Relacja z meczu Granica Kętrzyn - Stomil II Olsztyn

Granica Kętrzyn 4:0 Stomil II Olsztyn
3:0
7’ Tomasz Bobrowski
17’ Łukasz Swacha
18’ Mychajło Kolesnyk
90’ Mateusz Jońca
Bramki
ż Marcin Swacha kartki Maciej Kotarba ż
Bramki Granica Kętrzyn: 12. Mateusz Papliński - 13. Mateusz Jońca, 14. Arkadiusz Koprucki, 7. Mychajło Kolesnyk, 4. Bartłomiej Czerniakowski - 6. Piotr Dominik, 16. Jakub Brych, 29. Marcin Swacha (76, 92. Michał Wołowik) - 27. Tomasz Bobrowski, 11. Łukasz Swacha, 2. Marcin Dwulat (75, 17. Kamil Schlass).
Stomil II Olsztyn: 92. Jakub Kanclerz - 16. Maciej Kotarba, 4. Szymon Dowgiałło, 66. Łukasz Sadowski - 7. Sebastian Puszkar (86, 99. Jakub Kisiel), 19. Kacper Grzeszczyk, 10. Konrad Krogól, 8. Maciej Serbintowicz, 21. Hubert Świder, 9. Kacper Walendykiewicz (86, 22. Marcel Supranowicz) - 71. Łukasz Borkowski.
Szczegóły

Piłkarze Stomilu II Olsztyn przegrali 0:4 w Kętrzynie z miejscową Granicą. Spotkanie ustawiła pierwsza połowa meczu.

Można było odnieść wrażenie, że na pierwszą część meczu piłkarze Stomilu zostali w szatni. Granica Kętrzyn w odstępie 11. minut strzeliła trzy gole.

Po przerwie nasi zawodnicy wyglądali zdecydowanie lepiej, ale niestety nie zdołali strzelić chociażby honorowego trafienia. Wynik meczu ustalił Mateusz Jońca, który do Granicy jest wypożyczony właśnie ze Stomilu.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn w 9. kolejce IV ligi zagrają na wyjeździe z Granicą Kętrzyn.

Olsztyński zespół w dotychczasowych 8. spotkaniach zgromadził na koncie 10. punktów. Rywale są niżej w tabeli, bo mają 9. punktów, ale mimo wszystko są faworytem tego meczu.

Granica ma większe ambicje niż tylko środek tabeli. Trenerem i zarazem dyrektorem sportowym tego klubu jest Adam Fedoruk.

W Granicy Kętrzyn występuje Mateusz Jońca, który jest na wypożyczeniu z olsztyńskiego klubu.