Jaki awans? Za chwilę Żwir przejdzie do Lidzbarka, bo juz trener Polonii o tym mówił, Masiak nie jest powiedziane, że również. Klugier też patrzy znacznie wyżej. Na wzmocnienia potrzebne środki, ale najgorsze jest to, że tutaj są zgliszcza wśród działaczy. Trener z jakimś dyrektorem sportowym i prezesem MB powinni już mieć listę piłkarzy do sprowadzenia. A my nawet nie mamy pół kandydata na trenera. Okazuje się, że w 5 lidze samo się nie wygra, potrzebna taktyka, analiza przeciwnika. Mazovia wszystko o nas wiedziała, wszystko.
Andrzej Nakielski chyba w życiu nie pomyślałby, że może zdetronizować Stomil w Olsztynie. Ja tam mu kibicuję, krok po kroku, ma własne boisko, halę, doprowadził zespół do 4 ligi. Szacunek
Grając w Football Manager w życiu nie zmieniam najskuteczniejszego piłkarza, nawet jeśli gra trochę słabiej. Przypadkiem nie strzela się w lidze 30 goli. A Mazovia, no cóż, po tylu latach chyba zasłużyła, z tego co widać na YT, feta, koszulki przygotowane. Ten główny sponsor to taki Piotr Wieczorek dzisiejszych czasów
No i dobrze, że nie jedziemy jako faworyt. Łatwiej nam się wtedy gra. Po drugie wygrana z Warmią może w końcu odblokuje kilku piłkarzy, bo że potencjał i umiejętności mają to wiemy. Może ta wygrana spowodowała, że drużyna urosła. Poza tym to tylko 1 mecz z dogrywką lub karnymi. Wszyscy twierdzą, że Mazovia spokojnie wygra, a ja jednak już na chłodno bardzo wierzę w awans.
Na stronie z biletami bardzo dużo wolnych miejsc. Może i dobrze, bo wszystkie ostatnie mecze, na które spinali się kibice, paraliżowały piłkarzy, czy to w lidze czy w PP
Wydaje mi się, że grę w barażach zapewni remis. Jeśli Concordia wygra, wówczas zrówna się punktami, ale w bezpośrednich meczach Stomil ma lepszy bilans
No i mamy wyjaśnienie. Do spotkania przygotowywaliśmy się, jak do każdego innego. Otóż Panie Trenerze, to nie był mecz, jak każdy inny, tylko mecz decydujący prawdopodobnie o bezpośrednim awansie. Ale skoro przygotowaliście się, jak np. do meczu ze Stawigudą czy Drwęcą, to się nie ma co dziwić wynikowi
Jak słyszę, że spotkanie ciekawe kibicowsko, bo przyjeżdża Jaga z Mazurem, to na pewno znowu ustawią przed kasami kordony jak w stanie wojennym. Masakra
Przecież niedawno był w studio Marcin Burza i powiedział wszystko, co dzieje się w klubie. U nas od lat pokutuje przeświadczenie, że jak ktoś z osób zarządzających przyjdzie do Trzeciej Połowy, to dowiemy się wszystkiego. A zawsze jestctak, że po tych programach dalej wiadomo nic. Dla klubu najlepiej by było i tak by chcieli działacze, jakby portal Emila zniknął
Następny zespół, po Motorze teraz Unia Skierniewice, pokazuje nam, jak powinno się prowadzić klub. Rok temu wygraliśmy z nimi 4:3, my dzisiaj zakopani w 4 lidze, a Unia autostrada do 1 ligi
Rozczarowanie? Chyba nie. Tęcza przecież wyrzuciła Olimpię z Pucharu Polski. Stomil od spotkania ze Startem wyraźnie obniżył loty. Mam nadzieję, że trener zna powód i drużyna wygra wszystko do końca. Z kim Concordia jeszcze może stracić punkty?
Ja tej ligi nie rozumiem. Start ogrywa nas, teraz u siebie mierzy się z Sokołem, wygrana powoduje, że zrównałby się punktami z nami i Concordią. A tu klęska z Sokołem 1:4, a tak chwalony Wtulich wywalony za czerwo
Mecz oczywiście obejrzany, emocje wolno opadają, ale już bardziej na chłodno. Przegrywamy z drużyną, która w 3 lidze jest średniakiem – zanotowała 10 porażek, straciła aż 45 bramek. Przegrała m.in. z Wigrami 1:4 czy Lechią Tomaszów 2:5. Przez długi czas pałętała się tuż nad strefą spadkową. Która niewiele pokazała. Wprawdzie szybko zdobyliśmy prowadzenie, ale jeszcze szybciej po banalnym błędzie chyba Mosakowskiego, który się poślizgnął w polu karnym straciliśmy bramkę. Potem próbowaliśmy przejąć inicjatywę, ale było to walenie głową w mur. Jedyny pomysł na atak to piłka do boku do Wójcika lub Klugiera i liczenie na to, że któremuś z nich uda się dośrodkować do Japończyka lub Masiaka. A że Klugier dzisiaj grał słabo, a Wójcik często był podwajany i nie bardzo miał miejsce na rozpędzenie się z piłką, to i okazji stwarzaliśmy znikomą ilość. Na dodatek który to już raz tracimy gola po prostej stracie. Do końca meczu najciekawiej było na trybunach, gdzie sektor 1 przeniósł nas w Sylwestra. Nawet przerwanie na kilka minut meczu przez sędziego z powodu dużego zadymienia nie spowodowało, że nagle Stomil rzucił się Olimpii do gardeł. Owszem, były dwa czy trzy strzały zablokowane, nawet raz piłka trafiła do siatki, ale sędzia dopatrzył się wolnego. Nie widziałem w naszej drużynie wygranej za wszelką cenę, bo jak inaczej tłumaczyć fakt, że w końcówce przy naszym rozegraniu z tyłu zostaje trzech obrońców. Smutne jest to, że najszybciej jakikolwiek zespół z Ekstraklasy w Pucharze Polski możemy zobaczyć w 1 rundzie nie wcześniej, niż w 2028 r. Warunek jest jeden – musimy wygrać WPP za rok, ale skoro już drugi sezon to dla nas Mission Impossible, to jestem pesymistą. Zostaje nam walka o awans, ale po dzisiejszym meczu uważam, że nawet jeśli uda nam się awansować, to z tymi graczami z max. z 3-4 wyjątkami zagramy na poziomie 3 ligi jeden sezon. Tutaj jeśli nie pojawią się poważne pieniądze, to nic się nie zmieni.
1994 r. Wielka Sobota i sensacyjna przegrana Stomilu na wyjeździe z Błękitnymi Kielce. Kibice byli zdumieni, bo Piotr Wieczorek wylądował helikopterem na bocznym boisku
wczoraj, 22:50 Tomasz Boenke
Jeden z ostatnich prezesów od spadku to nawet bardzo często lansuje się na trybunie VIP. Nie spotkał go żaden ostracyzm
wczoraj, 14:45 Tomasz Boenke
Brawo Michał, chyba pierwsza szczera wypowiedź kogoś z klubu.
24.06.26 20:02 Tomasz Boenke
No właśnie, tytuł mówi, z kim gramy? W poniedziałek była rada nadzorcza, od końca marzeń o awansie minęły 72 godziny. i dalej cisza...
22.06.26 17:36 Tomasz Boenke
Jaki awans? Za chwilę Żwir przejdzie do Lidzbarka, bo juz trener Polonii o tym mówił, Masiak nie jest powiedziane, że również. Klugier też patrzy znacznie wyżej. Na wzmocnienia potrzebne środki, ale najgorsze jest to, że tutaj są zgliszcza wśród działaczy. Trener z jakimś dyrektorem sportowym i prezesem MB powinni już mieć listę piłkarzy do sprowadzenia. A my nawet nie mamy pół kandydata na trenera. Okazuje się, że w 5 lidze samo się nie wygra, potrzebna taktyka, analiza przeciwnika. Mazovia wszystko o nas wiedziała, wszystko.
22.06.26 12:04 Tomasz Boenke
Andrzej Nakielski chyba w życiu nie pomyślałby, że może zdetronizować Stomil w Olsztynie. Ja tam mu kibicuję, krok po kroku, ma własne boisko, halę, doprowadził zespół do 4 ligi. Szacunek
22.06.26 07:25 Tomasz Boenke
12 godzin od meczu i cisza z klubu. Symptomatyczne
21.06.26 21:39 Tomasz Boenke
Przerwa na uzupełnienie płynów. Na mundialu wszyscy piłkarze w kółku słuchają uwag trenera, a u nas? Jak na SKS
21.06.26 20:43 Tomasz Boenke
Ponawiam pytanie o konferencję prasową
21.06.26 20:29 Tomasz Boenke
Czy była jakaś konferencja prasowa, na której trener zrezygnował?
21.06.26 19:09 Tomasz Boenke
Grając w Football Manager w życiu nie zmieniam najskuteczniejszego piłkarza, nawet jeśli gra trochę słabiej. Przypadkiem nie strzela się w lidze 30 goli. A Mazovia, no cóż, po tylu latach chyba zasłużyła, z tego co widać na YT, feta, koszulki przygotowane. Ten główny sponsor to taki Piotr Wieczorek dzisiejszych czasów
21.06.26 18:57 Tomasz Boenke
Jedyny plus wyniku to zmiana trenera
21.06.26 18:45 Tomasz Boenke
Michał Kopczyński wchodzi. Przecież Mazovia ma drużynę na 2 ligę
21.06.26 18:20 Tomasz Boenke
Nie wierzę, były piłkarz Stomilu Jakaś klątwa
20.06.26 10:44 Tomasz Boenke
Grał w pamiętnym meczu Legii z Realem Madryt 3:3
18.06.26 19:00 Tomasz Boenke
No i dobrze, że nie jedziemy jako faworyt. Łatwiej nam się wtedy gra. Po drugie wygrana z Warmią może w końcu odblokuje kilku piłkarzy, bo że potencjał i umiejętności mają to wiemy. Może ta wygrana spowodowała, że drużyna urosła. Poza tym to tylko 1 mecz z dogrywką lub karnymi. Wszyscy twierdzą, że Mazovia spokojnie wygra, a ja jednak już na chłodno bardzo wierzę w awans.
17.06.26 20:49 Tomasz Boenke
To w Mazovii gra Michał Janota??? Mecz niedziela godz. 17.00 na stadionie Mazovii
17.06.26 15:28 Tomasz Boenke
Na stronie z biletami bardzo dużo wolnych miejsc. Może i dobrze, bo wszystkie ostatnie mecze, na które spinali się kibice, paraliżowały piłkarzy, czy to w lidze czy w PP
16.06.26 20:43 Tomasz Boenke
Niestety w meczach z czołówką nieskuteczny. Punkty zdobyte w spotkaniach ze słabeuszami
16.06.26 14:13 Tomasz Boenke
Śniadania biznesowe są odpłatne. 99 zł od osoby
15.06.26 17:10 Tomasz Boenke
Wynik budzi szacunek, ale jakiś gość w 4 lidze podlaskiej, który zdobył aż 52 gole
14.06.26 19:58 Tomasz Boenke
Ciekawe, jakie nastroje będą jutro w 3 Połowie
13.06.26 21:25 Tomasz Boenke
Mam nadzieję, że scouting był na meczu Warmii
12.06.26 17:05 Tomasz Boenke
Wydaje mi się, że grę w barażach zapewni remis. Jeśli Concordia wygra, wówczas zrówna się punktami, ale w bezpośrednich meczach Stomil ma lepszy bilans
08.06.26 08:14 Tomasz Boenke
Granica zapewniła sobie utrzymanie w ostatniej kolejce pokonując w bezpośrednim meczu decydującym o tym Mazura. W Lidzbarku grają o pietruszkę
03.06.26 22:16 Tomasz Boenke
Normalnie za chwilę w 4 lidze będzie taki skład, jak rok temu w 3. Właśnie Wikielec poleciał
03.06.26 21:29 Tomasz Boenke
Na baraże karnety nie obowiązują
02.06.26 16:35 Tomasz Boenke
No i mamy wyjaśnienie. Do spotkania przygotowywaliśmy się, jak do każdego innego. Otóż Panie Trenerze, to nie był mecz, jak każdy inny, tylko mecz decydujący prawdopodobnie o bezpośrednim awansie. Ale skoro przygotowaliście się, jak np. do meczu ze Stawigudą czy Drwęcą, to się nie ma co dziwić wynikowi
01.06.26 14:43 Tomasz Boenke
Może nie powala, ale za Ekstraklasy było wiele spotkań poniżej 10 tysięcy
31.05.26 18:31 Tomasz Boenke
Kraszewski nie będzie strzelał za Wójcika. Poza tym poczekajmy, bo KTS Weszło (prawdopodobnie) to nie jest drużyna nie będąca w zasięgu
30.05.26 18:12 Tomasz Boenke
Na YT transmisja robiona przez WMZPN. Chyba za darmo
29.05.26 22:18 Tomasz Boenke
Umówmy się, Polonia jest cienka, jak barszcz. Obrona fatalna, z przodu mają jednego porządnego piłkarza. Tu jak nic powinno być łatwo i przyjemnie
24.05.26 19:42 Tomasz Boenke
Złotousty Adrian awansował do 2 ligi. Zaskakujące
16.05.26 19:32 Tomasz Boenke
Trzeba przyznać Oscara za ściągnięcie Masiaka.
10.05.26 14:46 Tomasz Boenke
Jak słyszę, że spotkanie ciekawe kibicowsko, bo przyjeżdża Jaga z Mazurem, to na pewno znowu ustawią przed kasami kordony jak w stanie wojennym. Masakra
04.05.26 16:35 Tomasz Boenke
Przecież niedawno był w studio Marcin Burza i powiedział wszystko, co dzieje się w klubie. U nas od lat pokutuje przeświadczenie, że jak ktoś z osób zarządzających przyjdzie do Trzeciej Połowy, to dowiemy się wszystkiego. A zawsze jestctak, że po tych programach dalej wiadomo nic. Dla klubu najlepiej by było i tak by chcieli działacze, jakby portal Emila zniknął
03.05.26 20:31 Tomasz Boenke
Łukasz Tomczyk do wzięcia
26.04.26 16:18 Tomasz Boenke
Następny zespół, po Motorze teraz Unia Skierniewice, pokazuje nam, jak powinno się prowadzić klub. Rok temu wygraliśmy z nimi 4:3, my dzisiaj zakopani w 4 lidze, a Unia autostrada do 1 ligi
25.04.26 22:07 Tomasz Boenke
Rozczarowanie? Chyba nie. Tęcza przecież wyrzuciła Olimpię z Pucharu Polski. Stomil od spotkania ze Startem wyraźnie obniżył loty. Mam nadzieję, że trener zna powód i drużyna wygra wszystko do końca. Z kim Concordia jeszcze może stracić punkty?
23.04.26 20:44 Tomasz Boenke
Nareszcie, msm nadzieję, że szybko zadebiutuje. Andrzej Jasiński strzelał gole w Lubinem chyba w wieku 19 lat
22.04.26 21:21 Tomasz Boenke
Pokazała Tęcza w WPP, że będzie groźna. 2:0 z Olimpią E.
11.04.26 19:58 Tomasz Boenke
W Elblągu jaja. 75 minuta, Pisa prowadzi 1:0 i gra z przewagą zawodnika
11.04.26 15:06 Tomasz Boenke
Ja tej ligi nie rozumiem. Start ogrywa nas, teraz u siebie mierzy się z Sokołem, wygrana powoduje, że zrównałby się punktami z nami i Concordią. A tu klęska z Sokołem 1:4, a tak chwalony Wtulich wywalony za czerwo
11.04.26 12:59 Tomasz Boenke
Patrząc po terminarzu po tej i następnej kolejce ani my ani Concordia punktów nie stracą. Rywale ogórkowi
08.04.26 22:42 Tomasz Boenke
Mecz oczywiście obejrzany, emocje wolno opadają, ale już bardziej na chłodno. Przegrywamy z drużyną, która w 3 lidze jest średniakiem – zanotowała 10 porażek, straciła aż 45 bramek. Przegrała m.in. z Wigrami 1:4 czy Lechią Tomaszów 2:5. Przez długi czas pałętała się tuż nad strefą spadkową. Która niewiele pokazała. Wprawdzie szybko zdobyliśmy prowadzenie, ale jeszcze szybciej po banalnym błędzie chyba Mosakowskiego, który się poślizgnął w polu karnym straciliśmy bramkę. Potem próbowaliśmy przejąć inicjatywę, ale było to walenie głową w mur. Jedyny pomysł na atak to piłka do boku do Wójcika lub Klugiera i liczenie na to, że któremuś z nich uda się dośrodkować do Japończyka lub Masiaka. A że Klugier dzisiaj grał słabo, a Wójcik często był podwajany i nie bardzo miał miejsce na rozpędzenie się z piłką, to i okazji stwarzaliśmy znikomą ilość. Na dodatek który to już raz tracimy gola po prostej stracie. Do końca meczu najciekawiej było na trybunach, gdzie sektor 1 przeniósł nas w Sylwestra. Nawet przerwanie na kilka minut meczu przez sędziego z powodu dużego zadymienia nie spowodowało, że nagle Stomil rzucił się Olimpii do gardeł. Owszem, były dwa czy trzy strzały zablokowane, nawet raz piłka trafiła do siatki, ale sędzia dopatrzył się wolnego. Nie widziałem w naszej drużynie wygranej za wszelką cenę, bo jak inaczej tłumaczyć fakt, że w końcówce przy naszym rozegraniu z tyłu zostaje trzech obrońców. Smutne jest to, że najszybciej jakikolwiek zespół z Ekstraklasy w Pucharze Polski możemy zobaczyć w 1 rundzie nie wcześniej, niż w 2028 r. Warunek jest jeden – musimy wygrać WPP za rok, ale skoro już drugi sezon to dla nas Mission Impossible, to jestem pesymistą. Zostaje nam walka o awans, ale po dzisiejszym meczu uważam, że nawet jeśli uda nam się awansować, to z tymi graczami z max. z 3-4 wyjątkami zagramy na poziomie 3 ligi jeden sezon. Tutaj jeśli nie pojawią się poważne pieniądze, to nic się nie zmieni.
05.04.26 09:36 Tomasz Boenke
1994 r. Wielka Sobota i sensacyjna przegrana Stomilu na wyjeździe z Błękitnymi Kielce. Kibice byli zdumieni, bo Piotr Wieczorek wylądował helikopterem na bocznym boisku
02.04.26 11:33 Tomasz Boenke
Czy trener Stomilu zadeklarował, czy chce awansu za wszelką cenę i wystawi najmocniejszy skład?
01.04.26 09:08 Tomasz Boenke
Cholera, dziś 1 kwietnia, dałem się nabrać
01.04.26 09:05 Tomasz Boenke
Dziękuję