100' Koniec meczu. Niestety tylko remis.
97' Gol dla Olimpii 1:1! DRAMAT! 255
92' Boisko opuszczają Krawczun i Kurbiel , w ich miejsce Shinonaga i Bała. 1
91' 6 minut doliczone do regulaminowego czasu gry.
89' Kurbilel ładnie strzelał z boku, Witan zbił piłkę na róg. 1

"3. połowa" po meczu Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg 1:1. ZOBACZ WIDEO!

09.10.23 21:24   em   6

We wtorek (10 października 2023 roku) wyemitowaliśmy na żywo drugi odcinek programu "3. połowa" po meczu II ligi Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg 1:1.

Emil Marecki (redaktor naczelny stomil.olsztyn.pl) rozmawiał o meczu derbowym z trenerem Stomilu Olsztyn Januszem Bucholcem oraz Barłomiejem Dudą, byłym piłkarzem grup juniorskich Stomilu oraz byłym trenerem młodzieży w Akademii Sportu Stomil Olsztyn.

Wybrane cytaty:

Janusz Bucholc: - W dwóch ostatnich spotkaniach mogliśmy mieć 6 punktów, ale mamy 1. Wynik na poziomie seniorskim jest kluczowy i jestem przekonany o tym, że on przyjdzie.

Bartłomiej Duda: - Derby zawsze są derbami. Kibice zawsze wypełnią stadion w takich meczach. Już w tunelu było czuć wsparcie 12. zawodnika. Czuć było, ile waży ten mecz. Nie można odpuścić i trzeba biec za każdą piłką. Kibice podołali ze wsparciem.

Bartłomiej Duda: - Gra w rezerwach to wyróżnienie dla chłopaków stąd. Dostać szanse przyjścia na trening 1. drużyny to zaszczyt i bodziec do cięższej pracy. Trzeba zasuwać i być cierpliwym. Może nadejść moment, że wskoczy się do składu jak np. ostatnio Mateusz Drabiszczak.

Janusz Bucholc: - Cieszę się, że wygrał zespół rezerw i że zawodnicy 1. zespołu zdobyli bramki. Jutro jeden zawodnik z tamtej drużyny do nas przyjdzie na zajęcia. Decyzję podejmujemy wspólnie z trenerem Pawłem Radziwonem.

Janusz Bucholc: - Mamy kolejne doświadczenie jako zespół i sztab na kolejne mecze. Wszyscy czuliśmy wściekłość. Mecz mieliśmy pod dużą kontrolą oprócz 2 sytuacji Olimpii. To kolejna lekcja w krótkim czasie. Remis jest dużym niedosytem.

Bartłomiej Duda: - Jestem zwolennikiem gry do przodu. Olimpia nie mogła przebić się środkiem, musiała grać bokami. Z minuty na minutę mecz się wyrównywał. Zawodnicy byli spóźnieni, stąd sporo fauli na naszej połowie. W końcówce Stomil powinien był wyjść wyżej.

Program "3. połowa" będzie zawsze emitowany na żywo w każdy wtorek o godzinie 19:45. Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku gościliśmy Pawła Alancewicza oraz Bartosz Kucharskiego.

Zapraszamy do oglądania! Dajcie łapkę w górę na YT i subskrybujcie nasz kanał.