boenke

    No i mamy wyjaśnienie. Do spotkania przygotowywaliśmy się, jak do każdego innego. Otóż Panie Trenerze, to nie był mecz, jak każdy inny, tylko mecz decydujący prawdopodobnie o bezpośrednim awansie. Ale skoro przygotowaliście się, jak np. do meczu ze Stawigudą czy Drwęcą, to się nie ma co dziwić wynikowi

  28. 01.06.26 14:43 Tomasz Boenke

    Może nie powala, ale za Ekstraklasy było wiele spotkań poniżej 10 tysięcy

  29. 31.05.26 18:31 Tomasz Boenke

    Kraszewski nie będzie strzelał za Wójcika. Poza tym poczekajmy, bo KTS Weszło (prawdopodobnie) to nie jest drużyna nie będąca w zasięgu

  30. 30.05.26 18:12 Tomasz Boenke

    Na YT transmisja robiona przez WMZPN. Chyba za darmo

  31. 29.05.26 22:18 Tomasz Boenke

    Umówmy się, Polonia jest cienka, jak barszcz. Obrona fatalna, z przodu mają jednego porządnego piłkarza. Tu jak nic powinno być łatwo i przyjemnie

  32. 24.05.26 19:42 Tomasz Boenke

    Złotousty Adrian awansował do 2 ligi. Zaskakujące

  33. 16.05.26 19:32 Tomasz Boenke

    Trzeba przyznać Oscara za ściągnięcie Masiaka.

  34. 10.05.26 14:46 Tomasz Boenke

    Jak słyszę, że spotkanie ciekawe kibicowsko, bo przyjeżdża Jaga z Mazurem, to na pewno znowu ustawią przed kasami kordony jak w stanie wojennym. Masakra

  35. 04.05.26 16:35 Tomasz Boenke

    Przecież niedawno był w studio Marcin Burza i powiedział wszystko, co dzieje się w klubie. U nas od lat pokutuje przeświadczenie, że jak ktoś z osób zarządzających przyjdzie do Trzeciej Połowy, to dowiemy się wszystkiego. A zawsze jestctak, że po tych programach dalej wiadomo nic. Dla klubu najlepiej by było i tak by chcieli działacze, jakby portal Emila zniknął

  36. 03.05.26 20:31 Tomasz Boenke

    Łukasz Tomczyk do wzięcia

  37. 26.04.26 16:18 Tomasz Boenke

    Następny zespół, po Motorze teraz Unia Skierniewice, pokazuje nam, jak powinno się prowadzić klub. Rok temu wygraliśmy z nimi 4:3, my dzisiaj zakopani w 4 lidze, a Unia autostrada do 1 ligi

  38. 25.04.26 22:07 Tomasz Boenke

    Rozczarowanie? Chyba nie. Tęcza przecież wyrzuciła Olimpię z Pucharu Polski. Stomil od spotkania ze Startem wyraźnie obniżył loty. Mam nadzieję, że trener zna powód i drużyna wygra wszystko do końca. Z kim Concordia jeszcze może stracić punkty?

  39. 23.04.26 20:44 Tomasz Boenke

    Nareszcie, msm nadzieję, że szybko zadebiutuje. Andrzej Jasiński strzelał gole w Lubinem chyba w wieku 19 lat

  40. 22.04.26 21:21 Tomasz Boenke

    Pokazała Tęcza w WPP, że będzie groźna. 2:0 z Olimpią E.

  41. 11.04.26 19:58 Tomasz Boenke

    W Elblągu jaja. 75 minuta, Pisa prowadzi 1:0 i gra z przewagą zawodnika

  42. 11.04.26 15:06 Tomasz Boenke

    Ja tej ligi nie rozumiem. Start ogrywa nas, teraz u siebie mierzy się z Sokołem, wygrana powoduje, że zrównałby się punktami z nami i Concordią. A tu klęska z Sokołem 1:4, a tak chwalony Wtulich wywalony za czerwo

  43. 11.04.26 12:59 Tomasz Boenke

    Patrząc po terminarzu po tej i następnej kolejce ani my ani Concordia punktów nie stracą. Rywale ogórkowi

  44. 08.04.26 22:42 Tomasz Boenke

    Mecz oczywiście obejrzany, emocje wolno opadają, ale już bardziej na chłodno. Przegrywamy z drużyną, która w 3 lidze jest średniakiem – zanotowała 10 porażek, straciła aż 45 bramek. Przegrała m.in. z Wigrami 1:4 czy Lechią Tomaszów 2:5. Przez długi czas pałętała się tuż nad strefą spadkową. Która niewiele pokazała. Wprawdzie szybko zdobyliśmy prowadzenie, ale jeszcze szybciej po banalnym błędzie chyba Mosakowskiego, który się poślizgnął w polu karnym straciliśmy bramkę. Potem próbowaliśmy przejąć inicjatywę, ale było to walenie głową w mur. Jedyny pomysł na atak to piłka do boku do Wójcika lub Klugiera i liczenie na to, że któremuś z nich uda się dośrodkować do Japończyka lub Masiaka. A że Klugier dzisiaj grał słabo, a Wójcik często był podwajany i nie bardzo miał miejsce na rozpędzenie się z piłką, to i okazji stwarzaliśmy znikomą ilość. Na dodatek który to już raz tracimy gola po prostej stracie. Do końca meczu najciekawiej było na trybunach, gdzie sektor 1 przeniósł nas w Sylwestra. Nawet przerwanie na kilka minut meczu przez sędziego z powodu dużego zadymienia nie spowodowało, że nagle Stomil rzucił się Olimpii do gardeł. Owszem, były dwa czy trzy strzały zablokowane, nawet raz piłka trafiła do siatki, ale sędzia dopatrzył się wolnego. Nie widziałem w naszej drużynie wygranej za wszelką cenę, bo jak inaczej tłumaczyć fakt, że w końcówce przy naszym rozegraniu z tyłu zostaje trzech obrońców. Smutne jest to, że najszybciej jakikolwiek zespół z Ekstraklasy w Pucharze Polski możemy zobaczyć w 1 rundzie nie wcześniej, niż w 2028 r. Warunek jest jeden – musimy wygrać WPP za rok, ale skoro już drugi sezon to dla nas Mission Impossible, to jestem pesymistą. Zostaje nam walka o awans, ale po dzisiejszym meczu uważam, że nawet jeśli uda nam się awansować, to z tymi graczami z max. z 3-4 wyjątkami zagramy na poziomie 3 ligi jeden sezon. Tutaj jeśli nie pojawią się poważne pieniądze, to nic się nie zmieni. 

  45. 05.04.26 09:36 Tomasz Boenke

    1994 r. Wielka Sobota i sensacyjna przegrana Stomilu na wyjeździe z Błękitnymi Kielce. Kibice byli zdumieni, bo Piotr Wieczorek wylądował helikopterem na bocznym boisku

  46. 02.04.26 11:33 Tomasz Boenke

    Czy trener Stomilu zadeklarował, czy chce awansu za wszelką cenę i wystawi najmocniejszy skład?

  47. 01.04.26 09:08 Tomasz Boenke

    Cholera, dziś 1 kwietnia, dałem się nabrać

  48. 01.04.26 09:05 Tomasz Boenke

    Dziękuję

Tomasz Boenke

Zarejestrowany: 09.03.18 13:22

Ocena komentarzy użytkownika

319   1632   16.35%