Artykuł

Michał Michalak, fot. Emil Marecki

Michał Michalak, fot. Emil Marecki

Michał Michalak na testach w Stomilu

17.01.18 21:52   mmks   3  

18-letni lewy obrońca Michał Michalak przebywa na testach w Stomilu Olsztyn. Zawodnik zagrał w dzisiejszym meczu sparingowym z Olimpią Zambrów.

Wychowanek Pogoni Siedlce obecnie gra w Zniczu Pruszków. Jesienią wystąpił w dziewięciu meczach w II lidze.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Michał Michalak, Stomil Olsztyn, I liga


Komentarze

  1. 20.01.18 11:39 waldi812

    Wszystko ok i jest to jedna z opcji, ale trzeba tez umieć dywersyfikować, bo inni nas wyprzedzą w tym wyścigu. Pojęcie "lepszego" klubu jest względne, bo np. taka Olimpia Grudziadz pozyskuje nowych graczy i rozwiązuje za porozumieniem kontrakty z tymi, którzy się nie sprawdzili. Nie można wszystkiego tłumaczyć tym, ze wolni gracze czekają na oferty z lepszych klubów, bo my było nie było gramy w 1 lidze i jest to jakiś argument. Do tego Budimex przedłużył umowę, więc gwarantuje to względną stabilizację. Przyszeł nowy trener, który prowadził pewną grupę zawodników, do tego powinien mieć przegląd graczy z niższych lig, ktorych umiejętności predestynują do gry w 1 lidze i tacy zawodnicy powinni być sprawdzani, a nie jakiś szrot, który wpadł na chwilę napić się kawy i już go nie ma. Taka polityka testowania byle czego do niczego nie prowadzi. Inna sprawa to przegląd kadr i koniecznośc dogadania się z tymi piłkarzami, którzy nie mają szans na grę. W innym przypadku transfery nowych graczy będą skutecznie blokowane.

  2. 18.01.18 18:24 whs

    Kolego każdy to wie, ale trzeba poczekać bo zawodnicy walczą o skład na obozach itp. Dopiero po tym trenerzy będą odpalać na wypożyczenia. A wolni gracze na razie czekają na oferty z lepszych klubów, jeśli nie dostaną to przyjdą tu. Z większością są takie słowne umowy

  3. 18.01.18 10:42 waldi812

    Nic do chłopaka nie mam, ale my potrzebujemy piłkarzy na tę chwilę, którzy okażą się realnym wzmocnieniem i pomogą utrzymać 1 ligę w Olsztynie, a 18 letni chłopak z 6 występami w 2 lidze takim wzmocnieniem z pewnością nie będzie. Szkoda czasu na ektoplazmy i dotyczy to wszystkich "testowanych" zawodników poza Mroczkiem. Zanosi się na ponowne transfery last minute i zgrywanie w trakcie sezonu.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!


Powiązane artykuły