97' Koniec meczu!
96' Żółtą kartką ukarany Frank Adu Kwame 12
95' Żółtą kartką ukarany Damian Węglarz za faul... w polu karnym Stomilu. 12
94' Rzut rożny dla Wigier 12
93' Całą drużyna Wigier w okolicach pola karnego Stomilu, duży chaos w tej strefie boiska.

Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Wigry Suwałki

16.03.19 20:50   em   3  

Stomil Olsztyn wygrał 2:1 z Wigrami Suwałki. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu drużyn.

Ariel Jakubowski, trener Wigier:
- Gratuluję całej drużynie Stomilu wygranego meczu. Dla nas to był ważny mecz, jak to się mówi taki za sześć punktów. Bardzo ważny w kontekście utrzymania w I lidze, więc jest w nas podwójne rozgoryczenie. Mieliśmy dobrze przeanalizowany styl gry Stomilu i takiej gry się spodziewaliśmy. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy rzutu karnego na początku drugiej połowy, bo to by nam dało więcej wiatru w żagle. Niestety tak się nie stało. Myślę, że ciążyła na nas większa presja i było to widać na boisku. Nawet przy tym rzucie karnym nie wytrzymaliśmy ciśnienia. Teraz czeka nas praca nad psychiką piłkarzy, żeby ją wzmocnić. Pokazaliśmy, że umiemy grać w piłkę, ale za to punktów nie dają.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty z silnym rywalem. Punkty zdobyliśmy sercem i żelazną konsekwencją. Ważnym elementem był obroniony rzut karny. Piotr Skiba pokazał, że jest fachowcem w bramce. Wybronił jeszcze parę groźnych strzałów. Cieszymy się, ale nie popadamy w euforię. Wiemy, że długa i daleka droga przed nami. Konsekwentnie będziemy pracowali nad kolejnym przeciwnikiem. Teraz gramy z Rakowem, który w tygodniu pokonał mistrza kraju Legię Warszawa. Czeka nas trudne zadanie, ale mamy chwilę oddechu i pocieszymy się punktami. Następnie nadal będziemy ciężko pracować.

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Zajączkowski, Ariel Jakubowski, I liga, konferencja prasowa


Komentarze

  1. 16.03.19 23:23 Tiger

    Kwartet Zajączkowski Zejer Czereszewski Wyłupski po prostu mega Panowie! Szacun i podziękowania. Tworzycie nową historię.

  2. 16.03.19 22:43 TorroRosso

    #DZIEŃ

  3. 16.03.19 22:40 TorroRosso

    WITAM, SUPER DZIE DLA OLSZTYŃSKIEJ PIŁKI NOZNEJ . CZAS PODZIEKOWAĆ TRENEROWI ZAJĄCZKOWSKIEMU . MIŁY PANIE GRATULACJE I WIELKI SZACUNEK . SUPER ROBOTA KTÓRA TRWA JUZ OD DŁUŻSZEGO CZASU. CZEKAMY NA WIĘCEJ BO JEST DOBRZE

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!