Artykuł

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Kaczmarek: Nie mieliśmy dobrego wejścia w mecz

31.08.13 20:14   em   6  

Po meczu Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn rozmawialiśmy z trenerem Stomilu Olsztyn Zbigniewem Kaczmarkiem.

- Pierwsze minuty spotkania potwierdziły, że Chojniczanka jest silnym zespołem. Nie mieliśmy dobrego wejścia w mecz. Z minuty na minutę było jednak lepiej. Odparliśmy huraganowe ataki gospodarzy i to my zaczęliśmy lepiej grać. Już w pierwszej połowie mieliśmy dwie dogodne sytuacje, po których mogły paść bramki. Druga połowa była bardziej wyrównana. Nie było jakiś wybornych sytuacji. Już wcześniej powinien być rzut karny dla nas. Hempel był ewidentnie faulowany w polu karnym, a sędzia pokazał mu żółtą kartkę. Na szczęście później sędzia podyktował słusznie rzut karny. Lech pewnie wykonał i wygraliśmy. Sędzia nie miał dzisiaj dobrego dnia. Był najsłabszy na boisku. Wprowadził wiele nerwowości w obydwu drużynach. W pewnym momencie doszło do komicznej sytuacji, gdzie Paweł Głowacki zobaczył czerwoną kartkę, ale sędzia szybko się z tej kuriozalnej decyzji wycofał. My mamy nad czym pracować. Musimy wyeliminować z naszej gry słabe wejście w spotkanie, bo zisiejszy mecz mógł się różnie zakończyć.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Zbigniew Kaczmarek, I liga, wypowiedź, rozmowa, Chojniczanka Chojnice


Komentarze

 1. 02.09.13 08:00 ms1998

  "Kaczmarek: Nie mieliśmy dobrego wejścia w mecz " Niech Pan nie udaje ,że mogliście lepiej zagrać ten mecz!

 2. 31.08.13 23:53 tommy1976

  ja rozumiem że trener jest "szefem" piłkarzy itp. ale jak mówi "Lech", "Hempel", to takie gadanie pokazywać relacje w szatni, gdzie właśnie przez swoją wyniosłość nie jest chyba za ciekawie...

 3. 31.08.13 23:04 tylkostomil

  to nie czytaj.. jacy wy kurr.. nudni z tym Kaczmarkiem i Biedrzą jesteście a oni paradokasalnie z niczego jeszcze coś z niczego juz drugi sezon w 1.lidze kręcą. Po rozwoju tego miasta bym się nie spodziewał więcej a tylko mniej więc brawo KACZMAREK a Wy pseudo Stomilowcy do ratusza pretensje że stadionu nie ma bo uwierzcie że wtedy inwestorzy się znajdą...TYLO STOMIL OKS Brawo za walkę..

 4. 31.08.13 20:49 Pawlik

  Nie da sie czytac tych wypowiedzi pomeczowych trenera Kaczmarka,mecz sie jeszcze nie skonczy a wiadomo co po meczu juz powie.Panie trenerze a kiedy nasi zawodnicy osiagna ten poziom ze szczytem ich mozliwosci bedzie wiecej niz oddanie strzalu celnego w srodek bramki????

 5. 31.08.13 20:31 chodi

  No właśnie Panie trenerze, różnie to mogło być, więc niech Pan teraz dopóki zespół jest w euforii, zmotywuje chłopaków do jeszcze cięższych treningów, tak, żeby tych sytuacji strzeleckich w meczu nie było 2 tylko 10 przynajmniej.

 6. 31.08.13 20:23 Komorniksa69

  Panu już podziękujemy ! dymisja !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!