Relacja z meczu ŁKS II Łódź - Stomil Olsztyn

90' Anton Fase
Bramki ŁKS II Łódź:
Stomil Olsztyn: 30. Miłosz Garstkiewicz - 47. Dawid Rezaeian (65, 11. Filip Wójcik), 14. Filip Szabaciuk, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 50. Michał Karlikowski (78, 19. Daniel Pietraszkiewicz) - 7. Hubert Krawczun (78, 77. Bartosz Florek), 23. Filip Laskowski, 10. Karol Żwir - 9. Piotr Kurbiel, 8. Dawid Retlewski (61, 18. Michal Bezpalec).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 07:06:43

96' Koniec meczu. Stomil przegrał 0:2. Jesteśmy w strefie spadkowej.
91' W doliczonym czasie gry ŁKS II zdobywa drugą bramkę. Autorem gola Anton Fase. 1984
81' Bartosz Florek strzela, ale bramkarz ŁKS-u pewnie broni. 1
79' Podwójna zmiana w Stomilu. Na boisku weszli: Daniel Pietraszkiewicz oraz Bartosz Florek. Zeszli: Hubert Krawczun i Michał Karlikowski. 1
73' Poprzeczka ratuje Stomil od utraty drugiego gola. 1984
65' Wszedł Filip Wójcik, zszedł Dawid Rezaeian. 1
62' Yadegar Rostami strzałem z 16 metrów pokonuje naszego bramkarza. 1984
62' Michal Bezpalec wszedł za Dawida Retlewskiego. 1
56' Hubert Krawczun napomniany żółtą kartką.
54' Druga żółta karka dla Filipa Laskowskiego i w konsekwencji czerwona. 1
54' Filip Laskowski napomniany żółtą kartką.
52' Miłosz Gartskiewicz broni rzut karny !!!!!!!!!!!! Źle uderzył Oskar Koprowski. 1
50' Karny dla ŁKS-u II Łódź po wątpliwym faulu Filipa Laskowskiego. 1984
49' Dośrodkowanie Piotra Kurbiela w pole karne, jak tego Dawid Retlewski tego nie nie strzelił? Tylko on sam to wie.
46' Czas na drugą połowę. Hej STOMIL GOL!
45+1' Koniec pierwszej połowy. Na tablicy wyników bezbramkowy remis.
45' Ufff, Jak Kuźma niecelnie z rzutu wolnego. 1984
44' Karol Żwir napomniany żółtą kartką. 1
43' Karol Żwir dośrodkował z rzutu wolnego, piłka wpadła pod nogi Piotra Kurbiela, ale jego uderzenie wybronił bramkarz gospodarzy.
40' Mocne uderzenie Karola Żwira, ale niestety niecelne. 1
37' Spotkanie wyrównane, ale więcej wrzutek w pole karne jest po stronie olsztyńskiego klubu. 1
30' Fani Stomilu rozpoczęli doping z sektora gości.
24' Hubert Krawczun znalazł w polu karym Dawid Rezaeiana, ale ten podał niecelnie w kierunku Piotr Kurbiela. 1
22' Groźnie pod naszym polem karnym, pewnie wyłapał piłkę Miłosz Gartskiewicz, ale arbiter dopatrzył się także pozycji spalonej. 1984
15' Michał Karlikowski napomniany żółtą kartką.
8' Kilka ciekawych ataków Stomilu, widać, że podopieczni Bartosza Tarachulskiego chcą szybko wyjść na prowadzenie.
3' Karol Żwir bezpośrednio strzela na bramkę, ale piłkę pewnie łapie bramkarz gospodarzy. 1
2' Faul na Karolu Żwirze, Jak Kuźma ukarany żółtą kartką.