Finał MPJM: OKS 1945 czwarty w Polsce!

10.07.11 12:32   mmks   3

OKS 1945 Olsztyn przegrał w swoim ostatnim meczu podczas turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorów młodszych z Chemikiem Police 0:4 (0:1) i zajął czwarte miejsce w Polsce.

Mistrzem Polski zostali piłkarze Chemika Police, srebrny medal przypadł Legii Warszawa, a brązowy Rozwojowi Katowice.

Zawodnicy, którzy wywalczyli 4. miejsce mistrzostw Polski juniorów młodszych: Michał Przyborowski, Daniel Westfal, Marek Krajewski, Michał Wiśniewski, Wiktor Abramczyk, Dawid Szymonowicz, Paweł Kułakowski, Mateusz Sienikowski, Michał Suchan, Wojciech Kajat, Bartłomiej Duda, Patryk Czokało, Łukasz Szumski, Filip Francuz, Jakub Serafin, Mateusz Kostek, Adrian Dylewski, Artur Siemaszko.

Trener: Michał Alancewicz.