Zamość - 31 maja 2009r. godz. 16:00
Olsztyn - boisko na Dajtkach, 31 maja 2009r. godz. 15:30

Emocje będą do samego końca

29.05.09 08:39   mjr   4

OKS 1945 Olsztyn wygrał wyjazdowe spotkanie z Hetmanem Zamość 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Paweł Łukasik oraz Grzegorz Lech.

Wynik spotkania otworzył nasz napastnik w 33 minucie meczu. Druga bramka padła dwie minuty później z rzutu karnego, który precyzyjnie wykonany został przez Grzegorza Lecha. Honorową bramkę w drugiej połowie dla Hetmana strzelił czarnoskóry Serges Kiéma. Zwycięstwo mogłoby być bardziej okazałe. Idealnej sytuacji nie wykorzystał Grzegorz Piesio, a piłka po strzale Lecha zatrzymała się na poprzeczce. Spotkanie mogło także zakończyć się remisem, jednak kilka dobrych interwencji Zbigniewa Małkowskiego uratowało nasz zespół od straty drugiej bramki.

Na boisku na Dajtkach Stomilowcy w ładnym stylu rozgromili Granicę Bezledy 4:1. Gospodarze niemal całe spotkanie kontrolowali przebieg spotkania. Drużynę rezerw wzmocnił jedynie Sebastian Spychała z pierwszej drużyny.

Bramki dla OKS II strzelali: Radosław Białek (dwie), Paweł Kacprzykowski (rzut karny) oraz Marcin Grabowski.